כל הפרויקטים
עופר ברקוביץ' ראש העיר
הפרויקט של
תנועת התעוררות בירושלים
אמנם עברנו את היעד, אבל אתם עדיין יכולים לתמוך! ירושלים שייכת לירושלמים, לא לעסקנים ולא לפוליטיקאים שבאו לעשות סיבוב.
102%
153,327
מתוך 150,000
0
נותרו
483
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 21/10/2018


אמנם עברנו את היעד! אבל אתם עדיין יכולים לתמוך. הסכום שתתרמו יכול להיות ההבדל בבחירות האלה ב-30.10. לאפשר לנו לתלות עוד שלט, להביא עוד אנשים לקלפי, ולנצח.

לפני עשור היינו קבוצה של צעירים שקמו, ללא תמיכה, ללא ניסיון וללא גרוש, והחליטו לעשות מעשה למען ירושלים שידעה ימים קשים. אז עשינו את הבלתי ייאמן כשמאות מתנדבים חדורי מוטיביציה הצטרפו להתעוררות ובתקציב אפסי חוללו סנסציה פוליטית כהושיבו צעיר אנונימי בן 25 באותו היום, מ"פ משוחרר בשם עופר ברקוביץ', סביב שולחן מועצת העיר ירושלים.

העשייה של עופר, נבחרי הציבור הנוספים שהצטרפו אליו ואלפי פעילי התעוררות בעשר שנים שחלפו שינו את פניה של ירושלים. בקידום עסקי, בתחבורה, בפיתוח מרכז העיר, בתרבות, בחינוך, בנוער, בתברואה ובדיור – בכל מקום בו יש מה לשפר אפשר למצוא אנשי התעוררות מביאים הישגים למען העיר.

היום אנחנו בוגרים יותר, מנוסים יותר, גדולים הרבה יותר אבל עדיין עם אותה רוח צעירה מפעמת. היינו ונותרנו תנועה של השטח, של אנשים שמוסרים מזמנם ומרצם מתוך חיבור רעיוני ותחושת אחריות. 


אין לנו מממנים, איננו קשורים בשום מפלגה ארצית או בעלי כוח והון אחרים מתוך הרצון לייצג את האינטרס של תושבי ירושלים נאמנה. בניגוד למתחרינו אין לנו מקורות מימון, דילים, התחייבויות מפלגתיות, כל מה שיש לנו זה מתנדבים עם המון לב ואתכם שתעזרו להם, לנו, לעופר ולירושלים בדרך לפרק חדש ומבטיח בתולדותיה. עכשיו אנחנו צריכים אתכם כדי להמשיך להעיר את ירושלים ולהראות לכל לעסקנים ולקומבינטורים למיניהם שמה שמנצח בירושלים זה נשמה וחיבור אמיתי לעיר ולא שום דבר אחר.

לוקחים אחריות, סומכים עליכם, הולכים עד הסוף!


בתמורה לתמיכה, מחכות לכם תעודות הוקרה ותשורות, הכי ירושלמיות שיש.

כל תומך יקבל תעודת הוקרה במייל מעופר ברקוביץ' ומתנועת התעוררות, תעודת הוקרה ירושלמית מיוחדת ;)

*חשוב לנו להבהיר שהכסף הזה ילך למערכת הבחירות בלבד, הוא לא הולך אלינו לכיס, הוא הולך לאוטובוסים לבחירות, לשלטים ולפעולות שטח בסמוך לבחירות. הסכום הזה הוא מה שיעשה את ההבדל בינינו לבין המיליונים של המועמדים האחרים בשבועיים האחרונים לבחירות האלו.

*שימו לב כי התמיכה בבחירות המוניציפאליות מוגבלת ל-5000 ש"ח על פי הנחיות מבקר המדינה ואין לחרוג מסכום זה.

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.