כל הפרויקטים
לא למות-ספרו של שורד שואה
הפרויקט של
שרון לוי
הספר 'לא למות' הוא עדות מצמררת, אמתית,כנה ובלתי מתפשרת על סיפור גדול במלחמה גדולה עוד יותר. מזמין אתכן\ם לקחת חלק ולהיות שותפים בהוצאתו לאור
103%
8,250
מתוך 8,000
0
נותרו
69
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 19/12/2018

ספרו של שורד השואה הנרי גרף נכתב בשפה הצרפתית עם תום המלחמה. עתה, לאחר 70 שנים אחיו של השורד תרגם את הספר לשפה העברית ויחד עם תמיכתכם יוכל לצאת לאור כאות למורשתו וכזכר לזוועות שלעולם לא נשכח.

הנרי גרף היה שורד שואה. לאחר שנלקח ע"י הגרמנים למחנה ההשמדה אושוויץ, שרד את המחנה, צעד בצעדת המוות וחלק את הדרך עם גיבורים רבים נוספים. 

לאחר המלחמה גרף הקים משפחה והביא לעולם ילדים. להם בחר לכתוב ספר אודות הזוועות שלא תמיד יכל לדבר אודותן.


בשנת 2007 יצא הספר לאור בשפה הצרפתית אך אחיו של הנרי גרף השכיל להבין שמדינת היהודים היא פה במזרח התיכון ואת המורשת של השורד האדיר הזה צריך לקרוא בשפה היהודית, במדינה הישראלית.

רק עם תמיכתכם וע"י גיוס מוצלח של 100% אוכל להוציא את הספר לאור. התרגום כבר מוכן, שלבי העריכה האחרונים הסתיימו וכעט לא נשאר ממון על מנת להדפיס את המהדורה הראשונה. לכן אני פונה אליכם ומזמין אתכם להיות חלק בהנצחת ההיסטוריה הישראלית\יהודית שאנחנו, כולנו, חלק ממנה.


הספר הזה הוא אמת ממקור ראשון לסיפורים שלא ניתן לדמיין.

זה ספר על התמדה, יושרה, כנות, אחווה ומסע הישרדות ולחימה יוצא דופן.

זכרון השואה קיים אצלי מאז ומעולם אך ב 7 שנים האחרונות, עת התחלתי ללוות משלחת פולין, נושא השואה קרוב לליבי יותר מתמיד. את דוד פגשתי במקרה, {למרות ששום דבר אינו מקרי } הוא סיפר לי ללא כל כוונה את הסיפור שלו ועלייתו ארצה, וכמובן שלא שכח לספר אודות אחיו. אותי זה מאוד סיקרן ביקשתי אותו שישלח את הקובץ של הספר , ולאחר שנחשפתי להיסטוריה המצמררת שיש ברשותו , הרגשתי חובה להפיצה לדורות ההמשך.

הם שרדו את השואה , תפקידנו לזכור ולהזכיר.

אני מזמין אתכם לתמוך בעזרת בחירה באחת מן התשורות המוצעות ממש כאן בדף הפרויקט ולהיות שותפים ליצירה ישראלית מקורית ועל זמנית.

שלכם, שרון.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.