כל הפרויקטים
ניבה לב - שירת האדמה
הפרויקט של
ניבה לב
אני ניבה לב וזה אלבום הבכורה שלי. נרגשת על הסכמתכם להצטרף למסע המשותף להוציאו לאור. בהודייה עמוקה על כל מה שניתן.
106%
52,840
מתוך 50,000
0
נותרו
222
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/04/2019

חברים ואהובים יקרים,

שירת האדמהאלבום בכורה שלי, מקורי, מבקש לצאת אל העולם ולהביא ריפוי ואהבה. מוזמנים להשתתף בחגיגה, לקחת חלק ולתמוך בלידתו הפלאית. 

מודה לכם מעומק הלב.תהליך היצירה

חיכיתי המון זמן. אבל כשזה הגיע, זה התפרץ כמו סילון של מים ממעמקי האדמה. שירים ומנגינות הגיעו, נדחפו בתור, מבקשים לצאת לעולם, להביא משהו ממני, מעולמי, מלבי.

לפעמים הם הגיעו יחד מילים ומנגינה, לפעמים רק מילים ספורות, ואחר כך כמו שיטפון עוד ועוד בתים. לפעמים הגיעה קודם מנגינה שחיפשה לעצמה מילים, ואלה הגיעו אחת אחת, מסתדרות להן בתוך הניגון.

זהו תהליך מסעיר, מבורך, עתיר עליות ומורדות, מקודש ויפהפה. עכשיו התהליך מבקש לעצמו סיום ויציאה לאור. 

באהבה רבה אני מתכבדת להגיש לעולם את מתנת לבי. עשרה שירים, מתוכם שמונה מקוריים פרי עטי , מילים ולחן, ושניים מתורגמים.  זוהי מנגינת חיי.

על המוזיקה שלי

המוזיקה שלי מבקשת להביא ריפוי.  להרעיד מיתרים של אהבה, חמלה ופיוס. ההשראה לשירים הללו באה מיערות הגשם בדרום אמריקה, מהמזרח התיכון האהוב והמיוסר, מתרבות הודו והמזרח הרחוק, מניגונים חסידיים ומחיבור למוזיקה רוסית ששמעתי בבית אבא.

מי אני?בת 66. ילידת הארץ. שחקנית, מטפלת, מתרגמת, אשת היי-טק לשעבר ומוזיקאית בת לשושלת של מוזיקאים.  במקרה שלי המשפט "אף פעם לא מאוחר מדי" מקבל משמעות משמעותית במיוחד. אי שם ביערות הגשם בפרו שמעתי את קריאתה של המוזיקה והתעוררתי מתרדמה ארוכת שנים. 


אודות הפרויקט

זה היה הריון ארוך וממושך. בדרך פגשתי צללים, פחד, ביקורת, חששות, ספקות ושאר מעכבי  צמיחה מוכרים. אבל הקריאה ההיא ששמעתי ביער היתה חזקה ונחושה. האלבום הזה יוצא לאור!


הזמנה

מזמינה אותכם היום לבוא ולקחת חלק ביצירה עברית אותנטית, הגשמת חלום, וליהנות מההשראה שמלווה את הפרוייקט כולו. לבי נרגש  לקראת עלייתו לאוויר של הפרויקט.

בחרו לכם את אחת התשורות, ועלו אתי על רכבת האהבה שתיקח אותי ואת שירי לעולם.

לאלבום שלי קראתי "שירת האדמה". כי אני מאמינה באדמה, בשירתה, ובכוחה לרפא את ליבנו. 

שאו ברכה ותודה מעומק הלב.

ניבהמתוך מעגל Unite in Babylon 2017

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.