כל הפרויקטים
להבין את הכלב DOGYOapp
הפרויקט של
שיר דר
הצטרפו אליי ויחד נשפר את העולם לאנשים ולכלבים באמצעות פיתוח אפליקציה חברתית DogYo.
3%
3,155
מתוך 110,000
12
ימים נותרו
35
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/03/2019

הצטרפו אליי ויחד נשפר את העולם לנו ולכלבים
כשאתם יודעים לפענח בצורה מדויקת יותר את שפת הגוף של הכלב, זה אומר קשר טוב יותר, פחות בעיות התנהגות ומצבים מסוכנים להתמודד עימם, כלב מחונך ושמח יותר, ובקיצור, כלב ובעלים שטוב להם ויש להם זמן איכות והנאה משותפת.

כשאתם מבינים טוב יותר את מה שהכלב מנסה לומר לכם (בשפתו ה'כלבית' הטבעית), זה מאפשר לכם לדעת מה הולך לקרות כשמדובר בכלבים אחרים שאתם לא מכירים, ונותן לכם כלי לשליטה במצב. היות וקשר עם כלבים נוספים הוא חלק מהצרכים הבסיסיים של כלב, חשוב שתדעו, לדוגמה, אם הכלב שפגשתם 'פניו לשלום או למלחמה', וכך אתם יכולים להגיב מראש בהתאם ולייצר חווית טיול ומפגש נעימה וטובה יותר עבורכם ועבור הכלב שלכם.

מטרת הפרויקט היא השקת אפליקציית מובייל חברתית חדשנית DogYo
שמאפשרת לכם לתרגם מיד בזמן אמת, את השפה הכלבית לשפה האנושית, בצורה אינטראקטיבית ומהנה, בלחיצת כפתור. ובכך, היא הופכת את התקשורת בין אנשים לכלבים לפשוטה, מובנת וברורה יותר, ומשפרת את איכות החיים המשותפים שלהם. ובנוסף, עוזרת ליותר כלבים למצוא בית חם ולהשתלב היטב במשפחתם המאמצת, בזכות צמצום ואף מניעת בעיות התנהגות שונות.

למה צריך את אפליקציית 'DogYo'?

תקשורת היא הכלי בכדי להוביל לשינוי בהתנהגותו של הכלב. קשר עין, שפת גוף, נביחות, הם מרכיבים מרכזיים בתקשורת שלכם איתו. אפליקציית DogYo עוזרת לכם לפענח את כל אלו, להבין טוב יותר את הכלב וכך לשפר את התקשורת ביניכם ולהשפיע על התנהגותו. 


האפליקציה נותנת למשתמשים בה ייעוץ ראשוני המשלב אלמנטים של מודעות ותקשורת מובנת ומספק כלים והכוונה כיצד להגיב על התנהגות הכלב, איך להבין טוב יותר את התנהגותו במצבים מסוימים, מה כדאי ומה לא כדאי לעשות, ועוד. נקודת המוצא היא הרצון  לייצר שיתוף פעולה עם הכלב בגישה חיובית ולא לחפש רק ציות שלו.

האפליקציה תצא לפועל רק אם פרויקט זה יגיע בהצלחה ליעד הגיוס שלו, ובכדי להגשים זאת אני מבקשת את תמיכתכם.

מי אני?

שמי שיר דר, בת 42, מתגוררת בקרית אתא, יזמת בנשמתי ו'אימא גאה' ל-6 כלבי 'הכנופיה' שלי שאימצתי, כולם כלבים בתהליכי שיקום.

מיקה: באה מבית שעבר גירושין, עם התנהגויות כפייתיות על אור וצל.
מוח: היה כלב רחוב בעברו.
לונה: הייתה כלבת שמירה של מפעל עד גיל 11 בו נסגר המפעל.
אוריאו: היה גור כלב רועים בדואי שנמצא בנופית והובא אליי.
פגי: הייתה כלבת בר ברחוב, שגדלה ללא מגע יד אדם עד שאימצתי אותה לשיקום.
קארמה: כלבה של לקוחות לשעבר, שגילו שהם לא יכולים להתמודד עם הבעיות שלה ביניהן, תגובתיות יתר לכלבים, רכושנות משאב מול כלבים ואנשים, התנהגויות כפייתיות כמו רדיפה אחר הזנב.

החזון שלי הוא 'העצמת אנשים, שינוי חשיבה ודרכי תקשורת בעזרת חיות המחמד שלהם'. והוא המוביל אותי כשאני מטפלת בכלבי לקוחותיי ב'דרך הכלב' המספקת שירותים של אימון, טיפול התנהגותי, הולכה טיפולית, וליווי אימוצים אישי.

בהשכלתי ובהכשרתי אני בעלת תואר ראשון במנהל עסקים, התמחות משאבי אנוש ויזמות מאונ' בן גוריון, תעודת הסמכה כמאמנת ומטפלת התנהגותית בכלבים בנוסף לתעודת קורס מתקדם במיומנויות למידה - מבית הספר מרקר טריינינג (ת"א). כיום, בנוסף לעבודתי כמאמנת כלבים, אני גם מרצה  ומלמדת מאמנים חדשים במסגרות מקצועיות שונות.

במיזם האפליקציה החברתית DogYo אני משלבת בין הכשרתי וניסיוני בעולם הכלבים ללימודיי ולמיומנויות שרכשתי בתחום היזמי-עסקי, בכדי להוציאו לפועל בהצלחה ולהגשים את החלום.

מהי מטרת הגיוס?
אהבה לכלבים היא דבר נהדר, אבל איננה מספיקה לבדה... 
המשך העבודה על המיזם המיוחד הזה והגשמת החלום, דורשים השקעה רבה (של זמן, אנרגיות וגם כסף) לטובת פיתוח האפליקציה בפועל, המשך עיצובה, הכנת אנימציות וסרטוני וידאו, הפצה ועוד. וכאן בדיוק אתם נכנסים לתמונה.

מה נעשה עד עכשיו?
עד היום השקעתי כמיטב יכולתי מכספי בפיתוח רעיון האפליקציה, במיתוג ובעיצוב ראשוני ובאיתור צוות מקצועי לאפליקציה מתחומי הטכנולוגיה, העיצוב, התוכן והשיווק, הממתין ל'אור ירוק' בכדי להמשיך להתקדם.

מה יהיה באפליקציה?
DogYo הינה אפליקציה חינמית להורדה ולשימוש הכולל:

• מידע מרוכז, מקצועי ואמין -
 על ההתנהגות ועל שפת הגוף של הכלב. 

• מנוע חיפוש פונקציונלי ומיידי -
 המאפשר למצוא את המידע המבוקש על פי החלק בכלב שהמשתמש רוצה להבין את משמעות התנועה /התנהגות שהוא רואה בו.

• אמצעי הדגמה והמחשה ויזואליים - 
כגון: תמונות, אנימציות וסרטוני וידאו קצרים באמצעותם ניתן יהיה להבין טוב יותר את הכלב על יסוד קבוצות התנהגויות והרגשות שהם מעידים עליהם.

• ממשק קישור לנותני/ות שירות מומלצים העובדים עם כלבים -
 באזור המגורים של המשתמשים או באזור שנבחר על ידם.

• ממשק קישור לעמותות המציעות מסירת כלבים לאימוץ -
 יינתן באפליקציה כשירות ללא תשלום לעמותות ולמשתמשים, כחלק מהרצון שלנו לתמוך באופן מעשי באימוץ כלבים.
מי שירצה בכך יוכל לשדרג למנוי פרימיום. 


מהם היתרונות הנוספים הצפויים למשתמשים באפליקציה?

צמצום בעיות התנהגות של כלבים - בעיות התנהגות רבות בכלבים נובעות מתסכולם מהתנהגות בעליהם. כאשר התנהגות הכלב מפורשת בצורה שגויה על ידי הבעלים  ומובילה לתגובה אנושית שאינה מתאימה, התוצאה בסופו של דבר, היא תסכול רב ובעיות התנהגות (למשל, תוקפנות, התעלמות, חוסר שת"פ ועוד), מצד הכלב/ה.

מניעת מצבים מסוכנים בהם מעורבים כלבים ואנשים - מצבים מסוכנים רבים הנגמרים בפציעה של כלבים ואנשים היו ניתנים למניעה אם האנשים המעורבים היו מבינים כהלכה את שפת הכלב (שפת גוף בעיקר), ומונעים את המצב המסוכן מלכתחילה. מצבים כאלו יכולים להיות התקרבות לא נכונה של כלבים זה לזה, תוקפנות שניתן לזהות מרחוק, ובמיוחד מצבים המעוררים חוסר נוחות ופחד אצל הכלבים.

ניתן להפחית ואף להימנע מבעיות ומצבים אלו באמצעות למידה, אפילו בסיסית, של שפת הגוף של כלבים, המאפשרת קריאה נכונה של המצב הרגשי של הכלבים המעורבים ובעקבותיה תגובה מתאימה של הבעלים, המנטרלת את הסכנה והתסכול הגלומים בהם. 

למי מיועדת האפליקציה 'DogYo'?

• אנשים שיש להם כלב והם רוצים להבין אותו טוב יותר.

• אנשים שיש להם כלב עם מגוון בעיות התנהגות וקשיים מסוגים שונים - והם מחפשים מידע איך להתמודד בצורה הטובה ביותר עם הקשיים הללו. 

• אוהבי/ות כלבים ללא כלב - הנמצאים לקראת אימוץ, ומעוניינים להכין את עצמם מראש ולשפר את התקשורת עם הכלב שיגיע אליהם, באמצעות הבנה טובה יותר של שפת הגוף שלו והתנהגותו.
• אנשי/ות מקצוע שעובדים עם כלבים - וישמחו לכלי עבודה משמעותי שעוזר להם 'לתרגם' את הכלב (התנהגותו/שפת הגוף שלו), להבין אותו טוב יותר ולהתנהל בהתאם.


מה הכוונה ב'אפליקציה חברתית'?
 
עסק חברתי הוא ביטוי לתפיסת עולם המבקשת לקדם מטרה חברתית באמצעות פעילות עסקית, בכדי שאפשר יהיה לממן את אותה מטרה החברתית וכך לממש אותה בהצלחה. 

מהו לוח הזמנים המשוער לפיתוח האפליקציה?
 

חודש דצמבר 2019 משוער.

  איך אתם יכולים לתמוך בפרויקט?
  בחרו תשורה שמשמחת אתכם מתוך רשימת התשורות המיוחדות שהכנו לכם באזור השמאלי של עמוד זה (עמוד הפרויקט).

  אמצו מרחוק כלב מעמותת 'חבר למען הכלבים' 

  בזכות 'אימוץ וירטואלי' של כלבי העמותה תמיכתכם תאפשר להם לקבל שיעורי אימון מקצועיים ותגדיל את סיכוייהם למצוא בית חם או, להשתלב היטב במשפחה שבה אומצו (כמות השיעורים הנדרשת נקבעה על-ידי צוות העמותה והצוות המקצועי של 'דרך הכלב').

  הסיפור של אסתר| בת כשנתיים, בצבעים של בורדרקולי , ידידותית נעימה מאוד אוהבת מגע, מפחדת מקולר ורצועה ולכן נדרשת עבודה איתה כדי לעזור לה להתגבר.
  >> תמיכה ב-5 שיעורי אימון לאסתר ברשימת התשורות משמאל.

  הסיפור של עמליה|בת שנתיים, מאוד נעימה. זוהי כלבה שלא רגילה למגע ונרתעת כשרוצים ללטף אותה, לחטיפים היא ניגשת ולוקחת מהיד >> תמיכה בשיעורי אימון לעמליה ברשימת התשורות משמאל.

  הסיפור של מרגלית | דוברמנית מעורבת בת שנה וחצי, עם נשמה ענקית, הכלבה הכי חברותית ויפה שתפגשו! אוהבת מאוד כלבים ואנשים, מלאה באנרגיות ואוהבת לרוץ, לקפוץ ולשחק. מספר שיעורי אימון יעזרו לה ללמוד להירגע ולמתן את הקפיצות, ולמצוא בית חם. >> תמיכה בשיעורי אימון למרגלית ברשימת תשורות משמאל.


  מוזמנים לפנות אלינו בשמחה בכל שאלה, הערה והצעה לשיתוף פעולה, באמצעות עמוד הפרויקט או פניה למייל: way.of.dog.app@gmail.com או, בהודעת Wattsap למספר 054-4807412 .

  תמונות תשורות - להמחשה בלבד
  שרון טסלר גרפולוגית ומרצה | קסם האותיות  - גרפולוגיה משפטית 
  שיראל זבולוני
  |חנות מקוונת כלב טבע
  הילה פוליק |Hilarity's Arts
  תמונת פורטרט של הכלב מצוירת על קנבס

  תמונת פורטרט של הכלב מצוירת על מחזיק מפתחות

  אורית גלעד
  | ייעוץ זוגי והעצמה אישית - אבחון גוףנפש.
  חלי לוי | take a rest - שובר מתנה לעיסוי רפואי.  
  ישי גבריאלי סקופאיזי SCOOPEASY - פתרון איסוף אקולוגי חכם 
  דיפ-פרינט בע”מ
   שירותי דפוס ופתרונות דיגיטליים | סט 6 מגנטים איכותיים של כלבי 'הכנופיה' שלי בגודל 5X9 בציפוי למיניציה. מזכרת כיפית להשתתפותכם ותמיכתם ביצירת עולם טוב יותר לאנשים ולכלבים.
  ד"ר איתי זיו, קרן שכטר 
  ספר ילדים בריאים כדרך חיים
  חלי פודה
   | ™INSIDE INSIGHTS קְלַָפֵי מסרים
  עו"ד אפרת (אפי) אומיאל פדידה
   | ספר ההשראה הנשית
  ילנה כץ
   | כרטיס ביקור אינדיגו דיגיטל קארד - מבית אינדיגו גרפיקס
  גליה שכטר
  | קורס דיגיטלי מימון המונים מאחורי הקלעים 
  מפגש אבחון התנהגותי לכלב שלכם | ניתן לתמוך ולקבל מפגש באזורים נוספים: מודיעין רחובות והסביבה, אזור הדרום, אזור השרון, כתבו לנו במידה ואתם מעוניינים. המפגשים מתקיימים על ידי מאמנים מוסמכים בוגרי/ות 'מרקר טריינינג' - מאלפים פעילים בעלי/ות מודעות חברתית שעונים על רמת המקצועיות המקובלת ב'דרך הכלב': 
  נעמי בוסקילה
   : Naomi Buskila Dog Training
  גנאל פריימן
   : "רגל פה, זנב שם" – אילוף, אימון והדרכה לכלבים והוריהם
  נעמה אריאל
   : מטפלת התנהגותית בכלבים - תקשורת בין כלבים לאנשים
  ענת אלקיים
   : מאמנת ומטפלת התנהגותית לכלבים
  אולגה רוזנברג
   : אילוף כלבים
  שימי אוחנה מאמן כלבים, מדריך משפחות מטפל בבעיות התנהגות
  Woofers- אקססוריז ומתנות לכלבים וחתולים 
  בנדנה לכלב/חתול מג'ינס ממוחזר

  פפיון לכלב/חתול מג'ינס ממוחזר

  משחק משיכה קטן מבד ממוחזר

  תודה לצוות שמלווה אותי בדרך להגשמת חלום האפליקציה
  איל פנחסי | זהות מותגים ואריזה
  עדי פנחסי בנעט
  | מעצבת גרפית
  אנה פרוג
  | AniMotion Studio
  עמיחי יעקבי
  | קופירייטינג, תוכן ושיווק בפייסבוק
  גליה שכטר
  | משרד GS marketing קידום ושיווק עסקים
  אריאל קנדאבי
  | סוליסט מיוזיק - Souleast Music הפקות מוסיקליות
  עדי דר - קאמיליאקט | Chamiliact - Adi Dar

  רק רצינו לעדכן אתכם
  שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.