כל הפרויקטים
הלב של אריק- ספר ילדים
הפרויקט של
אריק לבנת
אני מזמין אתכם לתמוך ולהיות שותפים בספר שכתבתי וציירתי לילדים. ספר שעוסק בצורה מוחשית ברגשות שיש לנו בלב ושלא תמיד מקבלים ביטוי.
130%
29,840
מתוך 23,000
0
נותרו
166
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/03/2019

תומכים חברות וחברים, אני מאוד נרגש לבשר שהגענו תוך קצת יותר משבועיים ל-100 אחוזי תמיכה, כלומר ליעד! זה לא מובן מאליו וזה בא מכם! ואני רוצה להגיד לכם תודה ענקית. האמון שהענקתם לי נותן לי הרבה אנרגיה להוציא את הספר בהקדם ובאיכות הגבוהה ביותר.

כל חיי אני על במות ואני רואה תהליכים מאוד מעצימים שעוברים ילדים במהלך מופעים וסדנאות שאני מעביר, אבל לא פחות, גם אני לומד מהילדים דברים מופלאים והחיבור הזה לילדים מרחיב לי את הלב ומשאיר אותי גם קצת ילד בעצמי... משם נולד "הלב של אריק", ומרגש אותי שהתמיכה האדירה שלכם תביא את הספר לכל כך הרבה ילדים וילדות ואני רואה בכך ערך עצום, במיוחד בעידן הדיגיטאלי שאנחנו חיים בו.

אחרי שהגענו יחד ליעד אני רוצה לתת גם חזרה. מעכשיו עד תום ההדסטארט- כל מי שרוכש לעצמו עותק מהספר, נותן בכך עותק נוסף למישהו שאין באפשרותו להשיגו. כלומר "אנחנו" ואני מדגיש "אנחנו" נעניק כ- 150 ספרים מתוך המהדורה שאדפיס, למקומות שהספר יכול לעזור, לשמח, לעודד ולעשות טוב על הלב. זה יכול להיות מחלקות לילדים בבתי חולים, גני ילדים, משפחות נזקקות, או לכל מי שאתם תחליטו או תמצאו לנכון שאעניק את הספר.

זה ספר שנולד מאהבה וזה מאוד טבעי מבחינתי שהמסר של נתינה יעבור דרכו חזרה לקהילה. אז אני קורה לכם להצטרף איתי יחד ליעד החדש, של נתינה משותפת וניקח את "הלב של אריק" למקומות שידם אינה משגת.

שתפו, ספרו לחברים, מהלב שלכם, כדי שיבינו שגם הם יכולים להיות חלק שותף בנתינה.  אני יוצר תשורה שתאפשר לכם להזמין את הספר או מספר ספרים ולתת עותק נוסף למקום שתבחרו, או שאני אבחר, בכל מקרה תקבלו תעודת הוקרה במייל עם המקום אליו הספרים נתרמו.

אני משוכנע שנגיע יחד ליעד הבא- להעניק 150 ספרים מתנה:)
שלום, שמי אריק לבנת, מוסיקאי, סקסופוניסט ויוצר. כתבתי וציירתי ספר ילדים שנקרא "הלב של אריק". אני שמח מאוד להזמין אתכם לקחת חלק ולתמוך בהוצאה לאור של הפרויקט המיוחד הזה, כי רק בזכות תמיכתכם אוכל להפיק ולהדפיס את הספר ברמה הגבוהה ביותר. אז בואו איתי לראות איך "הלב של אריק" נולד.

על מה הספר:  אריק לא נרדם כי דברים שקרו לו במהלך היום מציקים לו. אבל פגישה לילית עם הלב שלו מאפשרת לו לתת דרור מוחשי לרגשותיו.
"הלב של אריק" הוא ספר שמדבר על רגשות שיש לנו בלב ולא תמיד אנחנו נותנים להם ביטוי. אפשר לפגוש את העצב, את הכעס, את השמחה והצחוק ולתת להם דרור.  
מה שהניע אותי לכתוב ולצייר את הספר,
היה הרצון לפתוח ולפתח שיחה עם הילדים שלי על הרגשות שיש לכל אחד מאיתנו בלב, שיח של מילים, ציורים, צלילים ומוסיקה, או כל אמצעי המאפשר לפתוח את הרגשות בצורה מוחשית, משחררת ונעימה ולתת דרור לרגשות של הילד. אך גם להתחבר לילד שבתוכנו... לנהל איתו שיח ולתת גם לו דרור.


בונוס:
  
בין דפי הספר תמצאו קוד סריקה עם סיסמה לצפייה בגרסה מצולמת של הסיפור "הלב של אריק" שהפקתי, הלחנתי והגשתי. לאחר שתקריאו את הסיפור לילדכם, תוכלו לצפות בסרטון מכל מכשיר סלולרי.

איך הספר נולד:  
הספר הוא המשך של הדיסק והמופע "לב אוהב" שאני מעלה באופן קבוע. הוא אמנם נולד לצד השירים בתקליטור "לב אוהב", אבל הוא סיפור אחר והוא חיכה שהציורים שציירתי יצאו מהמגירה... ואט אט הם יצאו. 
את המופע "לב אוהב" העלינו כבר 500 פעמים ופגשנו אלפי ילדים והורים. אני משוכנע שכל אותם ילדים והורים שהתחברו ל"לב אוהב" ישמחו לקרוא גם את ההמשך בספר "הלב של אריק", וגם למי שלא מכיר את "לב אוהב" אל חשש כי הוא נמצא בתשורות שאני מציע ותוכלו להגיע להופעה חגיגית לרגל השקת הספר בנמל יפו.

בואו להיות שותפים ובזכות תמיכתכם אוכל להפיק ולהדפיס את הספר ברמה האיכותית והגבוהה ביותר. אתם כמובן תהיו הראשונים לקבל את הספר. אז בחרו כאן בדף את התשורה שמתאימה לכם ובואו לראות איך "הלב של אריק" נולד.

דף 1 הלב של אריק

מי אני?
אני סקסופוניסט ויוצר. רוב הזמן על במות עם מופעים שלי ואמנים אחרים. הופעתי עם מיטב היוצרים ולשמחתי גם עם הזמר סטיבי וונדר. הוצאתי עם אחי, המוסיקאי והאמן אביב לבנת, 7 אלבומים. במהלך השנים ולצד המוסיקה, סיימתי ביה"ס למשחק של יורם לוינשטיין ואני מופיע גם בתיאטראות (קאמרי, חיפה, בית לסין, אורנה פורת). אני בעל .B.A בהיסטוריה וחינוך ותרבות הילד מאוניברסיטת ת"א. לאורך השנים אני יוצר רבות לילדים, הן בהופעות ובסדרות מוסיקה שכתבתי והן בתוכניות ילדים בטלוויזיה שהנחתי. אני עוסק בחינוך מוסיקלי לילדים ורואה בכך חשיבות גדולה לעתיד הדור הצעיר.

בהופעה אריק לבנת עם סטיבי וונדר
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.