כל הפרויקטים
קלפים - מעגלי הברכות
הפרויקט של
קיטי לוי
שמי קיטי לוי ואני מזמינה אותך להיות ראשונה לרכוש את קלפי "מעגלי הברכות", ואת "מחברת הברכות שלי" להיות מבורכים דרך הדהוד הברכה במעגלי החיים.
115%
6,474
מתוך 5,651
0
נותרו
66
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 04/12/2018

שמי קיטי לוי, יצרתי את קלפי  "מעגלי הברכות"  קלפים שנולדו מתוך מסע היצירה שלי, ובהמשך והשלמה לקלפי "מעגלי הנשמה" שכבר נמכרו במהדורה ראשונה שלמה ומהדהדים לכל מי שמשתמש בהם. 

קלפי "מעגלי הברכות", נוצרו בגודל נעים ונוח להפעלה, מרהיבים בצבעוניותם ומהדהדים את התדרים של הברכות ישירות אל לב ליבה של הנשמה.  בכל חבילה, יש 46 קלפי ברכות, הסבר והנחייה איך לעבוד עם הקלפים ודפי הסבר על כל קלף ברכה וברכה. וכל זאת, כדי שתוכלו לקחת אותם אתכם בכל מסע שתחליטו לצאת אליו, תוכלו לפתוח אותם באופן אקראי ולקבל ברכה לנשמה שתהדהד את התדר המדוייק בעבורכם להמשך הדרך.

אני מזמינה אתכם להיות שותפים ולהוציא אותם לאור, ביחד איתי דרך הפרוייקט.


בנוסף לקלפי "מעגלי הברכות" יצרתי את מחברת הברכות שלי , מחברת מהודרת עם כריכה מהדהדת של מעגלי הברכות, בה תוכלו למלא מדי יום ברכות לעצמכם ולכל הסובבים אתכם, וכך תהדהדו את ברכות ליבכם ותהיו מבורכים. 
אז איך אתם הופכים להיות חלק בלידת הקלפים ומחברת הברכות ?

דרך תמיכה והשתתפות בפרוייקט שלי, דרך רכישה של קלפי "מעגלי הברכות" או תשורות אחרות במחיר מיוחד לזמן  הפרוייקט, אתם הופכים להיות חלק בלידת הקלפים, ומאפשרים להם לצאת לאור ולהדהד לכל את "מעגלי הברכות" במסע שלכם כאן. 

רק בזכות גיוס מוצלח ומלא של כל הסכום, הפרויקט יצא לאור!


אני מזמינה אתכם לתמוך בפרויקט ולרכוש לעצמכם ממגוון 

התשורות שהכנתי עבורכם 

ולהוציא לאור ביחד איתי את 

 קלפי "מעגלי הברכות " + "מחברת הברכות שלי"


תודה תודה תודה  לכל מי שמצטרף אליי כאן לקבל את קלפי "מעגלי הברכות"  ומחברת הברכות שלי,  ביחד נצא לדרך ונביא את הברכות לכולם.
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.