גלגול גורלי - העונה השניה
הפרויקט של
דניאל רוזנברג
תימכו בעונה השנייה של גלגול גורלי, תוכנית רשת בעברית בה אנו משחקים מבוכים ודרקונים מול המצלמות והצטרפו לתחביב הטוב בעולם!
110%
9,910
מתוך 9,000
0
נותרו
77
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 18/10/2018

תימכו בהפקה של העונה השנייה של גלגול גורלי, תוכנית רשת בעברית של מבוכים ודרקונים.

הגענו ליעד! למה כדאי להמשיך לתמוך?

כי אתם עדיין יכולים לקבל תשורות מגניבות וכי כל סכום נוסף שנגייס יאפשר לנו לשפר עוד יותר את הצילום וההפקה של גלגול גורלי ולתת לך חוויה טובה יותר. בנוסף, כשנגיע ל-80 תומכים, נצלם פרק ספיישל מיוחד לבחירת הצופים!

גלגול גורלי היא תוכנית הרשת הראשונה מסוגה בעברית של משחק שולחני מול מצלמות. בעונה הראשונה שלנו יש חמישה פרקים וכעת אנו מתחילים לעבוד על העונה השנייה שתכיל לפחות מספר כפול של פרקים - ביחד עם התמיכה שלכם נמשיך לעונה השנייה ונציג את התחביב הטוב בעולם לדור חדש של שחקנים ושחקניות!

אנו משחקים מבוכים ודרקונים מהדורה חמישית, בעולם המערכה איי הסערה, בהנחיית שליט המבוך מיכאל גורודין, השחקנים איתמר קרביאן, דניאל רוזנברג, טליה נירגד-חסון, יובל סול בוקר ועם אורי גיל, ניר וקנין ויתר הצוות שלנו - הצטרפו אלינו למסע של גיבורים, מפלצות והמון קוביות.

העונה הראשונה הצליחה יותר ממה שציפינו ובנוסף להנאה שלנו ושלכם מגלגול גורלי, אנו רואים בתוכנית גם שער לעולם של מבוכים ודרקונים ומשחקי-תפקידים לדור חדש של שחקניות ושחקנים מכל הגילאים. בארץ כמו בחו"ל, תוכניות רשת של מבוכים ודרקונים הם השגריר הכי טוב של התחביב שלנו!

אם עדיין לא ראיתם, הנה הפרק הראשון של גלגול גורלי:

למה משמשת התמיכה שלכם

כדי להפיק יום צילומים של גלגול גורלי נדרש ציוד רב - אנו מצלמים עם ארבע מצלמות מקצועיות ביחד עם ציוד תאורה, סאונד ועוד - מה שמשפר את התוכנית ומאפשר לנו לפנות לקהל הרחב. השכרת הציוד הזה מהווה את ההוצאה העיקרית שלנו בתוכנית והופכת את גלגול גורלי לתוכנית עם הפקה מצוינת - ולתחביב הטוב בעולם צריך את הציוד הכי טוב. הצילומים מתקיימים במועדון המשחקים נקסוס בראשון לציון, עם תפאורה מתאימה שגם נשפר בעונה השנייה.

את העונה הראשונה הפקנו מהכיס שלנו ובתמיכת העמותה למשחקי תפקידים בישראל. העונה השנייה תצא לדרך לאחר שנצליח לגייס את הכסף בפרויקט - ובאמצעות שלל יעדי הרחבה נוכל גם לשפר את התוכנית.

לאחר גיוס מוצלח של הפרויקט, העונה השנייה תעלה לאוויר בקיץ 2019 ותכיל עשרה פרקים לפחות (פרקים נוספים ביעדי ההרחבה). תוספת הפרקים יאפשרו לשליט המבוך הנפלא שלנו לטוות עלילה מורכבת יותר, וגם לתת לשחקנים זמן לפעילות החביבה שלהם - להתפלל במקדש ארוניוס! או לזרוע בו תוהו ובוהו, תלוי את מי שואלים :)

בנוסף, נעלה את תדירות שחרור הפרקים לפרק חדש בכל שבוע, כך שלא תצטרכו להמתין שבועיים בין הפרקים - זו הבקשה שקיבלנו הכי הרבה מהצופים שלנו, ואנו נשמח לקיים אותה! 

גם בצד של הצילום וההפקה למדנו הרבה, ובעונה השנייה נשפר גם את הצדדים הטכניים של הצילום והעריכה - נוסיף עוד גרפיקה, נבהיר את גלגולי הקוביה ודברים נוספים שקיבלנו עליהם משוב.

כמו שתראו ביעדי ההרחבה שלנו, זו רק ההתחלה - יש לנו תוכניות גם להעשיר את הפרקים עצמם,  תכנון להארכת העונה השנייה ל-15 פרקים, וגם פרקי "ספיישל" בהשתתפות קהל!

יש מספר דרכים בהם תוכלו לתמוך בעונה השנייה של גלגול גורלי. אתם מוזמנים לבחור בתשורה אחת או יותר. שימו לב שאם אתם רוצים לבחור ביותר מתשורה מוגבלת אחת (כגון סדנה או מפגש טרום-בכורה) תצטרכו לתמוך בה פעמיים.

תוכלו להוסיף לתמיכה שלהם את הסכומים הבאים כדי להוסיף פריטים לתמיכה שלכם. לאחר סיום הקמפיין תקבלו מאיתנו שאלון לגבי מה שבחרתם. שימו לב שאם התמיכה שלכם לא כללה תוספת משלוח, עליכם להוסיף עוד 15 ש"ח לטובת המשלוח. ניתן לבצע איסוף עצמי בתשורות הרלוונטיות בחנות הממלכה שבהוד השרון או בכל אחד מהכנסים המרכזיים (דרקוניקון, ביגור, אייקון).

10 ש"ח: סטיקר נוסף.
40 ש"ח: חולצה של גלגול גורלי.
40 ש"ח: ספל של גלגול גורלי.
40 ש"ח: עותק פיזי של אחת מההרפתקאות של איי הסערה, מגילות העוצמה או אלופי האור, לפאת'פיינדר.
50 ש"ח: עותק פיזי של רשומון איי הסערה.
70 ש"ח: עותק פיזי של גיבורי הסערה, ספר הרחבה לפאת'פיינדר.

מתנה לתומכים: כל תומך בתשורות של סדנה או מפגש, יקבל במתנה עותק דיגיטלי של הספר אוגדן הקלאסיקות בשווי 40 ש"ח מבית הוצאת גיבורים, שמכיל ארבע הרפתקאות מגניבות של משחקי תפקידים.

9000₪ - יש עונה שנייה של גלגול גורלי! עשרה פרקים חדשים שיתפרסמו בקיץ 2019. הצלחנו

לאחר מכן יש לנו שורה של יעדים נוספים -

12,000 ש"ח - הרפתקה מקורית ב PDF

מיכאל גורודין יכתוב עבורכם הרפתקה מקורית למבוכים ודרקונים 5, שיכולה לשמש או כמשחק חד-פעמי או כהתחלה של מערכה חדשה! 

15,000 ש"ח - מיניאטורות, מבוכים וטירות

ביעד הזה נוסיף לתוכנית שלנו מיניאטורות של מבוכים ודרקונים ביחד עם תוואי השטח התלת-מימדי של Dwarven Forge. כבר ראיתם טעימה קטנה בסרטון כאן בפרויקט, אבל מעבר למיניאטורות עצמן, זה גם דורש מצלמה נוספת ועוד הפקה.

יעדים לפי מספר תומכים

חשוב לנו שגלגול גורלי יגיע לקהל הגדול ביותר, מעבר לכך שנגיע ליעד המימון שהוא הכרחי כדי שנפיק את העונה השנייה. לכן בנוסף ליעדי ההרחבה הרגילים, יש לנו גם יעדי הרחבה לפי מספר תומכים.

40 תומכים - נעלה את דפי הדמות שלנו לאתר. הצלחנו

60 תומכים - מיכאל גורודין יציג אקסופוזיציה בכתב או בוידאו, לבחירתכם! הצלחנו

80 תומכים- פרק ספיישל שיצולם וישודר לפני העונה השנייה. הנושא של הפרק ייבחר על-ידי התומכים.

גלגול גורלי הוא מאמץ קבוצתי של אנשים רבים, מעבר לאנשים שאתם רואים על המסך יש עוד אנשים נוספים מאחורי הקלעים. השחקנים והצוות של גלגול גורלי הם אנשים בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים במשחקי תפקידים, הפקת תוכן, ארגון אירועים ועוד.

אורי גיל - היוצר והמפיק הראשי של התוכנית, מנהל פורום מבוכים ודרקונים בפונדק, ואיש קולנוע במקצועו.  
איתמר קרביאן
- מאלתר ומורה לאימפרוביזציה. חבר מייסד בהרכב למאבאטי. משחק וכתב משחקים מאז גיל 11. הכניע את הדרקון שהטיל אימה על הגבעה. נלחם ביסודני האש בצילו של מגדל הכישוף הנעלה. חיסר דרג"ש שלילי מתלד"0 חיובי וקיבל אוצר מסוג ח'.
אלאורי וייס
- שחקן-תפקידים, חייל ומאייר דמויות פנטזיה.
דניאל רוזנברג
- האיש הזקן של הפונדק, משחק כבר יותר מ-30 שנה מבוכים ודרקונים, היוצר של איי הסערה ומארגן כנס דרקוניקון.
טליה נירגד-חסון
- הקוביות אולי נגדה, אבל כל השאר לגמרי בעדה.
יובל סול בוקר
- אשת הייטק בימים ואמנית סטנד-אפ בלילות.
מיכאל גורודין
- פילוסוף משחקי תפקידים, מורה בישראל, וגם שליט מבוך ידוע לשמצה. 
ניר וקנין
- מנחה, שחקן ומצרף מיקרים מוסמך.

הפונדק הוא אתר התוכן והקהילה הגדול בישראל למשחקי תפקידים ולוח. אנו גם מארגנים את דרקוניקון, כנס המשחקים של הקיץ ומוציאים לאור ספרי מבוכים ודרקונים בעברית ואת עולם המערכה איי הסערה.

התמיכה שלכם חשובה לנו כדי שנוכל להפיק את העונה השנייה - הצטרפו אלינו!