כל הפרויקטים
בכי תמרורים
הפרויקט של
אברהם דוד סולומון
רומן חסר תקדים על חייו של תלמיד ישיבה תיכונית
100%
29,125
מתוך 29,000
0
נותרו
191
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 14/11/2018

שלום לכולם, שמי אברהם דוד סולומון. אני מזמין אתכם לקחת חלק בהפקתו ובהוצאתו לאור של ספר בועט מיוחד - "בכי תמרורים" רומן על תלמיד ישיבה תיכונית על רקע האמונה והדת, ושילובו בחיי החברה מנקודת מבט תורנית.

הספר הוא ייחודי בכך שהוא באופן בו הוא מספר על התאהבות בתוך הנוער הציוני-דתי. הספר מדריך לחיים עבור נוער דתי מעודכן ועכשווי. ספר שהוא צוהר ומדריך לנפש הנער הציוני, כפי שלא נחשף קודם.

תבחרו בתשורה המתאימה לכם (משמאל) ותהיו שותפים בהוצאתו לאור.

על הספר

בשפה מליצית ועשירה, השזורה באלמנטים מן המקורות, מתוארת השנה הדרמטית בחיי הנער משה, על מערכות היחסים שלו עם הוריו ועם חבריו, כישלונותיו, הדחיות שספג – ומנגד הדת, שעבור חברו דורון, שחוזר בתשובה, הוא משמש נציגה.  

זהו רומן חניכה ייחודי שכתוב לעילא, בכנות רבה ובצניעות, ושעוסק בנער שמתמודד עם קשיים, התלבטויות, אכזבות והיקשרויות. עם זאת, אתגרים אלה רק מחזקים את רוחו ומכינים אותו לקראת בגרותו והמשך חייו.  

הסיפור

משה סינגר, בחור ישיבה צעיר, חוגג את יום הולדתו ה-17 ובאותו היום מעביר את דבר התורה השבועי שלו בסניף בני עקיבא. ככל הנערים המתבגרים, גם למשה יש שאיפות לשנתו האחרונה בתיכון. תשוקה ויראת שמיים משמשות בו בערבוביה. הוא חולם על לימודי נהיגה ומחזר אחרי לילך, מושא אהבתו.

משה עומד בפני צומת דרכים. הוא נדרש לקבל החלטות מהותיות בנוגע לחייו, ובין השאר באיזו ישיבה ילמד בשנה הבאה. בה בעת הוא פוגש את יסכה, נערה שידיעותיה בתורה ובפסיכולוגיה מהפנטות אותו.מי אני?

אברהם דוד סלומון, בן 24, נשוי ואב לילדה, אברך בישיבת ההסדר במעלה אדומים וסטודנט להוראת תקשורת ותורה שבעל פה.

אני פונה לכל אחד ואחת מכם בבקשה לתמוך בפרויקט וליהנות משפע תשורות ייחודיות, 

רק צריך לבחור את התשורה המתאימה לך ולתמוך בפרויקט. 

אם לא אגייס את מלוא הסכום, הספר לעולם לא יראה אור!!!


                                    באהבה ותודה ענקית!

אברהם דוד סולומון

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.