כל הפרויקטים
"ושוב הזמן" ספר מאת תה
הפרויקט של
תה
"ושוב הזמן" הוא ספרו הרביעי של הסופר תה. אסופה של קטעים קצרים וסיפורים העוסקת באבדן, בצער ובחלוף הזמן.
132%
46,340
מתוך 35,000
0
נותרו
491
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 31/12/2018

ושוב הזמן - ספרו הרביעי של תה.

הוצאתו לאור תלויה בתמיכה שלכם. עתה קיימת האפשרות לתמוך בסופר אחד, אסיר תודה, ולרכוש את הספר במחיר מוזל לפני שיגיע לחנויות הספרים.

אשמח אם תבואו לבקר בין מילותיי, שוב או בפעם הראשונה.

קצת פרטים חשובים

שמי תה. אני סופר שכותב תחת שם עט במדיה החברתית, מטוויטר, לפייסבוק ועד לאינסטגרם. יש לי שלושה ספרים שפורסמו בעבר: "על אהבה ומעשיות אחרות" - אסופה של קטעים וסיפורים קצרים על אהבה ושברון. "מחשבה נודדת" - רומן גרפי המספר על מחשבה שמנסה להימלט מראש של גבר. ו"אליוט" - רומן באורך מלא, סיפור התבגרות של נער החי בשלושה עולמות ואינו מסוגל לבחור באף אחד מהם. 

על הספר שוב הזמן" עבדתי מאז לכתה של אמי. הוא היה ברקע בכל מעשיי, משום שכזה הוא הצער, מלווה אותך בדממה גם כשנדמה שאתה עסוק בחיים. כתבתי דברים אחרים במהלך התקופה הזאת, פרסמתי קטעים קצרים וסיפורים חדשים, אך גם כתבתי אינספור קטעים שלא פורסמו מעולם, שלא יכולתי לפרסם משום הכאב שבהם. חלק מהסיפורים הקצרים שבספר זה ראו אור בצורתם הלא ערוכה בדף הפייסבוק שלי, וחלקם איש לא קרא פרט לעורכת שלי. 

ספרי החדש דומה מאוד בפורמט לספר "על אהבה ומעשיות אחרות", אך התוכן שלו כבד יותר, יש שיאמרו קודר לעתים. ובכל זאת, אין זה ספר שנועד רק לדכדך, מטרתו היא לעזור לאדם להתמודד עם האבדן, ואולי לראות את מערכות היחסים שעדיין בחייו, ולהעריך אותן יותר.

אם הגעתם להדסטרט זה, אניח שאתם מכירים את כתיבתי במידת מה, ועכשיו אתם תוהים מה אתה בעצם רוצה?

התשובה פשוטה. אני רוצה את תמיכתכם בהוצאת ספר נוסף פרי עטי. 

הסכום הנחוץ להוצאת הספר הוא 35,000 ש"ח. אם נגיע אליו, הספר ייצא לחנויות הספרים. אם לא נגיע אליו, כרטיס האשראי שלכם לא יחויב והספר לא ייצא לאור. 

תוכלו להבחין שיש מגוון תשורות עבור התומכים בהוצאת הספר לבחור מתוכן. כל ספריי מוצעים במחיר מוזל לתומכים, וגם הספר החדש מוצע כאן במחיר במיוחד לפני שיגיע לחנויות במחיר מלא (55 ש"ח, וזה כולל את המשלוח, לעומת 65 ש"ח בחנויות). 

חשוב לי לציין שהספר "ושוב הזמן" כבר כתוב, ערוך ומוכן לחלוטין להדפסה. למען האמת, ברגעים אלה ממש הוא יושב על מחשב בבית הדפוס של ההוצאה לאור ומחכה לאישור סופי ממני שאפשר לצאת לדפוס.


ושוב הזמן
ב
אחד הימים, לאחר שנפטרה, התחלתי לכתוב על אמי. תוך כדי קניות במכולת, הליכה ברחובות ירושלים, נסיעות ארוכות באוטובוס וצפייה בתכניות טלוויזיה סתמיות. נדמה היה שאין מקום שאליו אלך ושאמי לא תהיה בו גם. צליל קולה הדהד במחשבותיי הרבה אחרי שנמוג, ונדמה שניחוח הבושם שלה עדיין נידף כשאני חולף ליד ביתה הישן. שברי זיכרונות, שברגע שעלו התאמצתי ללכוד אותם, הקיפו אותי. שלא תישכח. ואת כולם העברתי אל הנייר, עד שהתרבו והפכו לספר שאני מוציא עתה.

"ושוב הזמן" נועד להיות רגע של השתהות בלב היומיום. אסופת הסיפורים והקטעים הקצרים נעה בין זיכרון לדמיון, בין התקווה שהעבר יישמר לרצון לשנותו, בין העיסוק באהבה לניסיון להתגבר על האובדן. אם עשיתי עבודתי נאמנה, תשתהו לרגע בזכותו. ואולי הרגע הזה יילכד בזיכרונו של אחד מכם, שיחשוב עליו, באחד הימים, בחיוך של עצב.


"באוטובוס, בשעת לילה מאוחרת, עצמתי עיניים והספקתי לזכור: שלוש אהבות, געגוע אחד, את אמי בבוקר שבת. ארוכה עד מאוד היא הדרך הביתה".עדכון קטן - 

עכשיו ניתן לתמוך בהדסטרט בדרך נוספת! במיוחד לכבוד הוצאתו לאור של ספרי החדש, תוכלו לקבל ספל ותחתית עץ מאוירים בידיה של האמנית טלי גנשפט, עם מילים מאתי. האפשרויות הן:

תודה לכל מי שקורא וקרא את ספריי. תודה לכל מי שתמך. בזכותכם אני מסוגל להמשיך ולכתוב. 

אשמח אם תרכשו את הספר, תראו את הפרויקט לאנשים אחרים, או פשוט תמשיכו לקרוא אותי ברשתות החברתיות.

שלכם,
תה.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.