כל הפרויקטים
"רצים וזוכרים...."
הפרויקט של
ירון יחזקאל
"רצים וזוכרים...." המירוץ ה-5 לזכרו של סמל נדב ריימונד ז"ל תמכו בפרויקט וביחד נגיע אל היעד! החברים של נדב♥
102%
40,820
מתוך 40,000
0
נותרו
236
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/11/2018

עשינו את זה! הגענו אל היעד!

אתם אלופים - העבודה המשותפת הוכיחה את עצמה.

אך, העבודה עדיין לא נגמרה, עוד שבעה ימים לסיום הפרויקט ואנחנו יכולים להרחיב את מעגל התומכים - להגיע לעוד אנשים ולהגדיל את הסכום עבור המירוץ החמישי לזכרו של נדב יקירנו - "רצים וזוכרים..."

נדב ריימונד

המירוץ ה-5 לזכרו של סמל נדב ריימונד ז"ל

חברים יקרים, אנו נרגשים יותר מתמיד להכריז על האירוע החמישי לזכרו של יקירנו נדב. המירוץ האופטימי, השמח והמקצועי צריך את תמיכתכם גם הפעם!
על המירוץ:

במהלך מבצע צוק איתן, ביום שני ה-28/7/2014 חדרו מחבלים לשטח ישראל באזור הקיבוץ נחל עוז. שם התפתח קרב בין המחבלים לבין הלוחמים מקורס המכים. בקרב הקשה נהרגו חמישה לוחמים. נדב היה אחד מהם.

המירוץ לזכרו של נדב התחיל כיוזמה של החברים של נדב שזהו גם שם הקבוצה בפייסבוק - החברים של נדב ♥.

  • המירוץ הראשון לזכרו של נדב התקיים בתאריך ה-22/05/15 בשדמות דבורה בגליל התחתון ומנה כ-850 משתתפים.
  • המירוץ השני התקיים בתאריך ה-15/04/16 ומנה כ-1100 משתתפים. היה אירוע אופטימי, גדול ושמח.
  • המירוץ השלישי התקיים בתאריך ה-07/04/17 ומנה כ-1300 משתתפים.
  • והמירוץ הרביעי לזכרו של נדב (האחרון) התקיים בתאריך ה-13/04/18 ומנה כ-1300 משתתפים.


מטרת המירוץ היא בראש ובראשונה להנציח את חברינו היקר נדב. המירוץ הינו מירוץ אופטימי, עשיר וללא עלות השתתפות בדיוק כמו שנדב היה רוצה שיהיה. הדרך שנדב השריש בקרב חבריו וסובביו מדריכה אותנו והיא בעצם לב ליבה של המירוץ הזה. המשתתפים מקבלים חולצות, צמידים והפתעה נוספת שלא נוכל לספר עליה כרגע;). לאחר הריצה הרצים מתפנקים בשולחן עשיר של מוזלי, חטיפי אנרגיה, פירות ושתיה.

בסוף המירוץ, בטקס החגיגי מידי שנה עולים אמנים לשיר לכבודו של נדב. במירוצים הקודמים חלקו איתנו את הכבוד - אלון עדר, נתן גושן, התקווה 6, ברי סחרוף, קוקי לבנה, יהל דורון (מהצמד גיא ויהל), דני רובס ואדיר גץ.

הכל בשביל נדב.


קצת על נדב ריימונד ז"ל: 

נדב נולד ביקנעם בתאריך 03/10/1994, בן ראשון לאבי ויובל ריימונד. בקיץ 1996 עברה המשפחה למושב מי עמי, שם התמקמה והתרחבה. נוספו למשפחה שני אחים, נועם ויואב. נדב למד בבית הספר היסודי "רעות" ואחר כך המשיך ולמד בחטיבת ביניים "גוונים" שבמועצה אזורית מנשה. בקיץ 2010 עברה המשפחה לגור במושב שדמות דבורה שבגליל תחתון ונדב עבר ללמוד בבית הספר החקלאי "כדורי".

נדב תמיד אהב להיות בחוץ, להסתובב ולבלות עם חברים. הוא אהב טיולים בשטח, בטרקטורון ובג'יפ ולא ויתר על הרפתקאות. נדב אהב לרכב על אופניים ובשנת 2011 היה אלוף הארץ בדאון היל. הוא התאפיין בחיוך כובש ושובה לב, נער מלא חן בקסם שהפיץ אור ושמחת חיים לסביבתו. אהב לתת מעצמו ותמיד יזם פויקה, מסיבות ופעילויות לכל השכבה.

עוד כשהיה קטן, נדב חלם להגיע אל חטיבת הצנחנים - להיות דור שלישי אחרי אביו וסבו ששירתו בחטיבה. בנובמבר 2013 התגייס לצבא, חדור מוטיבציה ורצון לתרום למדינה ולהגן עליה. ביולי 2014 יצא נדב לקורס מפקדים (מ"כים). מבצע צוק איתן פרץ ב 08/07/14 ונדב שהיה בתחילת קורס מ"כים, נשלח יחד עם חבריו לקורס לשטחי הכינוס בגבול עזה. ביום שני 28/07, בעת ששמרו בפילבוקס בנחל עוז, יצאה חוליית מחבלים ממנהרה בשטחי ישראל והחלו חילופי אש בין הכוחות. בקרב הקשה נפלו נדב וארבעה מחבריו. במכתב שכתב טרם נפילתו ביקש נדב מסביבתו "תמשיכו לחיות ולהינות כי מהחיים לא יוצאים בחיים". יהי זכרו ברוך.

אז תמכו בפרוייקט - בחרו באחת מהתשורות, במטרה לייצר אהבה ושמחה.

בהצלחה לנו ועם הרבה מרץ,

 החברים של נדב ♥


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.