כל הפרויקטים
Into The Woods
הפרויקט של
LOGON - האופרה הקלה בנגב
אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהפקת המחזמר "אל תוך היער" בשפת האנגלית שיוצג ברחבי הארץ בחודש מרץ 2019
104%
104,450
מתוך 100,000
0
נותרו
141
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 07/12/2018

אנו מזמינים אתכם לתמוך בהפקת המחזמר "אל תוך היער"

אתם שוחרי תרבות? רוצים לתמוך במפעל מיוחד וייחודי בארץ שיצא לאור בזכות תמיכתכם? דרך הדסטארט תוכלו להשפיע ולתמוך בלהקת תיאטרון קהילתי היחידה שמופיעה בשפת האנגלית בערים שונות בארץ:  ירושלים, רעננה, נתניה, תל-אביב, מודיעין, באר שבע, אשקלון, ערד ועוד.

הפרוייקט:

האופרה הקלה בנגב (לוגון) מתכנן להפיק את מחזמר "אל תוך היער" של סטיבן סונדהיים, בשפת המקור, אנגלית, ולהציגו ברחבי הארץ בחודש מרץ 2019. כעמותה ומלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח)
אנו מבקשים את תמיכתכם כדי להוציא את הפקת המחזמר "אל תוך היער" לאור ביחד! 

איפה זה עומד היום?

שכרנו במאי, מנהל מוזיקאלי וכוראוגראפית. יחד עם צוות הבימוי, גייסנו את מירב הכישרונות באזור הנגב ולאחר אודישנים קפדניים, נבחר צוות של כ-30 שחקנים. עיצוב התפאורה הושלם ומעצבת התלבושות החלה בעבודתה. קבענו מועדי הופעות בתיאטראות שונים בארץ והתחלנו בחזרות. זאת התחלה טובה אך הדרך עוד ארוכה: לפנינו חזרות, בניית תפאורה, הכנת תלבושות, ועוד המון עבודה.

מי אנחנו?

לוגון הינו תיאטרון קהילתי שקיים משנת 1981 ומפיק מידי שנה מחזמר בשפת האנגלית.
אנו ייחודיים בכך שכל צוות השחקנים, זמרים ורקדנים מופיעים על בסיס התנדבותי ותורמים את זמנם וכשרונם על מנת להביא תיאטרון איכותי לקהל הישראלי. לוגון הינו עמותה ומלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח). אנחנו התיאטרון הקהילתי היחיד שמקיים סיבוב הופעות ברחבי הארץ.

קחו חלק בהגשמת חלום:

מטרתנו להביא תיאטרון קהילתי איכותי באנגלית לקהל הישראלי. בחרנו להפיק את המחזמר "אל תוך היער" Into the Woods המוכר והפופולרי, כי הוא מתאים לילדים ולמבוגרים כאחד. השתתפותכם, כאנשים הרואים ערך בתרבות אמנות הבמה מגוונת ועשירה, תאפשר לנו להגשים את החלום.

על המחזמר:

Into the Woods  הינו מחזמר של ג'יימס לפין וסטיבן סונדהיים שעלה לראשונה בברודווי בשנת 1987 וזכה במספר פרסי "טוני". הסיפור מבוסס על אגדות האחים גרים המשולבות זו בזו, ומראה את התוצאות הבלתי צפויות של הגשמת משאלותיהן של הדמויות.

קדמו את תרבות אמנויות הבמה בישראל. אתם מוזמנים להביע את תמיכתכם ע"י בחירת אחת ממדרגות התמיכה.

זכרו, רק גיוס מוצלח של מלוא היעד יבטיח את קיום הפרויקט

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.