כל הפרויקטים
ספר געגועים
הפרויקט של
יואל גילינסקי
ספר ציורים וסיפורים שלי, העטופים בנוסטלגיה ובהומור, על ילדותי בירושלים בשנות ה-50 וה-60. הרצל וסברס, צעצועי פח ופרלינים מתוקים.
113%
29,304
מתוך 26,000
0
נותרו
171
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 13/01/2019

שלום חברות וחברים

אני שמח ומאושר לבשר לכם ש״ספר געגועים״ יוצא לאור, וזאת בזכות 150 תומכות ותומכים.

תודה אישית לכל אחת ואחד מכם על האמון וההשתתפות, בזכותכם זה קרה!

חשוב לי להדגיש כי הקמפיין נמשך וכי אפשר להזמין עותקים נוספים מהספר ומהתשורות עד 13/1/19.

הספר יודפס באיכות גבוהה עם ציורים צבעוניים וסיפורים קצרים על גבי נייר נטול עץ 140 גרם. יהיו בו כ-128 עמודים ומידותיו 13.5 ס״מ לרוחב ו- 19.5 ס״מ לגובה. כריכתו תודפס בהדפסת פרוצס ודפיו ייאספו בתפירת פישתן. הספר ייצא לאור בהוצאת הספרים ״מרום תרבות ישראלית״.

מלאכת עשיית הספר החלה לפני כשלוש שנים. מתוך מאות סיפורים, ציורים, מחשבות וסקיצות, כינסתי יחדיו במיוחד בשבילכם עשרות סיפורים וציורים, המתהווים ליצירה אחת שלמה.

בספר, סיפורי געגועים על ילדותי בירושלים של אמצע המאה הקודמת פרי עטי, המתובלים בציורי זכרונותיי המתוקים והמוארים.

במסגרת התשורות שאני מציע לכם בפרויקט, אפשר לבחור בתדפיס בגודל A4 של אחד (או יותר) משלושת הציורים המוצגים כאן: מימין לשמאל- עלית, לוף, עסיס. ציינו בבחירתכם איזה תדפיס בחרתם (בתשורה שמחירה 520 ש״ח).


כמו כן, אפשר להזמין קולאז׳ בגודל A3 של אחד (או יותר) משלושת הקולאז׳ים המוצגים כאן: מימין לשמאל- ״ארץ זבת חלב ודבש״, ״פרפרים בחלוני״, ״זר רקפות״. ציינו בבחירתכם איזה קולאז׳ מקורי בחרתם (בתשורה שמחירה 950 ש״ח). כל קולאז׳ הוא יחיד ומיוחד ואין לו העתקים.


כמו כן, אפשר להזמין ציור מקורי של אקריליק על גבי עץ בגודל A4 של אחד (או יותר) משלושת הציורים המוצגים כאן: מימין לשמאל- ״הליצן והברווז״, ״סוס על נדנדה״, ״כדורים צבעוניים״. ציינו בבחירתכם איזה ציור מקורי בחרתם (בתשורה שמחירה 3,000 ש״ח). כל ציור הוא יחיד ומיוחד ואין לו העתקים.


בנוסף, אפשר לרכוש במסגרת הפרויקט שלושה ציורי אקריליק מקוריים על עץ (ללא העתקים) בגודל 50cm X 70cm (בתשורה שמחירה 6,000 ש״ח).

בנוסף, אפשר לרכוש במסגרת הפרויקט את הציור ״סתיו בירושלים״, ציור אקריליק מקורי על עץ (ללא העתקים) בגודל 60cm X 90cm (בתשורה שמחירה 8,000 ש״ח).הזמינו תשורה לטעמכם (מתוך מגוון התשורות הנמצא בצד שמאל) ושאו ברכה.

שלכם באהבה,

יואל

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.