כל הפרויקטים
Benji Trio מוצאים אלבום!
הפרויקט של
Benji Trio
אנחנו מזמינים אתכם להפיק ביחד איתנו את אלבום הבכורה שלנו ולהוציא לעולם מוזיקת היפ הופ חדשה ושונה
104%
27,140
מתוך 26,000
0
נותרו
193
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 09/11/2018

לא נמכור לכם שקרים, הפרוייקט הזה הוא עבור מי שראה ביחד איתנו איך שנה של למעלה מ100 הופעות בכל רחבי הארץ, ללא שום רווח כספי אישי ותוך חסיכת כל שקל, הניבה סינגל בודד. החישוב נכון, בקצב הזה נוכל להוציא אלבום בעוד 8 שנים. אין לנו שום כוונה לחכות, ואין אף אחד חוץ מאיתנו ומכם שיכול לגרום לזה לקרות. ללא אלבום לא נוכל להפיץ את המוזיקה שלנו בצורה מסודרת לקהל משמעותי,לצבור רווחים כדי להפיק קליפים וצילומי הופעות, ללא אלבום לא נוכל לצאת לטור מפרך בחו"ל שיכה גלים. אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מההוצאה של הלהקה לעולם. כשהמוזיקה מוקלטת נכון ומבטאת את חזון הלהקה היא אינה מוגבלת בזמן או מקום. נוכל להפיץ אותה על פני הגלובוס ולהגיע רחוק פי כמה מהמקום בו אנו עומדים כעת.

האלבום יכלול כ7-9 שירים מקוריים, נעבוד עם המפיק בנו הנדלר (ברי סחרוף,LBT,באטרינג טריו) ועם איש המיקס-מאסטרינג אסף שי (אולפני חלל), הוא צפוי לצאת במהלך ינואר. 

בנג'י What?!

בנימין גולדשטיין אסף אותנו לפני שנה וחצי, השמיע מוזיקה שלא נשמעה כמו שום דבר ששמענו בעבר, ותוך חצי שנה של חזרות הכרנו לעולם את בנג'י טריו. נכנסנו ללהקה מעולמות תוכן שונים לחלוטין כמעט בלי להכיר לפני. מתוך הבנה שאין לנו יכולות כלכליות בולטות, בחרנו לצאת ולהופיע כמעט 100 פעמים בשנה האחרונה, עם אמונה שאולי אין לנו כסף לדיסק ולמשרדי פרסום, אבל נילחם ונגיע לקהל בכל הארץ גם אם זה אומר שנופיע 3-4 לילות בשבוע. שעות של נסיעות, ימים רצופים של הופעות וחסיכת כל שקל שהרווחנו עשו הד לא קטן-נכנסנו לפסטיבלים יערות מנשה ואינדינגב, חימום של "איפה הילד" בבארבי, צבא של חברים אמנים ואנשי מקצוע שמאמינים בנו, קהל שגדל בכל הופעה וקשר חברי שמכיל וצולח גם את הרגעים הכי קשים בדרך.

חשוב לנו להדגיש שללא הצלחת הפרויקט וגיוס הכסף הנדרש לא נוכל להוציא אלבום בעתיד הקרוב. רק השגת הסכום הנדרש תאפשר ללהקה להיכנס לתהליך העבודה הכולל חזרות, עיבוד, הקלטה, מיקס, מאסטרינג, עיצוב, הדפסה וכו'. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהפקת האלבום ע"י רכישה של התשורות המופיעות במדרגות התמיכה.

בין אם אתם חברים, מכרים,קהל בפסטיבל, אחד מתוך אותם ארבעה שהגיעו לפאב ההוא בדרום בחורף ועפו איתנו,אולי אפילו הגעתם לפה בטעות-

        אנחנו רוצים שתדעו שאתם   חשובים ומשמעותיים למה שאנחנו                       רוצים ליצור.                                    בואו נביא את זה ביחד.

בהערכה אמיתית, בנג'י, ניר וזהר.                   BENJI TRIO  רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.