כל הפרויקטים
המשימה האחרונה
הפרויקט של
לירן דוד
ג'ני שבורחת יחד עם אחיה, נתפסת. מגלה את האמת על חייה, מקבלת הצעה שתשאיר אותה בחיים ומחליטה לעשות לראשונה צעד משמעותי בחייה.
18%
10,875
מתוך 60,000
45
ימים נותרו
62
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/01/2019


בואו לקחת חלק בהפקת הטריילר לסרט שלי


מטרת הפרויקט:

מטרת הפרויקט (הפקת הטריילר) בבסיסו הוא ליצור פלטפורה שיווקית ומקצועית לצורך מכירת הסרט המלא למפיקים בהוליווד. הטריילר יצולם בלוס אנג'לס באנגלית עם שלל שחקנים וצוות הפקה אמריקאי. אני מזמין אתכם לקחת חלק בחלום הגדול שלי, לכבוש את העולם ולהפיק את הטריילר לסרט שלי שיביא עימו תקציב להפקת הסרט המלא.

קצת על עצמי:

אני לירן דוד שחקן ויוצר.
הכל התחיל בסרט קצר שכתבתי באנגלית לפסטיבל קאן. המטרה הייתה לייצר סיפור אותנטי שיוכל לייצר לי מציאות חדשה אל מעבר לים בתפקיד חיי.
אחרי שקיבלתי על עצמי את הסיפור בכל מהותו החלטתי לכתוב סרט באורך מלא שעומד כיום על שעה וארבעים. 

ממאמיני הפרויקט:

  1. קובי מחט: מנחה, במאי ותסריטאי.
  2. אורי הוד: מפיק ישראלי עצמאי. ממקימי ערוץ 10 ומפיק ראשי של הערוץ בהקמתו. סמנכ"ל תוכן גלובוס גרופ. בעל ניסיון הפקתי עשיר בישראל ובארה"ב.
  3. קרן יידובסקי חרותי: בוגרת לי שטרסברג, מייסדת בית הספר למשחק "MOVE"
  4. רותם שמיר: במאי ותסריטאי. בין עבודותיו: בני ערובה שכתב וביים, פאודה שביים ועוד..

בנוסף יצטרף למסע הזה איתי חבר, שחקן ויוצר בעצמו שחי בלוס אנג'לס. מתיאס חימנס נייבלט.

אני מזמין אתכם בהתרגשות לבחור את התשורה המתאימה לכם ולהיות חלק ממשפחת "המשימה האחרונה"

הטריילר כאמור יציג חלקים נבחרים מתוך הסרט המלא. 

אז על מה הסרט?

ג'ני שבורחת יחד עם אחיה, נתפסת. מגלה את האמת על חייה, מקבלת הצעה שתשאיר אותה בחיים ומחליטה לעשות לראשונה צעד משמעותי בחייה.

יונתן וג'ני אלבז זוג אחים שגדלו ללא הוריהם נשאבו בצעירותם אל עולם הפשע בכדי לכלכל את חייהם המשותפים. אחרי תקופה ארוכה של חיילות בפשע החליטו לצאת לדרך חדשה ולהשתקם מבלי לסגור את חובם. משבר ההימורים של יונתן ומשבר הסמים של ג'ני השפיע על מצבם הכלכלי והנפשי ולכן החליטו לקחת הלוואות נוספות מחבריהם מן העבר בשביל לחזור לשגרת החיים הבטוחה. ברגע שחובם גדל הם מסתתרים ובורחים עד שנתפסים בידיו של הכריש שמציע להם עסקה  לביטול החוב. העסקה שכוללת משימה שמסתבכת מובילה רבים למוות סתמי, שותפות ברצח, בגידה וחיים חדשים.

חצי שנה לפני המשימה נודע לג'ני שהכריש הוא אביה האמיתי ויונתן אחיה המאומץ. הכריש שהבטיח לאימה "לשמור עליה" מציע לה עסקה לביטול החוב .העסקה כוללת בתוכה את אלן שהסתבך גם הוא עם הכריש עם חובות שלקח למען טיפולים רפואיים לאשתו. הכריש שלא יכול להרשות לעצמו להסתבך שוב עם החוק, מטיל משימה ללא פרטים ברורים ובכך מסיר מעליו את האשמה.  המשימה האחרונה שניתנת לאחים אלבז היא לדאוג שאלן אכן מבצע את המשימה וגורם לרצח משפחתו ומיד להרוג אותו. סיפורי עבר של אלן שמציפים זיכרונות קשים אצל יונתן גורמים לו להצטרף אל המסע הלא נודע ולנסות ולהציל אותו. מסע הנקמה שיוצא משליטה הופך למסע אישי של כל אחת מהדמויות בניסיון להשיג את מטרותיה.

הסרט יעסוק בארבעה צירים מרכזיים: העצמת הכוח הנשי, ערך המשפחה, כוח ונקמה.

*הסרט מבוסס על סיפורים אמיתיים*

עזרה? האומנם
אחרי שמאבדים הורים ומגלים שהבן זוג האידיאלי הוא האח התאום. מאוד קל לברוח החוצה בשביל לבקש עזרה. עזרה שלפעמים גורמת לחיים שלנו להיראות גרוע יותר.

בחירה נכונה? האומנם
בהתחלה הכל מרגיש נכון. עד ש... מכירים את העד ש...?

הדרך לחיים מחייבת לעבור דרך המוות
הזעקה, התקווה. נפילת האסימון הראשונה לפעמים מגיעה בגיל מאוחר אבל עדיפה על פני אי ידיעתה.

הניצחון
הניצחון של הבנאדם הוא להיות מודע. בכל סוף שביל קיימת נקודת העבר הווה עתיד. העבר נועד בשביל לזכור מאיפה באנו, ההווה בכדי להתפרק והעתיד בכדי לדעת איך להשפיע.