כל הפרויקטים
עידן היוצרים, פרוזה
הפרויקט של
קרן ליטני
עידן היוצרים הוא סיפור מסע אל המאה ה 21, אל רכבת ההרים של היזמות ובביטוייה בנפש האדם. בואו להיות חלק מהעולם החדש. ביחד נוציא את הספר לאור.
101%
60,858
מתוך 60,000
0
נותרו
245
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/02/2019

אמא שלי תמיד אמרה, "את תהיי כל מה שאת רוצה!"

אשמח אם תתמכו בהוצאת ספר הביכורים שלי. הספר ישפיע על הרבה אנשים ויכווין את דרכם, יסייע להם במעבר מהמאה ה 20 למאה ה 21. 

עידן היוצרים הוא רומן פקחי ומשעשע: סיפור מסע אל המאה 21, אל רכבת ההרים של היזמות, האימהות, הגבול שבין הצלחה לכישלון וביטוייה הקיצוניים של הנפש. 

מטרת הפרוייקט להוציא את הספר לאור! 
כאקטיביסטית ויזמת חברתית, חשוב לי שיגיע לכמה שיותר אנשים במטרה להכין אותם לעתיד. 

רק בזכות תמיכת ההמון וע"י גיוס מוצלח של 100% הספר יצא לאור!

 

קצת עליי

שמי קרן ליטני ואני המייסדת של סושלייז, מקהילות היזמות הטכנולוגיות הראשונות בישראל. אני חוקרת את השפעות הטכנולוגיה על עתיד העבודה, יועצת לחדשנות, מרצה בארגונים בפורומים עסקיים ובכנסים בנושאים של חדשנות טכנולוגית, כלכלה וחברה, עתיד העבודה.

אומרים שהנבואה ניתנה לשוטים. אני אתעלם מזה. העתיד הוא דיגיטלי, טכנולוגי והוא משתנה בקצב אקספוננציאלי. השפעות הטכנולוגיה על עתיד העבודה מחייבות אותנו האנשים שנולדו במאה ה 20 ורוצים להצליח במאה ה 21, להבין את החוקים של המאה החדשה. 

אז מה הדרך להצלחה חברתית כלכלית ולאושר בעידן שבו המהפכה היא מתמדת ואנחנו מתקשים להסתגל לקצב השינויים?

איך הכל התחיל? 

ב 2014 התחלתי לכתוב סיפורים קצרים שהפכו בהדרגה לפרוזה. בין סיפור ליומן שחלקו מבוסס על אירועים אמיתיים ואחרים שהם לגמרי פרי דמיוני. עידן היוצרים הוא רומן הומוריסטי שעוסק במהות וזהות בעידן המהפכה התעשייתית הרביעית, הגל הטכנולוגי המסעיר בעולם.

הסיפור של נגה ורועי הוא הסיפור של כולנו, חשוב שכולם ישמעו את מה שיש לנגה לומר.

טעימה קטנה מהספר:  

כשנגה היתה ילדה, לנה, אמא שלה הכירה לה את השיר של דוריס דיי – קה סרה סרה.

הן היו שרות יחד בקול גדול וצוחקות בהנאה. נגה הייתה אז רק בת חמש ועוד לא ידעה אנגלית, היא שאלה את אמה: "אמא, מה אומרות המילים של השיר?" לנה תירגמה לנגה מילה אחר מילה ומאותו רגע בכל פעם ששרו יחד את השיר נגה שאלה: "אמא, מה אני אהיה כשאהיה גדולה?" אמה תמיד ענתה בהחלטיות את אותה התשובה:

"את תהיי כל מה שאת רוצה!"

כאקטיביסטית ויזמת חברתית, חשוב לי להעלות למודעות את הנושא, לסייע לאנשים לתכנן עתיד רגע לפני שיהיה מאוחר מידי. תמיכתם חשובה. ביחד נעזור לאנשים למצוא סדר בעולם החדש.

אני 'מזמינה אתכם להצטרף אלי ויחד נוציא את 'עידן היוצרים' לאור. הכנתי תשורות שוות במיוחד. מוזמנים לתמוך באחת ממדרגות התמיכה. 


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.