כל הפרויקטים
להיות בשמחה - רן ובר
הפרויקט של
רן ובר
ספרו החדש של רן ובר ״להיות בשמחה״, תובנות ועצות מעשיות לחיים של שמחה - בואו ונדפיס 2000 עותקים של הספר שיכול להביא הרבה שמחה לעולם, בזכותכם!
104%
56,396
מתוך 54,000
0
נותרו
209
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 05/09/2018


לחנות הספרים אונליין של ״הספרים של רן״:
לחצו כאן


להרצאות, שיחות ועוד -> לחצו לאתר של רן


ההרצאה ״להיות בשמחה!״ - להזמנת הרצאות 0509766811
ההרצאה ״להיות בשמחה!״ - להזמנת הרצאות 0509766811


בעקבות הספר ״להיות בשמחה״, התחלנו בהרצאות ושיחות על הספר וכן על הספר ״סוד הנקודה הטובה״,  לפרטים והזמנות אפשר ליצור קשר בטלפון 0509766811 וכן כל עוד שהגיוס קיים - אפשר להזמין תשורה של שיחה.

שנזכה להיות בשמחה!!!

נ.ב לא חייבים בתוך כיתה, אפשר גם בטבע :)
ועכשיו? ממשיכים!! יש לנו עוד מספר ימים, מוזמנים לשתף עם החברים/משפחה על הגיוס ולאפשר להם מכירה מוקדמת של הספר החדש ״להיות בשמחה״ וגם... הולכים מחיל אל חיל ומוסיפים טוב בעולם! פרוייקט הספר המתגלגל קורם עור וגידים - או ספרים ומדבקות.. 


המדרגה הבאה של הגיוס: 64,000 ש״ח. מה הרעיון? פשוט! ספר מתגלגל. זה מתחיל ממדבקה שאנחנו מדביקים על הספרים - סוד הנקודה הטובה, להיות בשמחה, התגלות, מחשבי הקיצין, אני והאין רוכבים על אופניים וגם על הספרים של החברותא שלי - צליל מכוון ואין מקום רחוק (ספרים מומלצים!!). בשלב הבא אנחנו שמים עותקים של הספרים עם המדבקות בכל מיני מקומות, אנשים לוקחים אותם, קוראים את הספר ומעבירים אותו הלאה!

אתם מוזמנים להיות חלק מהספר המתגלגל - נעלה את הרף שלנו ל64000 ובואו ונעשה את זה ביחד!!!

פשוט להמשיך ולתמוך בפרוייקט ולשתף, שנזכה להגיע ל64,000 שח בעזרת השם ובעזרתכם!!! מכיוון שהגיוס משותף ובעצם זה המשך של הגיוס של להיות בשמחה - לא משנה איזה דרגת תמיכה תבחרו, אנחנו רק רוצים להגיע ולעבור את המדרגה הבאה ביחד!

הרעיון של הספר המתגלגל נמצא אצלי בראש כבר הרבה זמן ומסתבר שגם החברותא שלי שמוציא ספרים מאוד מצליחים בהוצאת ידיעות אחרונות, לאחרונה חשב לעשות את אותו הדבר! עוד נקודה שנתנה לי דחיפה קדימה היא פגישה שהיתה לי עם עמותת ״שישי שמח״ - הם התלהבו לא רק מלהיות בשמחה אלא גם משאר הספרים ורצו לחלק אותם.. זה דחף אותי לקדם את פרוייקט ״הספר המתגלגל״ ועכשיו - כשיש עוד כמה ימים לגיוס, החלטתי לשתף אתכם. אני מקווה שתשמחו לעזור ולתמוך וכמובן אחרי כן - להעביר הלאה!!!


הספרים המתגלגלים:על להיות בשמחה:

״להיות בשמחה״ הספר החדש שלי (רן ובר), מדבר על שמחה, כמה היא חשובה בחיים שלנו, כמה טוב היא יכולה להביא לנו ומהם המונעים והמכשולים הפנימיים שלנו מלחיות בשמחה. זה ספר פשוט ונפלא, עם איורים מקסימים של עדי כץ המוכשר (אייר גם את ״סוד הנקודה הטובה״) ועשרות תרגילים ועצות מעשיות להביא שמחה לתוך החיים שלנו. האם אפשר להשאיר את השמחה רק אצלנו?!

אחד הדברים שעוזרים לנו לצאת מהמקומות החשוכים בתוכנו הוא לתת, להעניק לאחר, מה שנקרא בפשטות - לצאת מעצמנו. הנתינה לאחר ממלאת לא רק אותו - אלא גם אותנו. בואו ונעשה את זה ביחד - נדפיס 2,000 עותקים של הספר החדש ״להיות בשמחה״ ונשפיע ונעזור למי שבאמת צריך

יש לנו שיתוף פעולה עם עמותת ״שישי שמח״(ע״ר) לעודד, לשמח ולבקר מאושפזים בבתי חולים ברחבי הארץ שיחלקו ו/או ישאילו במחלקות השונות את הספרים. וכך הספרים שלכם יגיעו בעגלות ״שישי שמח״ ישירות אל החולים ומשפחותיהם.

לשמח את עצמנו ואת האחר - ומה אפשר לתת יותר משמחה, תקווה וטוב לשני?

להיות בשמחה, ספרו החדש של רן ובר

 

הספר החדש שלי ״להיות בשמחה״ בשלבי איור ועריכה ואני מתכוון להוציא אותו בקרוב ומעבר לכך שתוכלו לקחת חלק ולרכוש עותקים עבורכם - נוכל לעשות ביחד משהו גדול.

חשבתי על זה, ״להיות בשמחה״, איך נוכל להביא באמת שמחה לעצמנו ולאחרים? 

על ידי הנתינה והשיתוף. 

לכן מעבר לעותקים שתוכלו לרכוש לעצמכם וליקירכם, תוכלו להשתתף בפרוייקט חלוקת הספרים הגדול של ״להיות בשמחה״. אני רוצה להגיע ל2,000 עותקים של הספר לחלוקה לחולים, משפחותיהם, פגועי נפש, אנשים שבצורה אחרת לא היו יכולים להגיע אל הספר. 

אתם מוזמנים לבחור תשורה מהתשורות הנפלאות שבצד שמאל ולהיות חלק משמעותי במסע אל השמחה :) תודה מראש!


** קצת עלי **

קוראים לי רן ובר, אני גר בכפר שמאי שבגליל העליון. נשוי + 5 ילדים מקסימים. בעברי הייתי יזם הייטק (מה שנקרא - סטארטאפיסט) וכיום אני סופר, מרצה ומטפל בזוגות וביחידים. 

חיברתי את רב המכר ״סוד הנקודה הטובה״ ואת הספרים ״מחשבי הקצין״, ״אני והאין רוכבים על אופניים״ ו ״התגלות״.

אתם מוזמנים ומוזמנות לבחור מהתשורות הנפלאות כאן מצד שמאל..

תודה מראש!!!

שנזכה ״להיות בשמחה״ :)

** קצת על מבנה הספר **


ראשית מבחינה חיצונית, מדובר על ספר בקטגוריית ״עיון/מתנה״ דומה לספרי ״סוד הנקודה הטובה״. הספר יכיל איורים רבים, תרגילים ועצות מעשיות איך להוסיף שמחה בחיים שלנו.

המבנה שלו הוא:

שער א: להיות בשמחה

שער ב: מקלקלי השמחה

שער ג: בכל זאת בשמחה

שער ד: לפגוש את הכל

שער ה: שמחת עולם

** ההקדמה של הספר (לפני עריכה לשונית) **

** קצת על הספרים האחרים שלי **

חיברתי את הספרים ״התגלות״, ״אני והאין רוכבים על אופניים״, ״מחשבי הקצין״ ואת רב המכר ״סוד הנקודה הטובה״ ששינה את חייהם של אנשים כה רבים לטובה.

את שאר הספרים (ביחד עם החדש) אפשר להשיג כאן באחת התשורות (כל הספרים של רן)

תגובות על הספרים הקודמים:

נצרף עוד כמה קטעי וידאו על הספרים כדי שתוכלו לקבל תחושה:

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.