כל הפרויקטים
החלום של בינוד
הפרויקט של
רועי אסף
בינוד, יזם חברתי שגר בכפר קטן בהרי נפאל הקסומים, חולם להקים Homestay- אירוח ביתי. בואו ביחד נגשים את חלומו!
26%
7,925
מתוך 30,000
9
ימים נותרו
23
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/04/2019

מושיטים ביחד ידיים ארוכות לנפאל ומקימים את בית ההארחה שבינוד חולם עליו


מי זה בינוד?

את בינוד פגשנו במהלך טיול בנפאל באזור כפרי הררי לא רחוק מנמו בודהה. למרות הרקע של דלות ועוני, בינוד חי ונושם יזמות חברתית. בינוד הצליח לגייס את הצעירים בכפר הקטן (והציורי) בו הוא גר, וליצור בעזרתם קהילה שמטרתה עזרה הדדית. כך, בעזרת גיוס כספים מחברי הקהילה (כל אחד על פי יכולתו), הצליחו צעירי הכפר לבנות מגרש כדורגל לרווחת כלל התושבים (וכמובן לשמחת הילדים). פרוייקט נוסף שיזם בינוד הוא קרן הלוואות אשר באופן דומה מאפשרת למי שזקוק להלוואה קטנה לקבלה מחברי הקהילה. 
ככל שהכרנו את בינוד יותר, התרשמנו מאישיותו הכובשת ומהרצון העז שלו לשפר את חיי הקהילה שלו למען דור העתיד - ובמיוחד עבור 2 ילדיו.

מה החלום?

לבינוד יש חלום - לבנות קומה שניה לביתו ולהקים בה Homestay בו יתארחו מטיילים מכל העולם. במסגרת השהות בבית ההארחה ילמדו המטיילים על חיי הכפר בנפאל, יתנסו בחקלאות אורגנית מסורתית, ישתתפו בסדנת בישול של אוכל מקומי ויכירו את הסביבה באמצעות טיולים רגליים בהדרכתו של בינוד.

אחרי הפרידה מבינוד, הבנו שהחלום שלו הפך גם לחלום שלנו. החלטנו לשתף פעולה ולהגשים את החלום. אין ספק שהקמת ה-Homestay של בינוד תעזור לא רק לו, אלא גם לכלל הקהילה בה הוא חי וזאת באמצעות המטיילים שיגיעו לכפר.

בואו תצטרפו אלינו ונקים את בית ההארחה של בינוד.


מי אנחנו?

בספטמבר 2018 יצאנו קבוצה של 15 ישראלים לטיול בנפאל בהדרכת עדי ורועי אסף שחיו באזור כשנה ולהם הכרות רחבה עם המקום והאנשים שחיים בו. במהלך השהות במזרח עמק קטמנדו, אחד האזורים היפים ביותר בנפאל, הכרנו את בינוד שהדריך אותנו בטיולים באזור שסביב הכפר שלו. 

אז מה עכשיו?

  1. בוחרים באחת מהתשורות המפנקות שארגנו לכם
  2. תומכים בפרוייקט
  3. זהו! עכשיו אתם חלק מהחברים של בינוד, ושותפים בהקמה של בית ההארחה שלו. בואו תצטרפו ויחד נגרום לחלום הזה לקרות.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.