כל הפרויקטים
אבירי הממלכה ספר פנטזיה
הפרויקט של
לוטם שגב
בוא להכיר את עולם אבירי הממלכה, ענן עצום וקסום בשמים הכחולים. להתאהב במלך מגנאוס ונסיך האש חמה, אשר יוצאים למסע מרתק אחר שרביט הנמר!
100%
32,600
מתוך 32,600
0
נותרו
119
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 06/12/2018

ענן אבירי הממלכה קורא לכם! הצטרפו אליי למסע מרתק על ענן, להכיר את עולם אבירי הממלכה, לצאת למסע עם מגנאוס וחמה אחר שרביט הנמר. 

הינכם מוזמנים לקחת חלק בפרוייקט לגיוס תמיכה כספית לטובת הוצאת הספר לאור.

שמי לוטם שגב, חייל בן 20, גר בכפר האורנים ומשרת בתיאטרון צה"ל. אני חי ונושם את עולם הפנטזיה. כתבתי את הספר עם אהבה גדולה והערכה אליו. הוא מלווה אותי המון שנים. שמחתי ממנו, בכיתי ממנו, התרגשתי והתאהבתי בו כל פעם מחדש. אני מזמין אתכם לחוות זאת גם.

"הסתפים אינם חוששים מהמוות. מַגֵנָאוּס הבין כי ללא רוח הכישוף לא יוכל להם. הוא נעמד זקוף ואת שרביטו היטה לפנים ובלחש מלמל מספר משפטים, עיניו הכחולות זהרו, הוא הצמיד את שרביטו לקרקע בחוזקה, גלימתו התנופפה לאחור במשב הרוח. אך הקסם עדיין לא קרה. בינתיים חמה חיפה במעט על מַגֵנָאוּס מפני הסתפים, מדי פעם ירה להבות אש קלות מידיו רק כדי להרחיק אותם מפניו ולתת שהות למַגֵנָאוּס להפעיל את הכישוף. "

תקציר:

במעבי ענן עצום וקסום הנקרא "אבירי הממלכה" חיים מאות סוגים של יצורים מגזעים שונים, בעשרות ממלכות שונות. מגנאוס, שירש את ממלכת מגן, נחשב מלך אהוב ואמיץ שביכולתו ליצור מגני קסם. חמה, חברו הטוב, הינו יצור אש, הנוצר במפגש עם פיית החוכמה במעמקי הר געש. מגנאוס וחברו חמה נקראים לסייע לחברם, המלך לוק, שבממלכת אובן. המלך לוק זקוק לשרביט הנמר הקטלני מכול, כדי להגן על ממלכתו מפני אנשי הזאב המאיימים להשמידה.  

הספר מתאר את מסעם המרתק של מגנאוס וחמה בחיפוש אחר שרביט הנמר בעולם "אבירי הממלכה". במסעם פוגשים בחברים ותיקים ונוצרות חברויות חדשות. הם עוברים בדרכם הרפתקאות מרתקות וחוצים את המדבר הלוהט ואת יער האלפים הקסום עד להשגת שרביט הנמר. האם בכך יסתיים הסכסוך בין ממלכת אובן לממלכת אנשי הזאב, או שמא מגנאוס וחמה עלולים להצטער על כך?

אבירי הממלכה הינו ספר מרתק המתרחש בעולם פנטזיה מקורי. על ענן עצום נימצא לו עולם בשם אבירי הממלכה, בו חיים אלפים, גמדים, ננסים ועוד המון יצורים. בספר תוכלו לחוות את הענן היפיפה, להיכנס אל הממלכות ולהכיר את מנהגיהם.

הספר עוקב אחר שתי דמויות. המלך מגנאוס ונסיך האש חמה.

מגנאוס הוא לא רק מלך, הוא גם קוסם חזק ופיקח במיוחד, המשתמש ב- "שרביט המגנים". חברו הטוב חמה הוא יצור אש מקסים וחכם אשר לו יש מידע רב על ענן אבירי הממלכה בשל אמו פיית החוכמה.


מי אני?

מהרגע שאני זוכר את עצמי עולם פנטזיה תמיד היה בראשי. ממלכות, אבירים, קוסמים, קשתים, דרקונים  ויצורים דמיוניים. דמיון תמיד גרם לי להרגיש טוב ושייך, הוא זה שאיתו יכולתי לפתוח מחברת בכיתה ולצייר לי דמות חדשה. זה אותו דמיון שנתן לי רעיון לכתיבה של סיפור או טקסט להצגה.


בתיכון למדתי במגמת קולנוע ובנוסף למדתי במשך חמש שנים משחק בסדנא על שם אורנה פורת. החלום שלי הוא להיות שחקן ובמאי. זה פשוט בוער בי. בעזרת הדמיון שלי אני מצליח לגלם דמויות נרחבות ולחשוב על סצנות מורכבות. כשהייתי ממש קטן ההתמודדות עם בעיית קשב וריכוז דווקא זו שתרמה ליצירת דמיון ולכישורי משחק. כעת משהתבגרתי, אני מבין אפילו טוב מאחרים, כיצד לתת את מה שכל כך היה חסר לי בילדותי. הבנתי בתוכי, הכיצד להפוך ספרים לנגישים ונעימים.
פשוט לפתוח ספר ולקרוא בהנאה!

לפני שש שנים יצרתי את עולם אבירי הממלכה, קסום ומיוחד, עם המון דמויות נהדרות שתוכלו להתאהב בהן. השנה סיימתי את כתיבתו. בוא נאחד כוחות ונגרום לעולם אבירי הממלכה לנסוק אל השמיים הכחולים על מנת שכולם יוכלו ליהנות ממנו. 

ולסיום, אני מזמין אתכם לשאת איתי את תפילת ענן אבירי הממלכה:


שנים חלפו והירח לא נפל,
שנים חלפו והשמש לא כבתה,
ואת כל שנותיי תרמתי לעצמי,
אך בלעדיך ענן איני אני.

תומכים יקרים, 
הנני מזמין אתכם לקחת חלק ולתמוך על ידי בחירה באחת ממדרגות התמיכה הנוחה לכם, 
שכן רק בזכות גיוס מוצלח הפרויקט יצא לאור! 
שלכם לוטם שגב.


* בספר ישנם איורים מקורים של שלל הדמויות בשחור לבן.  

* איור לוטם שגב.

* אבירי הממלכה הינו ספר לנוער ולמבוגרים כאחד. 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.