כל הפרויקטים
נר האמונה - הוצאה לאור
הפרויקט של
אילן גוייכמן
הצטרפו אליי למסע מרתק בספרי החדש - נר האמונה, ספר פנטזיה מותח וקסום, וקחו חלק בהוצאתו אל האור
102%
11,230
מתוך 11,000
0
נותרו
42
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 24/01/2019

ענן שחור ריחף בשמי הלילה וכיסה את הירח. הסכין, שלפני רגע הבריקה תחת האור הכסוף, הוסתרה שוב בחשכה כמעט מוחלטת. המזח דמם פרט לאוושה קלה של רוח מכיוון היבשה ובין ארגזי העץ הריקים והחבלים המקופלים עמד מַארִיק ובידו הבקבוק.

הוא הגיש את היין לפיו וגמע את שאריות הנוזל הכהה, ואז זרק את הבקבוק לעבר הים וצפה בו עד שאבד בחשכה.

הוא העביר אצבע על הלהב החד של הסכין שאחז, והישיר מבטו אל האפלה שהייתה האוקיינוס. עמוק בתוככי ראשו צרח קול וניסה להחזירו לעשתונותיו, מַארִיק הדחיק אותו בעקשנות. הרוח ליטפה את פניו ולחשה נעימות באוזניו. הלילה היה שקט, רגוע, ובלבו געשה סערה נוראית.

הוא הרים את הסכין והצמיד את חוד הלהב אל צדו השמאלי של חזהו. הוא קיווה שלא יפספס, ייחל לכך שלא יסבול, שהכאב יהיה מהיר ויחלוף. הוא לחץ על הקת, מרגיש את החוד נצמד בחוזקה אל בגדיו, חודר את הבד, דוקר את העור.  

הבזק של אור בוהק גרם לו לקפוץ בבהלה, לבו פעם כהלמות תופים, נרתע מפני האש הלוהטת שפרצה משום מקום במזח הצמוד. אדם, בוער מכף רגל ועד ראש, עטוף במסה אדומה-כתומה של להבות רוחשות, התנודד בחוסר אונים על המזח לשמאלו, וצנח על רצפת העץ כגזע כרות הנופל לאדמה. ללא צליל, הוא קרס ארצה בעוד הלהבות מאכלות את בשרו.

האש האירה את האזור מסביבו, וכשמאריק הצליח לבסוף להתיק את עיניו מהאימה, קלט דמות נוספת חבויה בין הצללים, ממש על סף מעגל האור, וידע ללא כל צל של ספק, שהיא מתבוננת בו.

תנועה חטופה משכה את עיניו אל צדו השני של המזח, קרוב יותר לחוף. אדם נוסף הסתתר שם, ופצח בריצה מהירה לעבר המבנים בנמל. מאריק שב להביט בגופה הבוערת אולם הדמות המסתורית שעמדה לידה נעלמה כאילו בלעה אותה האדמה.

מאריק הנמיך ביד רועדת את הסכין ובלע את רוקו בנוקשות.


תקציר הספר:

אדם נרצח על המזח, לנגד עיניו הנדהמות של מַארִיק מוּר. בוער מכף רגל ועד ראש, עטוף במסה אדומה-כתומה של להבות רוחשות, התנודד האיש בחוסר אונים עד שקרס ארצה. מאריק, שאיבד את כל היקר לו והפך לצל חיוור של האגדה שהיה בעבר, ממהר לעזור, אך אין לו מושג שהרצח יגרור אותו למאבק קטלני עם אויב מסוכן, ערמומי וחסר רחמים, שאינו בוחל באמצעים כדי להשיג את מטרתו. 

לזירת הרצח נקרא אָטְרִיאָן נָדָלַה, חייל טירון במשמר העיר. עוד ברגעיה הראשונים של החקירה, הוא מנווט את דרכו בתמימות ובחוסר ניסיון, ומוצא עצמו במלכודת קטלנית. נבגד ובסכנה, עליו לטהר את שמו ולמצוא את האמת מאחורי הרצח לפני שהאשמים האמתיים יוכלו להשלים את מזימתם.

טָנָלְיַה אָמוֹן, חברה בכירה בגילדת הגנבים של אָנִידְוְוִיר, נשלחת לאסוף ראיה מסוימת מזירת הרצח, אולם טעות קטנה ורגע קט של חוסר תשומת לב ממוטטים עליה את כל מה שעליו עמלה במשך שנים רבות. חייה קורסים, חבריה פונים נגדה, ועליה לברוח. אך על אף המצוד אחריה, והסכנות האורבות מסביב, היא אינה מסוגלת לעזוב בלב שלם. כנגד כל מה שחושיה זועקים, היא פונה להציל את האדם, שמסתבר שהוא היקר לה מכל.

אָנִידְוְוִיר, עיר נמל שוקקת חיים ושלווה, הקרויה כוכב המערב של ממלכת אָלְדָרְלוֹס, צוללת באישון לילה לכאוס מוחלט. שורה של מקרי אלימות מזעזעים, בניצוחן של מספר קבוצות המאוחדות על ידי אינטרס משותף, מובילה את העיר למאבק קיצוני וקשה, שתוצאותיו עלולות להשפיע על גורל הממלכה כולה. ובעוד הכוחות מתנגשים, מאריק, אטריאן וטנליה הנם האנשים היחידים במקום הנכון ובזמן הנכון, ובידיהם הכלים המתאימים, לפתור את התעלומה המסתורית, לחשוף את האויב המסוכן ולעצור את מזימתו בטרם יהיה מאוחר מדי. 

הספר מיועד לכל מי שאוהב לקרוא פנטסיה, ואפילו כאלו שנמצאים על הגבול בין פנטסיה לסיפורת. 

עריכה ספרותית כבר נעשתה על הספר, על ידי העורכת המוכשרת נועה לקס. והשלב הבא הוא עריכה לשונית, ולאחר מכן עיצוב הכריכה והכנה לדפוס. הספר ייצא לאור באתר אינדיבוק, במהדורה דיגיטלית ומודפסת. 


מדברי העורכת:

הדמויות של אילן גוייכמן מתנהלות בתוך הממד הפנטסטי בו חרבות מסוגלות להציל מלכים, ושדים יכולים לחולל חורבן וכאוס.
למרות הכישוף והקסם, בונה גוייכמן דמויות מורכבות ומעוררות הזדהות העומדות לא פעם בפני דילמות ואתגרים. כך הוא בונה גשר בין הממד המציאותי לממד הפנטסטי תוך שהוא נשאר נאמן לחוקי העולם אותו ברא בספר זה.

חשוב לציין, רק במידה והפרויקט יגייס 100% מהסכום המבוקש, אוכל להמשיך לשלבים הבאים ולהוציא את הספר לאור, והכל תלוי בכם ובעזרתכם. על כן אתם מוזמנים לבחור תשורה ולהשתתף בפרויקט. 

מי אני:

אני חי ונושם את הפנטזיה והמדע הבדיוני. קראתי מכל הבא ליד, בעברית ובאנגלית, של סופרים מוערצים וותיקים, כמו אסימוב, טולקין, היינליין ועוד, דרך סופרים מודרניים ומיוחדים, כמו רובין הוב, רוברט סנדרסון, ג'ורג' מרטין ונוספים. מי שמעריץ כמוני את הז'אנר יודע שאין דבר נפלא ומדהים יותר מאשר צלילה אל עולם פנטזיה קסום, עתיר נסים ונפלאות, כדי לשכוח לזמן מה את הדברים שטורדים אותנו יום וליל. 

את ספרי הראשון כתבתי בגיל 16, ואת שני האחרים מיד אחריו, והצלחתי בעמל רב להוציאם לאור, כטרילוגיית אסירי הנבואות. מאז עברו כמעט 10 שנים אך הכתיבה לא נטשה אותי אלא רק ממשיכה ללחוץ ולהציק. 


תמונת תצוגה מאת: Nyx Shadowhawk


הנכם מוזמנים להשתתף ולתמוך בפרויקט, על ידי בחירה באחת מהתשורות הרבות, ותזכו גם בתודתי הכנה על עזרתכם בהגשמת חלומי. 
בברכה,

אילן גוייכמןרק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.