כל הפרויקטים
קלוד ואני- סרט גמר
הפרויקט של
ברק כהן
המפגש בין אושרי (21) לקלוד (91), במאי אגדי שהגיע לביקור בארץ, יוצר עימות בין שני הפכים מוחלטים. אך האם יהיה ביכולתם לעזור זה לזה ברגע משבר?
100%
25,120
מתוך 25,000
0
נותרו
66
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 28/10/2018

אחרי ארבע שנים של לימודי קולנוע הגיע הרגע לביים את סרט הגמר שלי! 

בכדי להוציא את ההפקה לצילומים, אני מחפש שותפים ליצירה.

 רק בזכותכם זה יקרה.

הפקת סרט (גם אם זה סרט קצר) זה תהליך מרגש בכל קנה מידה, אך גם תהליך ארוך ומורכב שדורש תקציב רב. זאת הסיבה שאני כאן, אני מחפש מי שיזדהו עם הסיפור, שיאמינו ביצירה ובקולנוע ויהפכו להיות חלק בלתי נפרד וחשוב מהסרט.

על הסרט: 

אושרי, מתנדב בפסטיבל הקולנוע בירושלים. כיאה לסטודנט צעיר לקולנוע, אושרי סבוך בשאלות על חייו, על זהותו ועל הקשר המורכב שלו עם אביו.

בפסטיבל ממונה אושרי ללוות את קלוד אייזנברג - במאי קולנוע יהודי אגדי שביים יצירה תיעודית חשובה ביותר העוסקת בשואה. המפגש של אושרי עם האייקון היהודי הגדול בן ה-91 מתחיל בעימות חריף.

הבמאי השתלטן וחמור הסבר דורש ממנו לנהוג בעצמו ברכב לת"א. ההחלטה להצטרף אל קלוד וללוות אותו, תכריח את אושרי וקלוד להכיר זה את זה לעומק ולהושיט יד לעזרה.

את הרעיון לסרט הגמר קיבלתי לאחר שליויתי את הבמאי החשוב קלוד לנדסמן ז"ל, בפסטיבל הקולנוע ה-34 בירושלים בשנה שעברה. זו הייתה הפעם הראשונה שהייתי כל כך קרוב לקולנוען ​במעמד כזה​, אבל ​יותר מרגש ומפחיד, ​פעם ראשונה מול אדם כל כך זק​ן.​ 

קצת על הצוות של הסרט 3>

אנחנו נמצאים בשלב ההפקה לקראת ימי הצילום המתקרבים! 

לב אורלוב ונטליה רז הם המפיקים המוכשרים, תמר בירגר היא עוזרת הבמאי המהממת שגורמת לכל המערכת לפעול ואחראית על לוח הזמנים של ההפקה, עומר שטרנברג הוא המלהק השנון ביותר ובימים אלה אנחנו עורכים אודישנים לתפקידים של קלוד ואושרי. אורטל כהן שהיא גם אחותי התאומה, אחראית על העיצוב האמנותי ביחד עם הילה כהן ויוסי עבודי שאחראי על ההלבשה. 

בקרוב אעלה לכאן עדכונים ותמונות מהישיבות הרציניות שלנו ואשתף אתכם בהחלטות הקשות. 

רק בזכות גיוס מוצלח של 100% הפרוייקט ייצא לאור. 


על עצמי

למדתי בתיכון "אחד העם" בפתח תקווה, שם הכול התחיל, במגמת תיאטרון. 

בצבא הייתי לוחם במוד"ש ולאחר טיול בהודו (וסרטון אחד שזכור במיוחד) למדתי הפקה ותוכן בבית הספר "הברזל 23". דרך שם, התחלתי ללהק תכניות בטלוויזיה. 

ב2015 התחלתי ללמוד בבית הספר לקולנוע וטלווזיה "סם שפיגל" בירושלים

שם כתבתי וביימתי את "עת לילה", הסרט הראשון שלי, שגם הוקרן בפסטיבל הקולנוע TLVfest.

אני מאוד אוהב לספר על דמויות שיש להן שאלות מהותיות על החיים ושמפגש עם אדם לא מוכר, כמעט עובר אורח בחייהן, מצליח לעורר בהן שינוי. השאיפה שלי היא ליצור מצב שהמציאות בחייהן של הדמויות תעמוד רגע מלכת, זו אותה השאיפה שאני מעוניין ליצור בקרב הצופה- לרגע אחד נדמה, אפילו לשבריר שניה, שלכל השאלות המורכבות ביותר בעולם יש תשובה או נחמה.

אני מזמין אתכם לבחור באחת ממדרגות התמיכה ולקחת חלק ביצירה!


תודה רבה! 

ברק כהן

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.