כל הפרויקטים
מרים קוסמטיקה
הפרויקט של
מרים גדגי
המטרה שלי היא בניית אתר אינטרנט חדש למכירות תכשירי ומוצרי קוסמטיקה.האתר יהיה בעברית בשביל כולם .יהיה גם חלוקת פליירים .סוגים של קרמים לכולם
0%
0
מתוך 15,000
32
ימים נותרו
0
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/02/2019

מטרת הגיוס:

שלום לכם , שמי מרים , אני בת 46 , אני מבת ים .המטרה שלי היא בניית אתר אינטרנט חדש למכירות תכשירי ומוצרי קוסמטיקה.באתר החדש יהיו כמו שאתם רואים פה בתמונה , תמונות נוספות והסברים על כל המכשירים , המוצרים והטיפולים.אני רוצה להקים עסק חדש משלי בתור עצמאית. העסק יהיה  מהבית במרכז .

זה דורש תקציב התחלתי כדי לבנות את כל זה .אני לא יכולה לבקש שום דבר מהבנק היום וזה לתקופה ארוכה כי אני עזרתי חבר טוב שלי שהוא גרם לי בעיות עם הבנק. ואם אני לא משיגה עזרה , אני לא אוכל להקים את הפרויקט הזה .

מה שאתם רואים פה בתמונה זה כל הטיפול של ה anti -aging.רואים לפני ואחרי אבל פה בתמונה לא רואים מספיק טוב ולא רואים מספיק את המיצוק של האור . המכשיר הזה מאפשר את המיצוק מחדש של האור .לאורך זמן של טיפולים נוספים יש תוצאה יותר טובה ועוד יותר טובה .ואתם צריכים לדעת שפה אתם עוד לא רואים כלום , יש עוד מכשירים והרבה מוצרים לכול סוגי האור ולכל מיני טיפולים מוצלחים ומצויינים .

מי אני :

אימא שלי קוסמטיקאית  מקצועית שלה  מהילדות שלי יש לי גישה טובה לזה ותשוקה גדולה .גם בניסיון שלי בעבודה התחום שלי הוא גם במכירות ושירות לקוחות , אז אני מכירה כבר את תחום של המכירות .בלימודים שלי אני  מאקדמיה בירושליים בצילום ובציור.

מה יקרה בזכות גיוס מוצלח? : 

בזכות גיוס מוצלח הפרוייקט הזה יוכל לצאת לאור וגם אני .

הרעיון של המותג המוצלח הזה הוא פשוט להביא את הspa בבית של כל אחד .דרך בניית האתר אינטרנט הזה אני אוכל למכור דרך אינטרנט ולהיות עצמאית בקוסמטיקה .אני אוכל להגיע דרך האתר אינטרנט להגיע בבית של הלקוחות שלי ולתת להם את ההסברים ודוגמאות .צריך לדעת של כל זה הוא מאוד כדי כי זה יוצא יותר זול  מהמוצרים שקונים בחנויות וגם הטיפולים הם יותר זולים מי שבמכוני קוסמטיקה.היום לא כולם יכולים לשלם את זה .המותג הזה קיים בישראל שהוא אושר על ידי משרד הבריאות וגם בכל העולם .

למי מתאים המוצר?:

המוצרים והמכשירים מתאימים לכל הגילאים ולכל סוגי האור .זה גם מתאים לנשים ולגברים .

אני מודה לכם הזמן שלכם והעזרה שבזכות זה הפרוייקט הזה יוכל לצאת לאור ,הפרוייקט הזה יש לו פוטנציאל כי אפשר להגיד שהיום בישראל ובכל העולם יש מודעות יותר גדולה לקוסמטיקה .

בתודה לכם ,

מרים .