כל הפרויקטים
יואל שמש - אלבום בכורה
הפרויקט של
יואל שמש
הצטרפו אליי להוצאת אלבום הבכורה בהפקתו המוזיקלית של איציק פצצתי (נצ'י נצ', ג'ימבו ג'יי) ובנגינתם של להקת כוכבי הלכת.
109%
38,153
מתוך 35,000
0
נותרו
244
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/03/2019

‏חברים וחברות יקרים,

אחרי 5 שנים של הופעות ברחבי הארץ....

אני מזמין אתכם להצטרף אלינו על מנת להוציא את אלבום הבכורה לאוויר העולם! 

כמה חיכיתי להקליט את השירים האלה!! את חלקם ביצענו בעשרות הופעות ואת חלקם כתבתי במיוחד לקראת ההקלטות של אלבום הבכורה.

התחלתי ללמוד פסנתר בגיל 6 במושב מנוף שבגליל. עברו מאז 23 שנים, התבגרתי חלקית, ושיתפתי פעולה כפסנתרן עם אמנים שאני אוהב מאוד ובניהם: עמיר לב, ג'ימבו ג'יי, פדרו גראס. במקביל ייסדתי עם חבריי לאקדמיה למוסיקה בירושלים את להקת הסווינג הישראלית The Betty Bears ונדדנו בארץ ובעולם.

לפני 5 שנים בערך, החלטתי שהגיע הזמן להתחיל להופיע עם השירים שלי בעברית והקמתי את ההרכב 'יואל שמש וכוכבי הלכת' יחד עם המתופף רגב ברוך מלהקת בינת אל פאנק והבסיסט אביתר חרמש שמנגן עם נטע אלקיים, פירקת אל-נור ואקוט.

חלמתי שאת האלבום יפיק איציק פצצתי, מוזיקאי מדהים שגר בניו יורק. אבל איך??? הצעתי לו שנתחיל לעשות חזרות דרך ה"סקייפ"!!! והחלום התגשם. התחלנו לעבוד, ולא מזמן פצצתי הגיע לארץ בטיסה מיוחדת ישירות לאולפני "הצוללת הצהובה בירושלים", והתחלנו להקליט את השירים בעבודה אינטנסיבית ומרגשת.

הגענו לישורת האחרונה של החלום! אני מזמין אתכם להצטרף אלינו לחוויה חוצת יבשות, מסע מוזיקלי שכולל שיר בספרדית שכתבתי עם משפחתי באורוגואי, שיר פאנק-עברי בהשראת ניו אורלינס, דואט ישראל בסגנון שנות ה70 עם הזמרת מיה יוהנה ש‎‎‎משלב ביט עכשוי, נגינה של המוזיקאים יורם לינקר ואמיתי מן וכמובן... הכל עם פסנתר 3>

לכבוד ההדסטארט תוכלו לבחור לכם תשורות שוות- כרטיסים מוזלים להופעות ההשקה, שיעורי נגינה פרטיים, וכמובן רכישה של האלבום החדש בהזמנה מוקדמת ובהקדשה אישית! כל דרך שתבחרו תהיה משמעותית ביותר לתהליך הוצאת האלבום שלנו ותמיכה בפרויקט.

תודה מכל הלב,
יואל

(אגב, בקרוב מאוד ייצא לעולם הסינגל הראשון והטרי מתוך האלבום! אבל בינתיים, הנה כמה דברים שקדמו לאלבום שאפשר לראות ולשמוע)

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.