כל הפרויקטים
עצבני ומהיר: דוקו מוזיקלי
הפרויקט של
עמית איצקר
דוקו מוזיקלי על לייבל המוזיקה העצמאי "פאסט מיוזיק" ומועדון "הפטיפון" שפעלו בישראל מסוף הניינטיז עד סוף העשור הקודם. בואו לתמוך!
107%
63,922
מתוך 60,000
0
נותרו
640
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/12/2018

"עצבני ומהיר: הסיפור של פאסט מיוזיק והפטיפון"
סרט תיעודי על אנשים טובים ומוזיקה טובה. יחד נגרום לו לצאת לאקרנים!

מי אני?

היי חברים יקרים! אני עמית איצקר. אתם אולי מכירים אותי כשחקן מסדרות כמו "משיח - סדרת הרשת" ו"משיח - סדרת הטלויזיה", אבל לפני הכול אני קולנוען וחובב מוזיקה מושבע ולכן בעשייה שלי אני תמיד משתדל לשלב בין המדיומים. ב-15 שנה האחרונות אני מתעד את סצינת המוזיקה העצמאית הישראלית בפרוייקטים שונים ומגוונים. 

בשנה האחרונה אני עובד על הפרוייקט הכי גדול שלי עד עכשיו: סרט תיעודי מוזיקלי באורך מלא שנקרא "עצבני ומהיר: הסיפור של פאסט מיוזיק ומועדון הפטיפון", שמתעד ועוקב אחר הלייבל העצמאי "פאסט מיוזיק" ומועדון הפטיפון ז"ל הצמוד לו שהקימו בסוף הניינטיז המוזיקאים ג'נגו ואמיר שור יחד עם נטעלי גבירץ, עינב רוסיאנו, עמי שלו ומיכל קהן.

סרט זה חשוב לי במיוחד באופן אישי. הייתי מבלה הרבה ימים במועדון הקטן שביצחק שדה 32, ראיתי שם הופעות מהטובות שראיתי בחיי והכרתי שם כמה מהאנשים הכי מוכשרים ומעוררי ההשראה שיש. חלק גדול מחבריי עד היום אלו אנשים שהכרתי בזמן ובמקום ההוא ואת החוויות שאני ועוד רבים אחרים עברנו במועדון הקטן אני רוצה להעביר לקהל הרחב. אבל זה לא סיפור עליי. זה סיפור יותר גדול.

מה זה הסרט הזה?

זהו סרט על מוזיקה, חלומות, הליכה כנגד הזרם, חברויות, אכזבות ובעיקר על אנשים שהחליטו ללכת אחרי הלב והאמת שלהם ולהגשים את החלום. אולי לא כולם מכירים מה שקרה בסצינה הקטנה הזאת בשנים האלה, אבל כל מי שנחשף אליה הקים להקה. חוץ ממני. אני עושה סרט. ביחד איתכם הסרט ייצא לאור!

צילמתי עשרות ראיונות עם אמנים שונים, קהל, מעריצים, מבקרי מוסיקה ועיתונאים שלכולם היו דברים מעניינים להגיד על הלייבל והמועדון. איסוף מאות שעות של חומרי ארכיון שחלקם אני תיעדתי וחלק קיבלתי מהרבה אנשים טובים שהפרוייקט מרגש ומעניין אותם. 

חלק קטן מהאנשים והאמנים שהשתתפו והתראיינו לסרט: ג'נגו, אמיר שור, שרון קנטור, יובל מנדלסון, נטעלי גבירץ, אלישע בנאי, מאור כהן, ניתאי גבירץ, יהלי סובול, דן תורן, רמי פורטיס, דייויד ברוזה, אסף שריג, שי נובלמן, יואב קוטנר, לאון פלדמן, אסף אמדורסקי, עמי שלו, המיותרים, דנה קסלר, אביב מארק, עינב רוסיאנו, יהודה נוריאל, קוואמי, מיכאל רורברגר, מיכל קהן, גל תורן, יוסלס איי די, ביר 7,  רם אוריון, יובל הרינג, הפוסי של לוסי, קוקי אריאל, אנרגיה חולנית, שאול לוריא, איתן רדושינסקי, סימה ברמי, האסטרוגליידס, ימי ויסלר, בן טברסקי, ברק מאייר ועוד רבים וטובים אחרים. כולם היו שם. לכל האנשים האלו ולאלו שתרמו חומרים תודתי נתונה לעד.

ואיך זה יקרה?

פרוייקט ההדסטארט הזה נועד כדי לגייס כסף להשלים את הסרט בצורה הטובה ביותר ולהוציא אותו לאוויר העולם. זה יהיה תיעוד של סצינה מוזיקלית חשובה ואדירה לאורך עשור שלם!
כל מי שיתמוך יקבל תשורות ממש מגניבות, שחלקם גם מאוד נדירות ושוות שנתרמו על ידי האמנים עצמם! אבל מה שהכי חשוב זה שיהיה סרט! אם אתם חובבי מוזיקה טובה ומעניין אתכם לשמוע את הסיפור מעורר ההשראה מאחורי המקום והתקופה, ואתם רוצים לראות את הסרט הזה גמור בואו ותתמכו על ידי בחירה באחת ממדרגות התמיכה ותהיו חלק ממשהו גדול ומרגש. תודה ונתראה בהקרנה שבה גם תקבלו את התשורות!

עמיתרק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.