כל הפרויקטים
גיוס המונים שמשלם לכם!
הפרויקט של
ad2life
לנו נמאס מהדרך שבה עולם הפרסום עובד, ולכן אנחנו עובדים על פיתוח אפליקצית Ad2Life החדשנית! בואו לקחת חלק בפיתוח האפליקציה - וגם להרוויח מזה!
1%
4,560
מתוך 320,000
14
ימים נותרו
13
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/12/2018

נאלצים לצפות בפרסומות? לפחות תעשו מזה כסף!

בכל מקום אנחנו נחשפים לעשרות (!!!) פרסומות שמוכרות לנו מגוון רחב של מוצרים - 

ובעיקר גורמות לנו לבזבז כסף. ולנו לא יוצא מזה כלום.

Ad2life משנה את חוקי המשחק:

האפליקציה החדשנית משלמת למשתמש על צפייה בקמפיינים דיגיטליים (שהוא גם ככה צופה בהן), ומתגמלת בעזרת כסף ישירות לכרטיס האשראי, הטבות בבתי עסק, קאש-בק ועוד!

איך זה עובד?

האפליקציה שלנו היא ידידותית למשתמש ומציעה את ההזדמנות המושלמת עבור כל משתמש סמארטפון להרוויח כסף, באמצעות צפייה פשוטה בכמה דקות של קמפיינים דיגיטליים מדי יום.

עם Ad2Life, תוכלו להרוויח עד 4 ש''ח עבור כל פרסומת בודדת שתראו!

אם גם ככה כולנו צופים בפרסומות על בסיס יומי, הגיע הזמן שנקבל תשלום עבור הצפייה שלנו.


מה תרוויחו מההשקעה באפליקציה?

המודל העסקי שלנו מבטיח מצב של win-win לצופים ולמפרסמים כאחד!

מפרסמים ועסקים נהנים ממשתמשים פעילים שצופים במודעות שלהם, והצופים מקבלים תשלום על הזמן והמאמץ שהושקעו.

ואם זה לא תמריץ מספיק - 

על כל פרסומת ייחודית שבה תצפו, תוכלו לקבל עד 50% הנחה על מוצרים ושירותים נבחרים של המותג.

בנוסף, האפליקציה מציעה 100% קאש באק על כל הרכישות שנעשו בכסף שהרווחתם!

כל הכספים שתרוויחו יופקדו ישירות לכרטיס האשראי הבינלאומי של Ad2Life, כך שניתן יהיה למשוך כספים במזומן באמצעות כספומטים, להעביר כספים ולעשות רכישות מקוונות וגם בחנויות.

תמכו והשקיעו עוד היום וביחד נשנה את חוקי המשחק של עולם הפרסום!


מצטרפים?

רוצים להיות חלק מה- 2,000 הראשונים שירוויחו בגדול - רק מלצפות בפרסומות?

בחרו תשורה ותתחילו להרוויח כמו המפרסמים.

את ההשקעה שלכם אתם מקבלים בחזרה ובמלואה כאשר האפליקציה תעלה לאוויר!


כדי להפוך את עולם הפרסום ולשנות את חוקי המשחק,

כך שלכם תהיה אפשרות להרוויח כסף על הפרסומות שאתם רואים,

אנחנו צריכים אתכם!


הסכום לגיוס 320,000 ש''חהרעיון מאחורי Ad2life 

מדי יום אנחנו נחשפים לעשרות פרסומות - בסמארטפונים שלנו, בבית, בעבודה ובדרכים.

ומי מרוויח מאותן פרסומות? 

המון גורמים - רשתות מודעות, סוכנויות, שותפים עצמאיים ועסקים.

מידי יום, פלטפורמות הפרסום מקבלות כסף רב מהצגת הפרסומות, 

בעוד העסקים זוכים להפיץ את המסרים שלהם בכל פלטפורמה אפשרית ולהציג את עצמם ללקוחות חדשים.

רק בשנה שעברה, עסקים הוציאו יותר מ-800 מיליארד שקל על פרסום סלולרי!

ומה איתנו, הצופים? אנחנו לא מקבלים דבר.

החלטנו לפתח אפליקציה שתאפשר לנו, הצופים - להרוויח.


הדמיית האפליקציה

הדמיה

רוצים לדעת עוד?

מחזור ללא הפסקה

בין אם זה אינספור מודעות מן המותגים הטרנדים ביותר על הטלפונים החכמים שלנו, מחשבים, שלטי חוצות, תחנות אוטובוס מקומי או במקומות אחרים, כל בהיקף של מעל 500 מיליארד דולר בשנה, זה הופך להיות מגונה והגיע הזמן שאנחנו, נקבל גמול על הזמן שלנו.

יצרנו Ad2Life כדי להוסיף ערך לצפייה במודעות היומיומיות שאתם כבר תראו ללא קשר, הן מבחינה כלכלית להתאים לך בעת הבטחת צפיות נוספות עבור כל עסק. זה win-win לכולם. כמעט 1% מהוצאות העולם הולך לכיוון הפרסום, אז אתה לא חושב שמגיע לך להרוויח כסף עבור הזמן שלך בשביל צפייה במודעות אלה?


איך אנחנו משנים את התעשייה

Ad2Life מעוצב  במודל עסקי חדש שמעצב ועושה מהפכה בשיווק באינטרנט. האפליקציה הידידותית למשתמש שלנו מציעה את ההזדמנות המושלמת עבור משתמשי הסמארטפון להרוויח כסף, רק על ידי צפייה בכמה דקות של קמפיינים דיגיטליים מדי יום.

עם Ad2Life, אתה יכול  להרוויח עד $ 1 עבור כל מודעה בודדת שמציגים לך, ואם גם ככה אתם כבר עושים את זה על בסיס יומי, הגיע הזמן שתקבלו תשלום עבור המאמץ שלכם.

איך? זה פשוט: 

כל המותגים הפופולריים, החברות וספקי השירות אשר מפיצים מודעות לפלטפורמות המקוונות שאתם גולשים בהם - הם בדיוק המותגים המובילים ש Ad2Life תקדם לאחר ההשקה של האפליקציה שלנו.

המודל העסקי שלנו מבטיח מצב של win-win לצופי מודעות ולמפרסמים כאחד.

  במקום לבזבז זמן על צפייה במודעות YouTube, דילוג עליהן או תחושת תסכול שאינכם נהנים ממיליוני המודעות שהופצו

לאורך כל הידע הטכנולוגי של ימינו ובעידן הדיגיטלי, תוכלו להגדיל את ההכנסה שלכם ולהגיע למטרות הפיננסיות שלכם, בצפייה במודעה אחת בכל פעם.

מודעות Ad2Life ממוקדות לפי גיל, מיקום ומין, ולכן כל מודעה שמוצגת לכם מביאה לכם מוצרים ושירותים שאתם כבר אוהבים. ההבדל היחיד הוא כי עכשיו תקבלו תשלום על זה. מפרסמים ועסקים נהנים ממשתמשים פעילים שצופים במודעות שלהם, והצופה מקבל סוף סוף פיצוי על הזמן והמאמץ שהושקעו. ואם זה לא מספיק - כל מודעה ייחודית שאתם צופים בה תציע לכם עד 50% הנחה על המוצרים והשירותים המובילים של המותג.

אחת ההטבות הייחודיות ש- Ad2Life מציעה למשתמשים היא 100% קאש-באק (CashBack) על כל הרכישות שנעשו עם הכספים שנצברו בצפייה מודעות. נניח לדוגמה, אחד המותגים המועדפים עליכם מפעיל מסע פרסום דיגיטלי שאתם רואים. אתם מקבלים תשלום לאחר חודש, נניח 50 $. השתמשו ב 50 $ לרכוש כל מוצר, או לשלם עבור כל שירות באחד המותגים שצפיתם בהם באפליקציה שלנו, ומיד תקבל החזר עבור סכום מלא 50 $. זה נכון. חשבונכם מזוכה במהירות ב -100%. קל ומהנה וישים בכל סכום שאתם מרוויחים עבור כל מודעה שאתם צופים. מדהים? בהחלט.

משתמשים: למנף את איכות החיים שלכם, להציג מודעה אחת בכל פעם

המודל העסקי והקונספט העסקי של Ad2Life מספקים למשתמשים הזדמנות ייחודית ואמצעים למינוף ההכנסה ואיכות החיים שלהם. בתוך אפליקציה אחת וכרטיס אשראי בינלאומי קיימא, להרוויח כסף רק על ידי צפייה כמה דקות של מסעות פרסום מקוונים כל יום הוא פשוט ומהנה להפליא.

משתמשים יוצרים חשבון ב- Ad2Life עם כמה צעדים פשוטים, עם ניהול סיכונים מיושם על קצה שלנו כדי להבטיח את הפרטיות שלכם. הודות למסע הפרסום שלנו, הבטחנו שהמימון מיועד לאבטחת נתונים כדי להבטיח חוויית משתמש אופטימלית, בטוחה ומאובטחת, תוך שהוא מציע לכם פלטפורמה חדישה שמאפשרת לכם להרוויח כסף רציני תוך דקות ספורות של צפייה מודעות דיגיטליות יומי –

פלטפורמת Ad2Life נגישה וקלה לשימוש, ומציעה מגוון של הטבות:

* אפליקציה ידידותית למשתמש, אינטראקטיבית ומרתקת שמבטיחה את תהליך הצגת המודעות.

* צפייה במודעות, ראו את יתרת החשבון שלכם גדלה, ומשכו כספים או השתמשו בהם באמצעות כרטיס האשראי הבינלאומי Ad2Life.

* קבלו את החיסכון הטוב ביותר והנחות ביותר על מוצרים ושירותים מובילים של המותג.

אופנה, קניות מקוונות בחנויות בכל דבר, החל ממוצרי סגנון חיים ועד קוסמטיקה, ספקי שירותים ועוד.

* כרטיס האשראי Ad2Life מציע שיטת תשלום בינלאומית קיימא, שניתן להשתמש בהם עבור העברות כספים, משיכות, תשלומים אוטומטיים, קניות מקוונות בחנות ועוד.

* שתף את האהבה ואת חוויה מדהימה שלך כמשתמש עם המדיה הציבורית והחברתית; לעזור הכלכלה הגלובלית שלנו לגדול על ידי הרחבת את טווח ההגעה של המציע המוביל זה לחברים, משפחה, אנשי קשר עסקיים וכל אחד להוט להרוויח כסף.

מפרסמים: לקדם מוצרים ושירותים תוך הגברת המודעות למותג ומכירות

קבל את החזר ה- ROI הטוב ביותר עבור תקציב הפרסום שלך וצפה בעסק שלך צומחAd2Life צריך להגיע ליעד המימון שלו כדי לבצע את הצעד הבא לקראת השלמת היישום והשחרור שלו, כולל:

* פיתוח האפליקציה לנייד של Ad2Life עבור Android ו- iOS.

* פיתוח של יישומים מבוססי אינטרנט מתקדמים שלנו, עם ממשק משתמש מקיף, המציע חוויית משתמש חלקה ופשוטה למשתמשים ולמפרסמים.

* מעצבים שיעזרו לנו לפתח ממשק משתמש מדהים ומדהים למשתמש, קל לשימוש ומהנה, עם חוויית משתמש אינטראקטיבית ומרתקת.

* מפתחים לייצר אפליקציה יוצאת דופן וידידותית למשתמש, עם מצב של תכונות אמנות, תקשורת ואפשרויות.

* הקמת הפעילות העסקית שלנו.

* אבטחת מידע וניהול סיכונים, מערכות יישום ואימוץ להגנה על כל המשתמשים, המפרסמים ואת הפעילות העסקית פרטיות ושיקול דעת.

* הגדרת ויישום של כל השרתים ומשאבים טכנולוגיים.

* ייעוץ משפטי, ייעוץ והדרכה לדרישות התפעוליות והרגולטוריות.

* התקנה מבצעית מלאה על מנת להבטיח השקה חלקה של פעולות היישום לשוק.

עם התמיכה שלך, האפליקציה שלנו יכולה להגיע אל Google Play Store ו- Apple App Store תוך ארבעה חודשים בלבד, כך שאנשים בכל מקום יוכלו להרוויח כסף רציני עם דקות ספורות בלבד של צפייה במודעה דיגיטלית מדי יום, בעוד שהעסקים מניבים החזר ROI יוצא דופן על מסעות הפרסום הדיגיטליים.

על היוצרים

אדי ויברנובסקי, מייסד ומנכ"ל Ad2Life, הוא יזם פעיל מאז 1990, הקמת כמה סטארט-אפים ועסקים מצליחים מזה למעלה משני עשורים. תרומתו לעסקים אלו הובילה להגדלת ההכנסות והחשיפות של המושגים העסקיים לציבור, מינוף ההנפקה שלהם והוספת שווי שוק. כיום, מנהל של ספק שירותי מעקב וידאו מובילים, אדי מבטיח אבטחה אופטימלית באתר של ארגונים ברמה ארגונית, עסקים ואתרים עם התקנה יעילה של מצלמות ומערכות מעקב ברמה עליונה להגנה, אבטחה ובטיחות. אסתטי ומודע לצרכיו השוטפים של השוק B2B ולאסטרטגיות השיווק שלו, רוח היזמות של אדי הביאה את Ad2Life, טוב, לחיים.

המפתחת של פטנטים טכנולוגיים ומוצרים שונים, הגישה החדשנית של אדי לעסקים ומתן פתרונות קיימא לשווקי B2B ו- B2C היא אסטרטגית, מושכלת ואנליטית, והיא מסייעת לפתור חלק מהאתגרים היומיומיים שלנו בקלות. עם האינטליגנציה וההבנה של הצרכים והדרישות של השוק העולמי, אדי פונה לעסקים עם ניסיון וידע רב. הוא מבריק אשר הצליח ואימן מקצוענים מובילים במגוון תחומים.

אדי הוא בעל חזון ומוח מבריק שיבטיח למשתמשים, למפרסמים ולארגונים ברחבי העולם ליהנות מרווחים יוצאי דופן ואת ההחזר על ההשקעה הטוב ביותר עבור מסעות פרסום מקוונים בשוק הדיגיטלי התחרותי של היום. עם התקדמות הטכנולוגיה מגיע הזדמנות יוצאת דופן עבור כולם כדי להרוויח יותר כסף, אדי של מוכן מוכן לחולל מהפכה איך משתמשים ומפרסמים להרוויח כסף ולראות את הכספים שלהם לגדול עם יישום ידידותי למשתמש אחד: Ad2Life. עם רקע נרחב שלו בתחום השיווק והתקשורת, חזונו של מייסד ומנכ"ל Ad2Life הוא עולם של שיווק מקוון אשר יהפוך את הדרך בה כולנו מרוויחים וממנפים את איכות החיים שלנו.

 סרגיי בינקין, סמנכ"ל שיווק ותקשורת עבור Ad2Life, מביא גישה חדשה ומלהיבה לעולם של שיווק מקוון, מדיה ופרסום מקוון. תחום הבינה העסקית שלו הביא לתוצאות קונקרטיות בתחומי בניית אתרים, SEO, מדיה מקוונת וקידום מותגים.

הגישה היצירתית של סרגיי לפיתוח קונספט עיצוב ושיתוף פעולה עם מעצבים גרפיים יושמה ומיושמת בפלטפורמות הפופולריות והמובילות של היום, הפתרונות והאפליקציות. חברות עם גישה עולמית ושוקי יעד בינלאומיים העסיקו את הגישה התובנה של סרגיי לשיווק מקוון.

עם המעורבות המעשית שלו בפיתוח, תהליכי מו"פ והשיקה לשוק של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, ההמצאה של סרגיי במיתוג ובשיווק דיגיטלי היא נכס ונמשכת גם עבור עסקים ברחבי העולם, כולל Ad2Life. עם מומחיות בפיתוח אסטרטגיה וביצוע של משפכים שיווקיים, מחזורי טיפוח, שיווק בדואר אלקטרוני ואוטומציה, סרגיי מקדם את Ad2Life כדי להבטיח שגם משתמשים וגם מפרסמים כאחד לרכוש חוויה יוצאת דופן ותוצאות יעילות עבור הזמן שהם משקיעים באמצעות האפליקציה .

עם רקורד והיסטוריה של עבודה ב SMB, גדל ארגונים ברמת הארגון, סרגיי בעל ניסיון במגוון של אתגרים שיווקיים, פיתוח ויישום פעיל שיטות חדשניות ופתרונות כדי לספק תוצאות אופטימליות. מסירותו לרעיון העסקי של Ad2Life ולדגם מושתתת על אמונה עמוקה שהאפליקציה המהפכנית הזו יכולה לספק תוצאות ישירות, מהירות ויעילות לעסקים המעוניינים להגדיל ולהרחיב את טווח ההגעה העולמי שלהם באמצעות קמפיינים דיגיטליים. ליישום יש את הכוח להפוך את עולם השיווק המקוון כפי שאנו מכירים אותו, סרגיי מוכן לעזור לאנשים ולעסקים ברחבי העולם למקסם את ההכנסה שלהם עם Ad2Life.

"אני רוצה לראות כל עסק יחיד בעולם מקבל תועלת מהאפליקציה ההוליסטית שלנו, כי היא מייעלת את חוויית מסע הפרסום הדיגיטלי עבור כולם. המטרה שלי היא לראות כי כל עסק מגיע למטרות הפרסום שלו, בעוד הצופים של המודעות יוכלו לקבל פיצוי מצוין עבור הזמן היקר שלהם. התחלנו במהפכה שיווקית, ואדי ואני כצוות החלומות שמביא את האפליקציה לחיים, כדי שנוכל להוסיף לאיכות החיים שלך, הפתרון לכל אתגרי המפרסמים והצופים במודעות יהיה בהישג יד. בעזרתך, תרומות ותמיכה, Ad2Life יכול באמת לשנות איך כולנו מרוויחים כסף טגם לתת  לאיכות החיים שלנו להגיע לגבהים יוצאי דופן. "

- סרגיי בינקין, סמנכ"ל השיווק של Ad2Life.

סיכונים ואתגרים

צוות הניהול שלנו חקר את שוק הפרסום המקוון והדיגיטלי ביסודיות והבנו ששתי סיבות מכריעות מאד עבור Ad2Life תורמות להצלחה של מפרסמים ומשתמשים ברחבי העולם:

עסקים קטנים מוגבלים לעתים קרובות עם תקציבי פרסום ומגיעים לקהלי היעד שלהם באמצעות שיווק מקוון מסורתי ומסעות פרסום דיגיטליים. עם מימון מוגבל, עסקים קטנים יכולים להרחיב את מאמצי השיווק שלהם על ידי יישום ושימוש ביישום שלנו כערוץ פרסום הליבה ואת המקום. אנו מאמינים כי למרות כמה עקומות למידה עסקים קטנים עשויים להיות ביישום ואימוץ הפתרון שלנו, את התוצאות שהוא יכול לספק הם באמת מדהים. עסקים ברחבי העולם יכולים לפרוח ולחוות צמיחה.

ארגונים גדולים יכולים להעסיק את הפתרונות החדשניים של Ad2Life ככלי פרסום נוסף שיכול להרחיב את היצע הפרסום הדיגיטלי שלהם ולהגיע לקהלים גלובליים.

האתגרים שאנו עשויים לחוות נפתרים בקלות. בעוד עסקים קטנים עשויים להיתקל בקושי באימוץ ושימוש באפליקציה,  הטכנולוגיה כל כך קלה לשימוש. מפרסמים ומשתמשים כאחד יכולים לחוות חוויית משתמש חלקה הממנפת את הרווחים שלהם, ולכן היא מתגמלת על כל העסקים והמוצרים והשירותים שהם מציעים; משתמשים מרוויח רווחים ללא רבב ואת, הנחות וחסכון על מוצרים וקידום מוצרים, בתוספת כרטיס אשראי קיימא הבינלאומי - כמה טוב יותר זה יכול להיות? נסו אותנו.

העובדות: סטטיסטיקה תמיכה הביקוש ואת הצורך עבור Ad2Life

רק 5% מהעסקים בעולם משתמשים בפועל בהכנסות ובמימון עבור מסעות פרסום מקוונים ודיגיטליים.

תארו לעצמכם מיליוני ארגונים מפסידים על המאמצים הפנימיים כדי לקדם את הצעתם ואת המותג,

אנו מאמינים כי 95% האחרים של עסקים, כי הם פסיבית מחכים למשהו חדש בשוק שייתן מענה  לתקציב ולבעיות שלהם בשוק המסובך כיום.

כל אחד יכול, זה פשוט! אנחנו רק זקוקים לתמיכה שלכם.

איך אתם יכולים לעשות את ההבדל, לתרום ולעזור

תהיו מעורבים ותקחו חלק בהמהפכה. הודות לתמיכה ולעזרה שלכם, אנו יכולים להבטיח שמשתמשים ומפרסמים ברחבי העולם יראו את כספם גדל.

מדיה חברתית - שתפו, שתפו ושתפו שוב! בדקו את דפי המדיה החברתית שלנו, שתפו פוסטים, תרמו את התובנות שלכם והפיצו. נשמח אם תהיו מעורבים ותעזרו לקהילות המקוונות שלנו לגדול.

תרמתם? מדהים. שתפו את תרומת המימון שלכם עם העולם וכתבו פוסט מהיר מכל אחד מחשבונות המדיה החברתית שלך - Facebook, Twitter, Instagram, YouTube או כל ערוץ שעובד בשבילכם. אנו רוצים לשתף את המסרים שלנו ואת התשוקה שלכם לאפליקציה שלנו עם העולם,כדי שכולם יוכלו להרוויח ולחוות איכות חיים מדהימה ביחד.