כל הפרויקטים
רובוטיקה לחינוך מיוחד
הפרויקט של
קבוצת הרובוטיקה מתיכונט
פתחנו ביעד חדש! בניית תשתית להמשך ההתנדבות שלנו בקבוצות חינוך מיוחד לשנים הבאות!
100%
5,000
מתוך 5,000
0
נותרו
16
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 30/11/2018

על הקבוצה

אנחנו קבוצת הרובוטיקה Makers Assemble 5951 מבית הספר תיכונט בתל אביב.

כל שנה אנו מקבלים משימה בהתאם לאתגר העולמי ובמסגרתה צריכים לתכנן, לשרטט, לבנות ולתכנת רובוט בשישה וחצי שבועות ולאחר מכן להתחרות איתו מול קבוצות מרחבי הארץ. 
קבוצתנו מתחרה מזה כ4 שנים, בשנה האחרונה הגענו לאליפות הארץ בתחרויות הרובוטיקה.

חוץ מהרובוט, אנחנו עובדים על בניית אנשים! משנת ההקמה שלנו, קבוצתנו משקיעה המון בתרומה לקהילה, כחלק מהחזון שלנו, אנחנו עובדים להנגיש את המדע והטנולוגיה למי שלא נחשף לזה לכן, אנו מדריכים קבוצות צעירות מאיתנו ברחבי תל אביב עם דגש על החינוך המיוחד, במהלך השנתיים האחרונות זכינו למנטר קבוצות מדהימות מכל העיר ואנחנו הולכים להמשיך והלרחיב את הפעילויות שלנו לעוד מקומות כדי שכולם יוכלו להנות מהחוויה!

מטרתנו

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק לתמוך בנו ובזכותכם תתאפשר לשתי תכניות רובוטיקה לילדי צמי"ד בבית הספר לפעול בחצי השנה הקרובה. שמחים להגיד שעמדנו ביעד ההתחלתי שלנו, והגענו להצלחה בעזרתכם! אנחנו מעריכים את זה מאוד ומודים לכם מאוד!
פתחנו ביעד חדש! בניית תשתית להמשך ההתנדבות שלנו בקבוצות חינוך מיוחד לשנים הבאות! נשמח אם תוכלו להעביר הלאה לחבריכם וביחד נמשיך לגייס בכל הכוח!

התכנית עצמה היא פעילות אטרקטיבית, מושכת ומהנה לילדים, בסופו של דבר- נוכל להגיע אליהם וללמד אותם איך לבנות, לתכנת ולעבוד עם לגו, וזה לא הכל, בהתאם לנושא הרובוטיקה השנתי- חלל, נלמד ביחד איתם הרבה על החלל ונכין דברים הקשורים לנושא. 

תודה!

נבחרת MA 5951 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.