כל הפרויקטים
תובנות
הפרויקט של
איציק מויסה
אני מזמין אתכם לקחת חלק בהוצאת תקליט הבכורה שלי! ״תובנות״ - רוק ישראלי במיטבו! בזכותכם זה יקרה!
23%
10,485
מתוך 45,000
9
ימים נותרו
58
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 03/03/2019

שלום אנשים יקרים!

מטרת הפרוייקט

מטרת הפרוייקט היא הוצאת אלבום הסולו שלי לאור,  ובזכותכם זה יקרה! כדי להוציא אלבום לאור, צריך לעבוד שעות רבות על ההפקה המוסיקלית ועל העיבוד של השירים. לאחר מכן מקליטים את הכלים השונים. בשלב הבא, נכנסים לתהליך של מיקס לכל שיר בניפרד ובסוף עוברים תהליך שנקרא ״מאסטרינג״ לכל שירי האלבום. רק אז, ניתן להדפיס ולהפיץ את האלבום. עבודה על כל שיר, אורכת בממוצע בין 25-30 שעות אולפן, והפקת אלבום שבו 11 רצועות תעלה כ- 45000 ש״ח. זה הסכום אותו אני רוצה לגייס בעזרתכם ובאמצעות ״הדסטארט״. 

אז ע״י מספר הקלקות מחשב פשוטות, אתם יכולים לבחור תשורה שמתאימה לכם ובכך בעצם להרתם ולתמוך ביצירה ישראלית מקורית! אני מזמין אתכם/ן לבוא ולהיות חלק מאלבום הסולו שלי!

למי שלא יודע, עם ״הדסטארט״ ניתן לגייס תמיכה כספית בפרוייקט, ע״י מכירת המוצר לפני שהוא מוכן. יצירה ישראלית זה תמיד דבר מבורך, ורק התמיכה שלכם יכולה להזיז את הפרוייקט קדימה ולגרום לאלבום הבכורה שלי לצאת לאור.

בדף הפרוייקט תוכלו למצוא מדרגות תמיכה, שדרכן תוכלו להיות שותפים להגשמת החלום שלי.

אני מקווה שתעזרו לי להגשים את החלום הזה.

קצת על עצמי...

בן 42, כותב ומלחין... גר באשקלון.

בגיל 14 קיבלתי קלטת של ״איירון מיידן״ ושם הכל התחיל: קניתי את הגיטרה הראשונה ושנה לאחר מכן הקמתי יחד עם חברים הרכב רוק בשם "סינרס".

ב״סינרס״ שימשתי כגיטריסט אחורי, ובאותה תקופה הושפעתי מלהקות וזמרים הקשורים לעולם הרוק: מאליס קופר, דרך גנז-אנד-רוזס, מטאליקה, פינק פלויד ועוד ועוד.

לאחר כ 4 שנים בערך התפרקה הלהקה, ובתקופת הצבא התחלתי לכתוב ולעבוד על חומרים אישיים. החיים שעברתי לא היו פשוטים. התייתמתי בגיל 8.5 מאימי ולאורך השנים הקשר עם אבי נותק. פעמים מספר ישנתי ברחובות והשאלות הבלתי פוסקות על מהות ומשמעות החיים לא עזבו אותי לרגע. הכתיבה שלי נבעה מהמקומות הללו, המטאל התחלף ברוק רך והלחנים נעשו אקוסטיים יותר. 

לאחר כ- 4 שנים בערך של ניתוק מכתיבה והלחנה (התחתנתי והקמתי משפחה), המוסיקה חזרה למקומה הטבעי. התחברתי בפייסבוק לקבוצה של ״כותבים למגירה״: כותבים אנונימיים שאהבת הכתיבה שלהם מתבטאת על הדף הוירטואלי. לאחר תקופה מסויימת, התחלתי להלחין שירים לכותבים בקבוצה, והכל הועלה על דיסקים משותפים של חברי הקבוצה. אחד השירים שהלחנתי ("את חייבת" של הסופרת גלית אבגי כהן), הושמע ברדיו. 

הרעיון להקליט אלבום...

לאחרונה, החלטתי לאזור אומץ ולקחת את המוסיקה האישית שלי צעד אחד קדימה!

פניתי למפיק המוסיקלי שלי, והעלתי בפניו את הרצון שלי להוציא אלבום סולו. הוא נרתם למשימה ולפני כשנה התחלנו לעבוד על האלבום. בחרנו אחד-עשר שירים ועיבדנו אותם, הקלטנו גיידים (שלד) ואפילו כבר הקלטנו תופים ובס לשלושה שירים...

הסגנון המוסיקלי הכללי הוא רוק ישראלי, שמזכיר קצת את חמי רודנר, משינה וברי סחרוף, והרכב הכלים הבסיסי כולל: תופים, גיטרה בס, גיטרה חשמלית, גיטרה אקוסטית, קלידים, שירה וקולות.

תוך כדי העבודה על השירים, הבנתי שהעלויות לא פשוטות בכלל. לכן החלטתי לפנות ל״הדסטארט״ ולנסות לגייס אתכם לפרויקט.

אני מזמין אתכם לקחת חלק בפרוייקט, ולתמוך בו ע״י בחירה באחת ממדרגות התמיכה שמופיעות בדף הפרוייקט.

תודה רבה!

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.