הנבחרים - משחק גיבורי-על!
הפרויקט של
אייל גל
סוף סוף גיבורי-על כחול לבן! בואו להיות שותפים ליצירה ישראלית מקורית בעלת ערך חינוכי. היכנסו לנעליהם של גיבורי העל וצאו למסע מעצים ומאתגר!
36%
18,105
מתוך 50,000
21
ימים נותרו
90
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 07/12/2018


האמת היא שתהליך הצמיחה האישי שלי לא היה כל כך פשוט, וכבר בכיתה ט' אובחנתי ב-ADD (הפרעת קשב וריכוז), מי שתוהה מה זה אומר, אז אתאר את זה כך: המורה דיברה, ואני רק ראיתי שפתיים זזות ולא קלטתי כלום. שקעתי בחלומות ומחשבות, אך לא הצלחתי למקד את מידת הקשב והריכוז בכדי להגשים אותם. ההתמודדות האישית שלי בחיי מאז היותי ילד, חיזקה אצלי את ההבנה לקשיים, ואת האינטואיציה החינוכית שלי בעבודה עם ילדים, והניסיון לימד אותי לסמוך עליה. 

כיום, אני מחזיק בתואר ראשון בחינוך, ולקראת התואר השני שלי בחינוך מיוחד, למדתי הדרכת הורים בגישת "הסמכות החדשה", NLP לחיזוק התקשורת הבין-אישית וגם פענוח ציורי ילדים ובוגרים, ואני מאמין היום שאם יש משהו שאנחנו צריכים לא להפסיק לעשות בחיים האלה - זה ללמוד!

מרכז "גלגל הצלחה" שהקמתי פועל כבר שנה שלישית (מיוני 2016) והתכניות (סדנאות בקבוצה/פרטני) בו מסייעות לעשרות של ילדים והורים לעבור דרך של העצמה אישית וחברתית מידי מחזור.


אייל גל הרצאה של גיבורי על

תמונה מתוך מפגש מס' 4 בתכנית "ארגז כלים לחיים" לילדים ומתבגרים ב"גלגל הצלחה".


 בואו נוציא את "הנבחרים" לאור!

אז רגע לפני שמסתיימת שנת 2018 ואני מסיים את התואר השני שלי בחינוך מיוחד, נראה לי שמימון הפרויקט, בעזרתם, יוכל להוות ציון דרך בחיי והגשמת חלום. 

אז אם גם אתם חובבי גיבורי-על כמוני, ורוצים לקחת חלק בפרויקט החשוב הזה ולהוציא גיבורי העל הישראלים לאור, אני מזמין אתכם לתמוך בתשורה המועדפת עליכם - בואו נעשה את זה יחד :-)


שמות גיבורי העל מימין לשמאל: בק וגיימר, פיוז, טנג'יר, עמנואל, אייז, ארטרה, גורדין גולד וצדק

הצצה לסקיצה מתוך קומיקס המקור המספר את סיפורו של צדק, מנהיג הנבחרים, שהתרסק עם חלליתו אי שם בנגב, בשנת 1947 | מאייר: ולדיק סנדלר.


יוצר הדמיות והמשחק: אייל גל
מאייר גיבורי העל: יהודה עדי דביר
מעצבת גרפית: שירן וויש
הדפסת אבטיפוס: טוי פרינט

© כל הזכויות שמורות לאייל גל, 2018