כל הפרויקטים
משדרגים את המשחק הגדול
הפרויקט של
ניצן דוד פוקס
תומכים והופכים את "המשחק הגדול" לפודקסט הטוב בעברית!
124%
6,195
מתוך 5,000
0
נותרו
67
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/02/2019

מתקדמים אל היעד הבא - 10 אלף ש"ח!

עם 10 אלף ש"ח אוכל לשכור שירותי עריכה מקצועיים לפרקים ולהלחין מוסיקה מקורית לפודקסט. בנוסף, עם העריכה שתעשה ע"י מישהו אחר, אני אהיה פנוי להוציא פרקים בתדירות גבוהה יותר.


אז קדימה, אל היעד הבא!התחלתי את "המשחק הגדול" לפני 3 שנים עם הרבה סקרנות ולפטופ.

שלוש שנים אחרי למשחק הגדול יש כ-1,000 עוקבים קבועים ועוד מאות מאזינים וקוראים שנחשפים כל חודש לניתוחי עומק ייחודים של הזירה הבינלאומית.

קשה לי לתאר כמה אני שמח לראות שיש קהל שממשיך לגדול ולהיות צמא לניתוחי עומק. ככל שהביקוש עולה, לי יש עוד ועוד רעיונות לנושאים חדשים, למקומות חדשים להגיע אליהם ותכנים חדשים שאני רוצה לתת לכם. אני רוצה לקחת את "המשחק הגדול" ולהעלות אותו לשלב הבא.

ואני צריך אתכם בשביל להעלות את "המשחק הגדול" לשלב הבא.

מהו השלב הבא?

השלב הבא הוא פודקסט בעל ציוד הקלטה איכותי, שיהיה בשורה אחת עם הפודקסטים המובילים בישראל ויאפשר לי להקליט שיחות, לא רק את המונולוג שלי.

השלב הבא הוא תוכן ווידיאו, שיוסיף עוד ערוץ תוכן ל"משחק הגדול".

השלב הבא הוא "משחק גדול" שיהיה ענק - עם אתר משודרג, עם יותר עוקבים, יותר נושאים, שימשיך לתרום לכם ולהגיע לעוד עשרות אלפים.

ההדסטארט הוא ההזמנה שלי לכם להיות שותפים בשלב הבא של "המשחק הגדול"! בואו והיו שותפים וביחד נהפוך את "המשחק הגדול" לפודקסט הטוב ביותר בעברית! 

אני מזמין אתכם לבחור באחת מרמות התמיכה ולהתקדם ביחד לשלב הבא! מה זה "המשחק הגדול"?

היי! אם אתם קוראים את זה, כנראה שאתם לא מכירים עדיין את "המשחק הגדול" - אז נעים מאוד, ניצן דוד פוקס, המפיק של "המשחק הגדול".

הקמתי לפני שלוש שנים את "המשחק הגדול" כי גיליתי שאין פודקסט או אתר שנותן ניתוחי עומק של הזירה הבינלאומית. מה הכוונה "ניתוחי עומק"? אני לא מדווח על אירועים, אני מסביר אותם: למה רוסיה נכנסה לסוריה, מדוע איראן תחזיק תחת סנקציות, מה צריכה להיות מדיניות החוץ של ישראל ועוד.רוב מה שאתם קוראים או שומעים הוא ברמה השטחית - רוסיה ירתה פה, איראן אמרה ככה. אני לוקח את העוקבים שלי לצלילת עומק.

בשלוש השנים "המשחק הגדול" צומח גם כאתר וגם כפודקסט, עם כאלף עוקבים קבועים ואליהם יש עוד אלפי אנשים שנחשפים לתכנים שאני מפרסם בפייסבוק (חפשו "המשחק הגדול") ובבמה שלי ב"דה-מרקר". אני גם מרצה בפני פורומים שונים, כולל פורומים ביטחוניים, עסקיים ואוניברסיטאים. אתם מוזמנים לחפש את הרצאות שלי ב-Youtube ("המשחק הגדול").

ההדסטארט הוא ההזמנה שלי לכם להצטרף למסע המדהים שהתחיל לפני שלוש שנים וממשיך לצבור תאוצה - בהופעות בטלוויזיה, הרצאות באירועים, פרסום מאמרים וכמובן פרקים.

אם אתם רוצים להבין מה קורה מסביבכם בעולם, להכיר סוגיות משמעותיות שכמעט לא מדברים עליהן ולצפות לאן העולם מתקדם - אני מזמין אתכם להאזין או לקרוא באתר ולהיות שותפים של "המשחק הגדול".


מה היא התשורה "כאוס, סמים ורוסיה"?

"כאוס, סמים ורוסיה" הוא ספר דיגיטלי (118 עמ') שמאגד שלוש סדרות שפורסמו ב-2018: אחת על כאוס ואקראיות, שנייה על הקרטלים ושלישית על רוסיה. שלוש הסדרות נערכו מחדש לקריאה, הוספו אליהם חומרים חדשים והן מציגות ביחד נושאים שהקורא הישראלי כמעט ולא נחשף אליהם:

  • מהו ברבור שחור? ממה הוא נגרם? איך אפשר להרוויח ממנו?
  • מה הקשר בין הגיאוגרפיה של רוסיה ומדיניות החוץ שלה?
  • מה רוסיה עושה בסוריה?
  • למה רוסיה מתעניינת בפיד שלכם בפייסבוק?
  • מיהם הקרטלים המקסיקנים? איך הם הפכו לאיום כמעט מדינתי על מקסיקו?
  • מה גורם למשבר המהגרים במרכז אמריקה, שמאיים לשטוף את ארה"ב?
  • איך חיזבאללה הפך מארגון טרור לקונצרן פשע?

ועוד.

הספר יהיה זמין כעותק דיגיטלי בלבד, גם כעותק pdf וגם כעותק של ספר אלקטרוני (epub, azw3). הוא ניתן כתשורה לתומכים במאמץ.

בואו והפכו לשותפים בשלב הבא של "המשחק הגדול"! בואו ובחרו בתמכו בתוכן עומק איכותי בנושא שכה מעט מדברים עליו במרחב העברי. תודה לכם!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.