כל הפרויקטים
יוגה אקולוגית בחולון
הפרויקט של
דנה קריטי
הצטרפו אלי בהקמת סטודיו אקולוגי לתרגול יוגה בחולון, חלל בריא לנו ולסביבה! עם ציוד מלא מחומרים טבעיים ומתכלים בלבד. בית חם לאורח חיים בריא.
0%
450
מתוך 220,000
46
ימים נותרו
1
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 03/03/2019

הצטרפו אלי לפרויקט הקמת סטודיו 100% אקולוגי לתרגול יוגה בחולון!


הרקע
בתור מתרגלת עם מודעות גבוהה לנושאים סביבתיים שמתי לב שהרבה מהמקומות שבהם מתרגלים יוגה, במיוחד במרכז הארץ, לא באמת תומכים בתרגול לגמרי בריא. חדרי התרגול ממוקמים במרתפים, במקלטים או באזורי תעשייה, ובכל המקרים האלו איכות האוויר שנושמים במהלך התרגול מאוד לא טובה. נפוץ היום גם שימוש במזרני תרגול שעשויים מ-PVC, חומר מאוד מזהם מבחינה סביבתית. בתור מורה גם קרה לי שבעלי סטודיו ביקשו ממני ללמד בסטודיו מיד אחרי שעבר ריסוס נגד ג'וקים בחומרים רעילים! אחרי כל המקרים האלו החלטתי שאני חייבת לפתוח מקום אחר, מקום שהתרגול בו יהיה רק חלק מחוויה הוליסטית של מודעות לבריאות ולסביבה. 

החלום

החלום שלי הוא לחלוק את מתנת היוגה בחלל נגיש, נעים ומאוורר - לא במרתף ולא באזור תעשייה! לתרגל, ללמוד וללמד יחד במקום שאפשר לנשום בו לרווחה ולהרגיש בבית. הסכום שאני מגייסת ישמש לשכירת מקום באזור מגורים למשך השנה הראשונה (חשוב לי שיהיה בייתי ונעים, עם חלונות ונוף ירוק), שיפוץ המקום (הרחבת חלל התרגול, שבירת קירות, התקנת פרקט) וקניית ציוד (אקולוגי!) לסטודיו.

הערכים

בסטודיו שלנו נעשה שימוש רק בציוד שעשוי מחומרים טבעיים ומתכלים, כולל מזרני תרגול אקולוגיים 100% מגומי טבעי (ג'ייד), ללא PVC או חומרים סינתטיים רעילים אחרים. כל חומרי הניקוי שישמשו בסטודיו יהיו טבעיים ולא רעילים. כיבוד קל ותה צמחים אורגניים יהיו נגישים במטבחון בכל עת.

התכנים

נעשה הכל כדי לתמוך באורח חיים בריא, בתרגול ומחוצה לו, עם מערכת שיעורים מלאה ומגוונת בכל הסגנונות ולכל הרמות, כולל סדנאות וקורסים עם טובי המורים בארץ. נפעיל ספריית השאלה קטנה של ספרים בנושא יוגה ורוחניות, וננגיש מידע על אורח חיים בריא, כולל נושאים של תזונה נכונה, נטורופתיה, אירוודה, ויוגה תרפיה. 


אם אתם מתרגלים שמחפשים מקום בריא ונעים לתרגול, או מורים שמחפשים מקום שכיף ללמד בו, הפרויקט הזה הוא בשבילכם! כל השתתפות שלכם בפרויקט תזכה אתכם בשיעורים בסטודיו האקולוגי שלנו + שיעור מתנה לחבר. אל תשכחו לספר לחברים, כי רק בזכות גיוס מלא הסטודיו יוכל לקום!קצת עלי
התחלתי את מסע היוגה שלי כמתרגלת בשיטת איינגאר יוגה עם מורותי האהובות ריבי בן-שושן וננסי גרדוש, המשכתי ללמוד את משנתו של דסיקשר במכון וינגייט, והיום לומדת ומתרגלת אשטנגה אצל הגורו על האופנוע איל צ'חנובסקי. באופן לא שגרתי יצא לי ללמוד ולהתנסות במגוון גדול של שיטות ודווקא מתוך כך למדתי שהיוגה היא אחת, וכולנו מכוונים לאותו המקום, של מודעות, חיבור ועשייה חיובית. יש לי חשק גדול להפגיש בין כל הקצוות האלו ולהנגיש את היתרונות הפיזיים והמנטאליים של תרגול היוגה לכל אחד.