כל הפרויקטים
מסע הבחירות של אמילי
הפרויקט של
אמילי מואטי
חברים יקרים, אשמח לתמיכתכם בהקמת מטה פריימריז שמח ואפקטיבי, בואו להיות חלק מהמטה שלנו, בואו לתת כתף בבחירות המקדימות במפלגת העבודה
100%
70,140
מתוך 70,000
0
נותרו
178
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 20/11/2018

זה לא זול להשמיע קול.

ולהשמיע קול פוליטי כן ולא מתחנף, זה עוד יותר יקר. הזמן הגיע ואשמח לתמיכה ןלהתגייסות שלכם חברים. הרי רובינו רואים את המציאות סביבנו ונעצבים. נחרדים אפילו. רואים את הכיוון אליו לוקחת אותנו ממשלת הימין הנוכחית – ומשוועים לשינוי. ומנגד - רואים לפעמים חברים שאנחנו שלחנו לכנסת (אמנם מעטים אבל הם שם) יושבים ומאמצים את הדיכוי, מסתובבים במליאה אחוזי בהלה וחוששים להשמיע קול, אנחנו רואים אותם מתפתלים סחור סחור במקום להגיד את המובן מאליו בקול צלול וברור ובלי שלושים הסתייגויות בכל משפט.

אז אולי, חברות וחברים, יש לכן ולכם את היכולת להתגייס למערכה כדי שהקול הפוליטי שצריך להישמע יקבל מקום. הקול הפוליטי שלכם, אותו אני מבטיחה לייצג בגאווה, בחוסר פשרות, גם בקול רם (אם צריך. לפעמים צריך) ובהתמדה, עד שכולנו נחיה במדינה שאנחנו יכולים להתגאות בה. והכי חשוב – עד שהקול הפוליטי שלנו לא רק יישמע, אלא גם יכתיב מדיניות!

הנה אני פונה אליכם, אל אלה שמכירים יותר ואל אלה שעוד יכירו, בואו לתת כתף בבניית המטה שלנו ותביאו את מי שאתם אוהבים אתכם. בשנה הקרובה יתקיימו הבחירות המקדימות (פריימריז) במפלגת העבודה בראשות אבי גבאי ואנחנו מתחילים לבנות מטה פוליטי שמח ומחוייב, מטה שרואה אתכם, חברנו למחנה אזרחי ישראל. יחד נאבק על החזרה לשלטון בלי להתחנף ובלי להתחפש ויחד נשמור על מדינת ישראל דמוקרטית ויהודית על פי חזונם של אמהות ואבות הציונות.

קצת עלי: אני בת 38, חיה בזוגיות+ שתי בנות ומתגוררת בתל אביב.

נולדתי בנתניה, בת בכורה ואחות לחמישה שאחריי, פעילה פוליטית. עסקתי חמש שנים ביעוץ תקשורת ובשלוש השנים האחרונות פרסמתי טור שבועי בעיתון "הארץ" ושימשתי פרשנית בערוצי הטלויזיה השונים. ספרי הראשון "סימנים כחולים" אותו כתבתי מגיל עשרים ושלוש. יצא בחודש מאי האחרון בהוצאת תכלת וזכה לביקורות טובות, הספר גם נמכר לעיבוד קולנועי. בחודש יוני 2018 הודעתי בתכנית "פגוש את העיתונות" על התמודדותי לכנסת במסגרת מפלגת העבודה.

לסיום, כל אחת ואחד מכם יקבלו ממני את אותה מחויבות ואותה מסירות, לכל אחת ואחד תנתן האפשרות לארגן או להיות חלק ממפגש, זאת זכות גדולה ומרגשת עבורי לפגוש חברים למחנה ככל שיתאפשר- כי הזכות להשמיע קול ולהשפיע לא צריכה להיות תלויה במצב העובר ושב של איש מאתנו, לא שלי ולא שלכם, כל תמיכה באחת ממדרגות התמיכה תזכה אתכם במכתב תודה ובסטיקר הבחירות הלוהט שלנו "דור ראשון בשמאל". בואו!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.