כל הפרויקטים
"כשאהבה כואבת"
הפרויקט של
ישראל הוגו
בואו לתמוך בסרט עלילתי קצר, ולהיות שותפים בקולנוע שמבקש לעשות שינוי חברתי!
5%
1,280
מתוך 25,000
34
ימים נותרו
13
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/01/2019

אני מזמין אתכם לקחת חלק בהפקתו של הסרט הקצר "כשאהבה כואבת".

התמיכה שלכם תעזור לנו להוציא את הסרט מהנייר אל המסך ולהביאו לגימור מושלם.

המטרה היא, להגיע לפסטיבלים חשובים ברחבי העולם ובאמצעות הסרט לדבר על קבלת השונה ולתרום למאבק בתופעת הגזענות ומיגורה בישראל ומחוצה לה.

קצת עליי

שמי ישראל הוגו, סטודנט לקולנוע בבית הספר " קמרה אובסקורה". התסריט שכתבתי, "כשאהבה כואבת"  מבוסס על מקרה אמיתי שקרה לחבר קרוב של אבי. התסריט נכתב כפרוייקט גמר של לימודי שאותו אני עתיד לביים בתחילת 2019. הסרט יצולם בתל אביב ואורכו הוא 20 דקות, ברובו יהיה בשפה האנגלית.

הסרט יצולם מנקודת מבטו של סטיב 27, גבוה, עיניים חומות, שוהה בלתי חוקי ממוצא ניגרי, הגיע לישראל כדי לפרנס את משפחתו אשר נשארה בניגריה ולנסות לבנות עתיד יותר טוב ממה שהיה לו בארץ לידתו. סטיב הגיע לארץ, החל לעבוד, אך בין לילה, חייו השתנו כאשר הוא פוגש בחורה יפיפיה, עדן 25, גובה ממוצע, עיניים כחולות ושיער שטני ארוך ובמהרה השניים מתאהבים. הכל היה מדהים, יותר מדי טוב מלהיות אמיתי, ואכן המציאות הפכה במהרה רחוקה מכך, כאשר אביה של עדן, רון 45, גבוה, עיניים כחולות,שיער שטני שהחל להאפיר, מגלה על מערכת היחסים שביתו מנהלת עם סטיב. רון מתנגד לקשר שלהם בכל תוקף בשל מוצאו של סטיב, עד כדי כך שהוא מנסה לחבל במערכת יחסים שלהם, תוך כדי שהוא פוגע בסטיב באמצעות עלבונות ואיומים. בעקבות זאת סטיב ועדן עוברים קשיים בזוגיות שלהם, שעלולים להשפיע על קיומה.מה יעלה בגורלם?

אספתי צוות מדהים ומנצח שעובד איתי על כל פרט קטן ומלווה אותי מהרגע הראשון של שלב ההכנות, או כמו שנקרא בעולם הקולנוע

Pre-production

הצוות כולל:

במאי: ישראל הוגו

מפיקה: חן פרידמן

צלם :סאם הנסליין

עורכת ועוזרת במאי: אילונה שחובצוב

ביחד אנו מחכים לצאת למסע המופלא הזה

הפקתו וצילומו של סרט מלווה בהוצאות רבות ולכן אני פונה אליכם לתמיכה. את התשורות בנינו כמובן בצורה כזאת שתשאיר לכם מזכרת מתמיכה כה משמעותית. אז בחרו בתשורה המתאימה ביותר לכם ותעזרו לנו להפיק את הסרט על צד הטוב ביותר.

באהבה ישראל הוגו.

"איש אינו נולד כשהוא שונא אדם אחר בגלל גוון עורו, מוצאו דתו.

אנשים לומדים לשנוא,ואם ניתן ללמדם זאת ניתן ללמדם לאהוב.

כי אהבה קרובה יותר ללבו של אדם מאשר ניגודה."נלסון מנדלה.