כל הפרויקטים
ירדנה - UPQ
הפרויקט של
ירדנה
מסע הפרסום חובק הארץ של ירדנה ומבצע הגיוס ההמוני מגיע לרשת אנא הירתמו למבצע והיו שותפים להפקת הקליפ UPQ והבטחת מעמדה של ירדנה כזמרת מן השורה
103%
20,565
מתוך 20,000
0
נותרו
15
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 02/02/2019


שלום לכם,

אני מזמינה אתכם לקחת חלק בפרויקט הבא שלי שאישית אני מגדירה כפרויקט חיי והוא הפקת הקליפ הראשון מתוך האלבום הבא שלי "Yardena" ואשר ייקרא UPQ שלמעשה מסמל את הזהות האמיתית שלי מבחינתי כזמרת על הפלנטה.

האלבום הבא שיהיה רובו ככולו בלועזית ויהפוך בע"ה להצלחה מסחררת בינלאומית למעשה מסכם את הייעוד שלי בעולם שכן כל החלומות שלי מאז שאני ילדה קטנה נשואים סביב הרגעים האלה ומתרכזים בתפילה אחת עיקרית הנוגעת לתפקיד שלי בעולם והיא: להיות זמרת מצליחה ומפורסמת בכל העולם.

כולם למען UPQ

אני אשמח להבעת אמונכם בהירתמותכם למבצע הגיוס של UPQ ובתמיכתכם בקידום היצירה שלי ובכך להפיכתכם לשותפים בלתי נפרדים מההצלחה שלי כי בסופו של דבר מי שערב להצלחתי הוא:  אתם !!!

יחד איתכם אוכל להוציא לפועל ולהגשים את חלום חיי ולהבטיח את מעמדי כזמרת מן השורה והטבעת חותמי בעולם !!!


שלכם

ירדנה

קצת עליי:

זמרת עצמאית רב תחומית שפועלת ברובי בגפי, אמונה על רוב האספקטים הנוגעים לעשייתי החל משירה, כתיבה ועד לניהול.

זמרת פעילה בארץ באופן מקצועי כבר 6 שנים, חברת אשכולות וחברת אקו"ם באופן רשמי.

מפורגנת בתקשורת ע"י גופים הן ברדיו והן בטלוויזיה, התארחתי בתכניות פריים טיים אצל טובי המארחים כדוגמת: גיא לרר, שי שטרן, דודו ארז, דידי הררי וכדומה.

אלבום הבכורה המקצועי "רצה" הושק לאוויר העולם אשתקד ועשרות אלפי עותקים כבר נמכרו ממנו. מה שכן הפקת האלבום צברה לי חוב לא קטן של חצי מליון שקלים בתקופת עבודה של 6 שנים. 

לקראת הפקת האלבום הבינלאומי "Yardena" שנמצא בתהליך התגבשות ראשוני כשהשיר הראשון מתוכו ייקרא UPQ ובהמשך אתם תגלו את משמעות צירופי האותיות.

השיר UPQ כפי שמוזכר לעיל הוא למעשה מספר את סיפור חיי מאז היותי ילדה קטנה החולמת להיות זמרת מצליחה ומפורסמת בכל העולם כשבאמת התפילה המרכזית מתמקדת ברצון העז הגדול שלעולם לא מרפה ממני ומלווה אותי לאורך כל חיי: להיות זמרת מצליחה ומפורסמת בכל העולם!

חלום של ילדה קטנה וביישנית בשם ירדנה שבגיל 10 היתה מסתגרת בחדר השינה של ההורים ומקיימת הופעות דמיוניות למול קהל דמיוני וממש מנהלת שיח עם הקהל מה שלימים הפך למציאותי וכנגד כל הקשיים שניצבו למולה ירדנה היתה נחושה להגשים את חלומה/ייעודה שלשמו הגיעה לעולם - להפיץ את תורתה שכל העולם יכיר אותה. 

זה קליפ מאד מיוחד ונדיר שטרם נראה כמותו בעולם (בתחום המוסיקה בכל אופן) והוא מכיל סממנים דתיים ומאחד את כל הדתות לכדי דת אחת מאוחדת ולעולם הרמוני מושלם והשיר עצמו נמצא בתהליך התהוות ראשוני כאשר התסריט של הסרטון מגובש לחלוטין.

הקליפ עצמו יצריך השקעה כספית לא קטנה שכן מדובר בהמון אפקטים ויז'ואליים ועבודה רבה ולשם כך אני פונה אליכם ומבקשת שתביעו בי את אמונכם דרך אתר הדסטארט ובכך תאפשרו לי להגשים את משאת נפשי - להיות זמרת מצליחה ומפורסמת בכל העולם.

בתמורה לתמיכתכם אתם מקבלים תשורה ראויה בהחלט מבין התשורות המוצעות כאן.

אתם יכולים להגדיל ולעשות ולתמוך מעבר לסכום המוצע: 20,000 ש"ח

כל התומך - מבורך :-)

אני יכולה להבטיח שההשקעה שלכם לא תהיה לשווא, כי:

כבר הצהרתי שאני רצה אל העולם ומי שכבר מכיר אותי יודע שכשאני מבטיחה אני מקיימת ;-)

להתראות בשמחות,

ירדנה

מתוך ערוץ היוטיוב הרשמי:


באהבה גדולה :-)

ירדנה 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.