כל הפרויקטים
לבד ליפן - ספר חדש!
הפרויקט של
ענת אור מגל
הצטרפו אלי למסע ליפן והשתתפו בהוצאתו לאור של ספר מעורר מחשבה והשראה. מסע באמצע החיים, החוקר את המובן מאליו בקול אישי וקווי ציור צבעוניים.
101%
59,611
מתוך 59,000
0
נותרו
339
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 02/03/2019

עוד מעט זה יקרה !!

הי אני ענת אור מגל, אחרי שנים שאני יוצאת למסעות, כותבת, מציירת, חולמת ומגשימה  כמעט לבד, שמחה על ההזדמנות לשתף אתכם לעשייה מרגשת - לקחת חלק בהוצאה לאור של הספר שלי: 'לבד ליפן - חתירה אל תנועת השבירה' 

רק אם אגייס את מלוא הסכום אוכל להוציא הספר לאור !

מה הסיפור. בחודש אפריל 2018 עזבתי את עסקיי ילדיי, האיש שלי וענייני, ונסעתי לבד ליפן.

"יום אחד נחתה עליי יפן. לא הבנתי למה אני רוצה דווקא לשם. לא עניין אותי לראות את פריחת הדובדבן או המקדשים, או לאכול סושי. לא הבנתי מה כן מעניין אותי, רק ידעתי שאני רוצה לנסוע, ולבד. אם אהיה פיוטית, אגיד שנסעתי לחפש את היַפָּן שלי, ועל זה הספר".

הספר כתוב כמסה אישית, ומציע לכם להתלוות אליי למסע, מהארץ ועד יפן, בין הרחובות הסואנים, המעיינות חמים, איי אמנות ומקדשים. שם עלו בי מחשבות, זיכרונות, ניסיונות להבין, בעיקר את מה שהיה לי מובן מאליו, מהמחשבות האלה שמגיעות באמצע החיים.

האישי שלי הוא מאוד ציבורי, וזה עניין גדול עבורי. למרות שאני כותבת בלי הפסקה מכיתה ב', כמעט ולא העזתי לפרסם שום טקסט אישי לאורך השנים, אפילו לא כפוסט בפייסבוק, והנה עכשיו אני ממש רוצה שתקראו את זה. אני סקרנית לדעת מה כל זה יעורר בכם, בחיים שלכם.

אני מכירה את זה מגלגולים אחרים שלי. במהלך השנים יצרתי פרויקטים שונים, שאת כולם הובילה הסקרנות שלי, ונגעה באנשים אחרים. הספר יהיה הפרויקט השביעי שלי. התחלתי עם פרויקט 'נשים 365' שבו ראיינתי אישה ביום במשך שנה, והאחרון עוסק בחלומות של נשים בג'סר א-זרקא, 'ג'סר דרימינג' המציג בתערוכה ממש בימים אלה.

זהו ספר של חופש.  ההחלטה להוציא ספר ראשון באופן עצמאי, שיראה בדיוק כמו שאני חולמת אותו, נועזת עבורי לא פחות מלנסוע ליעד זר לבד.

גייסתי את נבחרת החלומות שלי, שתערוך, תעצב, תגיה ותדפיס. אנחנו נמצאים בשלב מאוד מתקדם בהפקתו, וכעת אנחנו מחכים רק לכם: הכנתי לכם תשורות משגעות, ארגנתי לנו מפגשים מרגשים ואפילו הסכמתי להיפרד מהציורים שלי ( :

הספר יוכל לצאת לאור רק אם אגייס את כל התקציב המבוקש, ולכן אני פונה אליכם, ומציעה לכם להיות שותפים נפלאים להוצאה לאור.

 אפשר לבחור כמה תשורות, או אם אתם יצירתיים במיוחד - גם להמציא תשורה: 

שלחו לי מה התשורה שהייתם רוצים לקבל באופן אישי! ואולי יהיה פה מסלול מיוחד עבורכם! [מארזי ספרים ליום האישה? ספר על חופש כמתנה לחג החירות? פגישת ייעוץ להנעה  יצירתית שלכם? רישום מהיר של פורטרט אישי? רק לתמוך באופן סימלי כדי לאחל בהצלחה?] 

פנו אליי ואולי ניצור מסלול מיוחד עבורכם! anatormagal@gmail.com

מיליון תודות כבר מעכשיו לנבחרת החלומות שלי: עידית נבו העורכת הלשונית, אביגיל ריינר המעצבת הכה כה כה מוכשרת וגילת עירון על ההגהה.

וגם תודה גדולה לרונה שפריר על שקראה את הטקסט בראשיתו ונתנה לי את העידוד והדחיפה קדימה ולדניה ויינר על הלב והנשמה, ועל צילום ועריכת קליפ הוידאו, ולתמר מור סלע על שיוף המילים במטבח.

בטכני, מידות הספר הן 16.5 ס״מ לרוחב על 22 ס״מ לגובה והוא יודפס בדפוס אכותי, בצבע על גבי נייר נטול עץ. יהיו בו 104 עמודים ועטיפתו תהיה צבעונית וקשה.


תודה, רבה, והערכה, ואהבה, ענת!


זה מה שרונה שפריר חושבת על הספר:

"קראתי בשלוק אחד. בהמשך קראתי שוב, לאט יותר, התעכבתי על האיורים המופלאים, סימנתי משפטים. ואז סיפרתי לכ-ל- החברות שלי, ואמרתי שהן חייבות לעצמן יפן.

ענת אור מגל המציאה ז'אנר ספרותי שלא קיים: זו לא ספרות מסע, לא רומן, גם לא יומן. זה סיפור שיש בו מרכיבים של אגדת עם ("אישה אחת קמה יום אחד…״) רגעים צילומיים שבהם נפתחים החושים, ומעל הכל, זה הסיפור של כל אחת מאיתנו: זו שרוצה, זו שתכף, זו שכבר מחר תארוז מזוודה, לחפש את היפן שלה. עונג צרוף של שפה חכמה, קווי איור מלאי חיים, ויכולת סיפורית אדירה." רונה שפריר


איורים והדמיות מתוך הספר:
גלריית תשורות: 

גודל A - הדפסים חתומים בגודל 21X30 ס'מ:

[עבודות נוספות, לחצו כאן לגלריה >>]גודל B
- הדפסים חתומים בגודל 42X30 ס'מ:

[עבודות נוספות, לחצו כאן לגלריה >>] עבודת שמן מקורית
בגדלים 50X70  // 60X80 [ניתן ומומלץ להגיע לסטודיו לראות מבחר נוסף, וכאן יש עוד לחצו כאן לגלריה >>]*ההדפסות אכותיות על נייר מיוחד. יתכן שינוי בגוון הצבעים מתצוגת מסך.

שיר רישום בחגיגה שלכם - ערב מרתוני של רישומים. זה עובד ככה - אדם בוחר שיר שמרטיט לו את הלב, שמנגן חזק ברמקולים. מולו אשב ואעשהרישום מהיר של מה שעולה על הפנים שלו, עד שהשיר מסתיים.ארוחת מסע זרים זרות - עוד לא ברור מה בדיוק אבשל, אבל זה בטוח יהיה אסתטי, צבעוני ועם טעמים מעניינים. ארוחה צמחונית ב 3.4.19 אצלי בכרכור

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.