כל הפרויקטים
הספר "אני אתה והצבא"
הפרויקט של
ליאל
בואו והיסחפו איתי למסע המטורף הזה שעברתי בצבא, חברויות, מפקדים ואפילו אהבה! בחרו תשורה מגניבה וקחו חלק בהוצאת הספר לאור!
16%
4,080
מתוך 26,000
34
ימים נותרו
23
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/01/2019

מילה על עצמי : )

היי!

קוראים לי ליאל, ואני בת 20, השתחררתי לא מזמן מהצבא, והחלטתי לכתוב את כל ההרפתקאות, הריגושים, והסיפורים המרתקים שעברתי בזמן הזה, ושכל חייל עובר בזמנים שכאלה.

כתבתי ספר על התקופה הזאת שנקראת "צבא" והחלום שלי הוא להוציא אותו לאור.

על הספר

הספר שלי מספר על החוויות הבלתי פוסקות בשירות הצבאי שלי , על השמחה והעצב, ההתרגשות, ההרפתקאות, החברות הטובות (והפחות טובות), על התאהבות עצומה ועל אכזבות.

אז אם אתם חיילים, או לפני שירות צבאי, ואפילו אם עברתם מזמן את השלב הזה, אבל הוא תמיד ייזכר בלבכם כשלב מעצים, חווייתי ומלא הרפתקאות- הספר הזה ידבר אל לבכם, ויזכיר לכם, או יכין אתכם לתקופה בלתי נשכחת!

קטע מהספר:

״אנדיייי״ פלטתי צעקה מפי כשאנדי תפס ברגליי ונשא אותי על גבו כמו שרק.

פלטתי עוד צעקה כשהוא פתח את הדלת של המשרד ונשא אותי במסדרון לעיני כולם. ניסיתי להתנגד אבל הוא ידע שזה היה מנוגד לרצוני , הוא המשיך להרים אותי ואני ראיתי אחד אחרי השני את האנשים שעוברים . חלק הרימו גבה , חלק נתנו חיוך וחלק לא הבינו מה לעזאזל אנחנו עושים . כמעט יכולתי לקרוא את המחשבות שלהם.. מזל , שלא היה אכפת לי מה הם חושבים.

״די תוריד אותי״ התחלתי לבעוט ושוב להתנגד , שכבר הגענו לסוף המסדרון הוא הוריד אותי .

״ כמה רעש את עושה״ הוא הסתכל עליי עם מבט שובבי בעיניו .

״כמה בלגן אתה עושה״ עקצתי אותו בחזרה עם חיוך .

״את אוהבת את הבלגן שלי״ הנה הוא שוב מתחיל.

ומאותו יום הוא הרים אותי המון על הידיים ואני? נהייתי מכורה לזה. כל כך הייתי מכורה שכבר לא רציתי לגעת ברצפה יותר , רציתי להיות בזרועות שלו כל הזמן"

מה קורה שהבחור שבו את מאוהבת מהצבא נמצא משרד אחד לידך?

מה את עושה כשהמפקד שלך מתאכזר אלייך?

מה קורה כשהחברות שחשבת שהן באמת חברות, פתאום משתנות??

איך מתמודדים כשמגיעה ההבנה שאת באמת לבד?

כל הרגעים הללו, ועוד רבים נוספים נמצאים בספר, צאו למסע עם הגיבורה אלינור וגלו את כל התשובות והדרכים להתמודדות. אולי גם אתם תגלו משהו על עצמכם..... :)

קחו חלק בפרויקט העוסק בנושא הכי רגיש ומיוחד בתרבות הישראלית שלנו! תמכו כפי יכולתכם ובזכותכם הספר יראה אור! כמובן שעל תמיכתכם תקבלו את תודתי הענקית ותוכלו לבחור שלל תשורות מעניינות ומגוונות. ולכו תדעו.... אולי תעזרו גם לאחרים להתמודד עם העליות והמורדות של חייהם.

אז הגיע הזמן לבחור את התשורה המתאימה לכם, וכמובן גם לשתף אחרים : )

תודה מעומק הלב!!!