כל הפרויקטים
מטען חורג - רומן ביכורים
הפרויקט של
קרין אהרון
הספר מתאר את ההתמודדות עם "גן הסרטן" דרך עיניה של אמא צעירה. רק בזכות תמיכתם הוא יוכל לצאת לאור. ביחד נוכל להעלות מודעות ולהציל חיים!
100%
70,130
מתוך 70,000
0
נותרו
480
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 02/12/2018

שעות אחרונות להגיע ליעד. זה הכל או כלום אז כל תמיכה חשובה! 

תודה לכולכם על התמיכה ועל השיתופים, 

קרין

***

הספר שלי כבר כתוב ואני מזמינה אתכם להתרגש איתי ולהיות שותפים בהוצאתו לאור !

רק בזכות גיוס מוצלח של 100% הספר יצא לאור ולכן כל תמיכה חשובה.

בגיל 29 בדיוק גיליתי שאני נושאת מוטציה בגן BRCA אשר מעלה את הסיכון שלי לחלות בסרטן למעל 85%. באותו רגע החיים שלי השתנו ונאלצתי לקבל הרבה החלטות קשות ומפחידות.

בעקבות החוויה שלי כתבתי את הספר הראשון בישראל המתאר ברגישות המשולבת בהומור את ההתמודדות של אמא צעירה עם הנשאות של הגן. 

הספר כתוב כרומן סוחף ומרגש, שרק מחכה לצאת לאור.

על מנת לתמוך יש לבחור תשורה מהתשורות שבעמוד וכך להיות חלק מהצלחת הפרויקט.

נכתב על הספר

"ספר מצוין. קראתי אותו בנשימה עצורה, ולו רק בגלל שהוא כל כך אותנטי!  היה אפשר להרגיש שהסופרת כותבת מדם ליבה ושכל מה שמתואר בספר אותנטי לחלוטין."

"לשמחתי הייתי בין הקוראת הראשונות של הספר ולא מדובר בספר סוחט דמעות. קרין הצליחה להעביר את סיפורה של שירלי בצורה מרגשת עם מעט הומור. גם מי שלא עברה את החוויה הקשה הזו תוכל להתחבר בקלות, כי הרי כל אדם עבר איזושהי טראומה בחיים איתה הוא נאלץ להתמודד. הספר נותן הרבה כוח." 

"היתה לי הזכות לקרוא את כתב היד והייתי מרותקת. מעבר לזה שהספר כתוב היטב, מרגש ועוצמתי, הוא חשוב ביותר להגברת המודעות ומעניק פרספקטיבה נכונה לחיים."

"ספר חשוב מאין כמותו. החוויה הזאת וההתחבטות היא מנת חלקן של רבבות נשים וחשוב לשמוע את הקול הזה."

על מה הספר "מטען חורג"?

הספר מלווה את התמודדותה של שירלי, אמא צעירה, עם מחלתה של אימה ועם הידיעה שגם היא נושאת בקרבה את אותה מוטציה גנטית המסכנת את חייה. במקביל להקמת משפחתה ולקידום בעולם העבודה, צריכה שירלי להתמודד עם האובדן של אימה ועם החלטות הרות גורל לגבי עתידה – האם לעבור ניתוח כריתת שדיים על מנת להקטין את הסיכון לחלות בסרטן או פשוט להמתין ולקוות שלא תחלה.

  רק אם תתמכו בפרויקט הספר יוכל לצאת לאור. כל אחד ואחת מכן יהפכו למוציאים לאור של הספר הזה. התמיכה שלכם תאפשר לי להוציא אותו לאור ברמה גבוהה ומבלי להתפשר על איכות. 

  בדרך, תוכלו להתפנק בלא מעט תשורות שעשויות לשמח את ליבכם. את כל התשורות ניתן לרכוש גם כמתנה שתישלח למישהו שאוהבים. פרטים נוספים על התשורות ניתן למצוא בהמשך העמוד.

  חשוב לזכור כי רק אם נגיע ליעד ונגייס 100% מהסכום, אוכל לממש את תמיכתכם ולהוציא את הספר לאור. אם נגייס סכום גבוה יותר, הספר יתורגם לאנגלית ויימכר גם באמזון.

  כמו כן בזכות התמיכה שלכם בפרויקט ובחירה של תשורה אחת (או יותר) הספר יסייע להעלאת המודעות לסרטן התורשתי. אפילו אם רק מישהי אחת תחליט לעשות מעשה ולהציל את החיים שלה בעקבות הספר, אז כולנו עזרנו להציל חיים.

  אני מודה לכם מקרב לב על שבחרתם לקחת חלק בפרויקט.

  קצת על עצמי

  אני בת 42 ואמא לשלושה ילדים מתבגרים (ככה זה כשצריך להזדרז ולהוציא שחלות בגיל צעיר). כשהייתי בהיריון השני שלי, אימי חלתה בסרטן שחלות אלים ואגרסיבי במיוחד. כך גילינו את נוכחות המוטציה בגן במשפחה שלנו. אני נבדקתי ובגיל 29 גיליתי שגם אני נושאת את אותה מוטציה.

  לאחר כמה שנים אימי נפטרה ואני החלטתי לבצע את כל הניתוחים המניעתיים הקיימים על מנת שלא לחלות בסרטן. אלו לא היו החלטות פשוטות, בעיקר לאור העובדה שמדובר בפגיעה לא פשוטה בנשיות.

  כיום אני בעיקר עוסקת בכתיבה ובמקביל עובדת כמדריכת הורים, תחום שעסקתי בו לאורך הרבה שנים בהנאה רבה. 

  אני מאד מודה לכם על תמיכתכם בפרויקט. 

  רק בזכותכם זה יקרה!

  מידע חשוב על התשורות שלכם

  חוג איור דמויות וירטואלי של המאיירת ויקי ספיר
  ויקי היא מאיירת מוכשרת במיוחד אשר תרמה לפרויקט 4 מנויים לחוג האיור שלה. תוכלו להתחיל ללמוד איור בלי לצאת מהבית ותהנו מכל הכישרון המיוחד שיש לאישה הזו. שווי החוג באופן רגיל הוא 300 ש"ח. החוג יתחיל ב-1.1.2019. בכל תחילת חודש מקבלים 4 פרקים שנסגרים לצפייה בסוף אותו החודש. החוג הוא חצי שנתי ולא ניתן להקפיא את המנוי.

  מי שירכוש את חוג האיור יקבל את כל הפרטים הרלוונטיים בדוא"ל בתוך כשבועיים מהרגע שהפרויקט יסתיים, בתנאי שנגיע ל-100% מימון כמובן. את הספר תקבלו בנפרד כשהוא יצא לאור.


  ספר הילדים "מי גנב את ציצת הזנב" - אורית צמח

  הסופרת והעורכת אורית צמח כתבה ספר שמעודד את חוש הצדק של הילדים ומלמד אותם מהי למעש הפללה של חף מפשע. הסיפור מתחיל כאשר יום אחד, בזמן שלאון האריה ישן, הוא הרגיש נשיכה חזקה בישבן וגילה שגנבו לו את ציצת הזנב. מיהו הגנב המסתורי? כל חיות היעד עומדות למשפט ציבורי.

  יעל לשם עיצובים
  יעל המוכשרת מעטרת ומציירת על פריטי קרמיקה ועץ מיוחדים ושימושיים לבית, לחגים ולנוי. יעל גם יוצרת תכשיטים מיוחדים שלא תמצאו בשום מקום אחר. הסטודיו של יעל נמצא בהוד השרון.

  מי שיזמין שובר של יעל יוכל להגיע לממש אותו אצל יעל החל מיום 7.12.2018, בתנאי שנגיע ל-100% מימון כמובן. השובר ימתין אצל יעל ואני כמובן אעדכן את מי שהזמין. בנוסף לשובר, תקבלו גם הנחות מיוחדות על פריטים מסוימים, אז זה ממש משתלם לכם.

  ניתן יהיה לתאם מול יעל ביקור בסטודיו ולבחור בהתאם למוצרים הקיימים. כמו כן בתאום מול יעל ניתן להזמין פריטים מסוימים בעיצוב מיוחד.

  קישור לדף הפייסבוק של יעל לשם תמצאו כאן- http://bit.ly/YAELleshem

  איילין באלי - באלי אנגלית

  איילין היא אישה מדהימה, אמריקאית, דוברת אנגלית כשפת אם ובעלת ניסיון רב. היא עוסקת בהוראת אנגלית ומתמקדת בין היתר בפיתוח שיחה באנגלית מדוברת כשפה יומיומית - דגש על ניהול שיחה שותפת (לרבות שיחה עסקית), על הקניית מבטא ובניית אוצר מילים. במסגרת הפרויקט תקבלו שיעור פרטי בן 45 דקות אשר שוויו הרגיל הוא 150 ש"ח.

  מי שירכוש שיעור פרטי עם איילין יקבל את כל הפרטים הנדרשים בדוא"ל לטובת תיאום השיעור בתוך כשבועיים מהרגע שהפרויקט יסתיים, בתנאי שנגיע ל-100% מימון כמובן. את הספר תקבלו בנפרד כשהוא יצא לאור.

  מיכל מוריוסף - צלמת - אזל
  מיכל מוריוסף היא צלמת המתמחה בצילומי משפחה, הריון, ילדים, צילומי בוק בר/בת מצווה, סמאש-קייק ועוד. היא מצלמת אירועים וגם צילומי תדמית.

  לדף הפייסבוק שלה - http://bit.ly/2BvDt8n 

  מי שירכוש את סשן הצילום יקבל חצי שעה של צילום בטבע ואת התמונות יקבל ערוכות לשימושו. את כל הפרטים תקבלו לאחר שהפרויקט יסתיים ולא יאוחר מה-20.12.18, בתנאי שנגיע ל-100% מימון כמובן. 


  יומן מעוצב - סיגל - סיפור בנייר - אזל
  ניתן לקבל בנוסף לספר יומן שבועי מעוצב של סיגל בסגנון היומנים שבתמונות (אין  התחייבות שיראה בדיוק ככה אבל זה הסגנון). היומן מסתיים בדצמבר 2019.

  לינה טסלר כהן -צלמת ילדים ומשפחה בטבע - אזל

  תמורת תמיכתם לינה תצא איתכם לסשן של צילומי משפחה בטבע.  במסגרת הפרויקט תקבלו שעת צילום ממנה יופקו 70 תמונות כאשר 10 תעבורנה עריכה מתקדמת. שווי רגיל של צילום כזה הוא מעל 1000 ש"ח. ניתן להתרשם מעבודותיה של לינה בדף הפייסבוק שלה :

  https://www.facebook.com/yours...


  ארוחת בוקר זוגית בעוגעוגה - אזל
  מוזמנים להתפנק בבית הקפה עוגעוגה ברחוב ברנר 24 בהרצליה. הארוחה כוללת ביצים לבחירה, סלט ושתייה חמה לכל אחד, שיוגשו לצד לחם טרי ומתבלים. 

  מי שיזמין שובר ארוחת בוקר יוכל להגיע לממש אותו החל מיום 7.12.18, בתנאי שנגיע ל-100% מימון כמובן. השובר ימתין לכם בעוגעוגה בין הקרואסונים הטעימים לסופגניות הטריות. את כל הפרטים תקבלו כמובן בדוא"ל.

  ספר הילדים "ראש גלידה" מאת אורי דגן - אזל
  ספר הילדים ראש גלידה הוא סיפור קליל, מלא צבעים טעמים וחרוזים מצחיקים מאת אורי דגן, איירה אלית אבני שרון.
  סיפורו המופלא של ברוך-ראש-גלידה, מוכר המכולת החביב שמחליט להגשים חלום והופך את המכולת שלו לחנות גלידה מיוחדת במינה. 
  הספר נבחר ע"י ארגון הגנים הפרטיים הגדול בישראל כמתנת פתיחת השנה לכלל גני הארגון, למעלה מ 1,000 גנים בכל רחבי הארץ. כמו כן הומחז הספר להצגת ילדים על ידי אמנית הילדים מתוקית. 

  במבוק קליניקה לרפואה משלימה - עיסוי כדים - אזל !
  תמורת תמיכתכם תוכלו להגיע לטיפול בקליניקה במבוק שנמצאת ברחוב אחד העם 21 בהרצליה. עיסוי כדים הוא עיסוי מיוחד ומפנק המתאים לכולם, לרבות נשים בהיריון ובטיפולי פוריות. משך הטיפול הוא 50 דקות. 

  מי שיזמין שובר של עיסוי כדים יוכל להגיע לממש אותו אצל שרית החל מיום 7.12.2018, בתנאי שנגיע ל-100% מימון כמובן. השובר ימתין אצל שרית ואני כמובן אעדכן את מי שהזמין. 

  עוד פרטים - https://www.facebook.com/bambo...

  שיעור איפור פרטי - לאנה שוורצמן - אזל

  השיעור אורך שעתיים וכולל הסבר, הדגמה והתנסות בטכניקות איפור קלות ליישום. מומלץ להביא לשיעור את מוצרי האיפור והטיפוח שיש בבית כדי למקסם את מה שכבר קיים. השיעור מתקיים בהרצליה ואת כל הפרטים תקבלי בדוא"ל מסודר.

  הקורס מתאים לנשים שרוצות ללמוד להתאפר לבוקר או לערב וגם למי שלא מוצאת את הזמן ורוצה ללמוד להתאפר ב-10 דקות. למי שיודעת להתאפר ורוצה להתעדכן בטכניקות חדשות.
  מתאים גם כמתנה לחברה, אחות, אמא או בת הזוג. השווי הרגיל של השיעור הוא 350 ש"ח.

  מי שתרכוש שיעור איפור פרטי תקבל את כל הפרטים הנדרשים בדוא"ל לטובת תיאום השיעור בתוך כשבועיים מהרגע שהפרויקט יסתיים, בתנאי שנגיע ל-100% מימון כמובן. את הספר תקבלו בנפרד כשהוא יצא לאור.

  רק רצינו לעדכן אתכם
  שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.