כל הפרויקטים
יום התלתלים הישראלי
הפרויקט של
מתולתלות
פסיטבל שכל כולו העצמת השיער המתולתל, ביוזמת קהילת "מתולתלות". תמכו בפרויקט ורכשו כרטיס לפסטיבל על מנת להבטיח את קיומו ב6/3.
118%
37,700
מתוך 32,000
0
נותרו
352
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 26/12/2018

פסטיבל יום התלתלים הישראלי

אחרי שנים של קוקו, ג'ל, החלקות, צבע ומה לא, וגם אם מאז ומתמיד אהבתן אותם בדיוק כפי שהם, מגיע לנו לחגוג את התלתלים שלנו! להיות גאות ברעמה שלנו, ולגרום לעוד ועוד חברות מתולתלות להנות מהמראה הטבעי שלהן. את יום התלתלים נחגוג בפסטיבל שיערך בתאריך ה6/3/19.

מי אנחנו?

קהילת מתולתלות שמה לעצמה כמטרה להעצים את השיער המתולתל בישראל. הקהילה פועלת בפייסבוק (קבוצת "מתולתלות" המונה מעל ל73 אלף מתולתלות ומתולתלים), במגזין אינטרנטי ייחודי metultalot.co.il, באינסטגרם וביוטיוב.

מה זה יום התלתלים הישראלי?

בשנה שעברה יזמנו את יום התלתלים הישראלי - 3.3 (ממש כמו שני תלתלים) באירועים מצומצמים בכל רחבי הארץ, והטירוף היה בלתי נתפס, כל הכרטיסים אזלו בתוך יממה בלבד!

השנה, בעקבות גדילתה של קהילת מתולתלות ובעקבות הביקוש שלכן לאירוע גדול ועצמתי- נחגוג את יום התלתלים הישראלי בסמוך לתאריך המקורי, ב6/3 בהפקה משוגעת, גדולה הרבה יותר, עם מקום להרבה יותר מתולתלות, טון וחצי של העצמה, ואירוע עם תכנים המתאימים לכל הגילאים. 

פ-ס-ט-י-ב-ל!!!!

מה בתוכנית?

סדנאות העשרה לטיפוח השיער המתולתל

דוכנים של מגוון המותגים עם דוגמיות למשתתפות

דוכנים של חנויות למוצרי שיער ואביזרי שיער

מעגלי העצמה בהנחיית חברות קהילת מתולתלות

מתנות של מוצרים בגודל מלא (למי שרוכשת כרטיס משולב מתנה)

מופעים של מתולתלות מהקהילה

סדנאות של תסרוקות המתאימות לילדות וסדנאות המתאימות לבוגרות

פאנל אירוח להמלצות וטיפים

עיצובי שיער במקום

צילום מקצועי שמדגיש כל תלתל ותלתל

מוזיקה, מינגלינג, והרבה תלתלים


איפה?

ת"א, לוקיישן נגיש מאוד לתחבורה ציבורית (גם לרכבת) ועם חניון צמוד.


מתי?

6/3/19, בסמוך ליום התלתלים הישראלי.

חלק ראשון - "התלתלים שלי" 

בין השעות 16:00 - 18:30.  

מתאים לכל המשפחה אך מוקדש בעיקר להורים וילדים עד גיל 12. סדנאות עם המלצות קונקרטיות לטיפוח השיער המתולתל בגילאים צעירים, סדנת תסרוקות, שעת סיפור / מופע מתולתל, מעגלי העצמה, מגוון דוכנים בתחום השיער, צילום מקצועי ועוד הפתעות שוות.

חלק שני - "Curls & Glam"

בין השעות 19:00 - 23:00 

סדנאות העשרה עם המלצות קונקרטיות לטיפוח השיער המתולתל החל מטכניקות יומיומיות ועד ייבוש ותסרוקות נוצצות לערב ולבוקר, מעגלי העצמה שיתופיים, מופעים של חברות הקהילה המתולתלות, מגוון דוכנים בתחום השיער והאיפור, התנסות במוצרים ודוגמיות, מתנות של מוצרים בגודל מלא (לרוכשות כרטיס מתאים), מוזיקה, מינגלינג מתולתל, צילום מקצועי ועוד ועוד.


חשוב לדעת!

מספר המקומות במקום הוא מוגבל. הקפידו לשריין כרטיסים מראש מאחר והכרטיסים צפויים להגמר הרבה לפני האירוע.

הפסטיבל מתאים לכל המתולתלות והמתולתלים בכל הגילאים (חלוקת התכנים תתבצע לפי שעות אך אין הגבלת גילאים בכניסה לאף אחד מהאירועים) וכל גיל מעל שנתיים מחוייב בכרטיס.

את הבסיס הדרוש לנו על מנת להשלים את הפרויקט- גייסנו, תודה לכן!!!

אם נגייס מעל למדרגה הבאה- 40,000 ש"ח בתום הזמן המוקצה לפרויקט זה, נוכל להבטיח הופעות שוות יותר של אמנים מתולתלים שיצטרפו לאירוע :) רכשו כרטיס בכדי שנוכל להפיק עבורכן אירוע עשיר יותר ומתולתל הרבה יותר.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.