כל הפרויקטים
להרוג את בת שבע
הפרויקט של
סופי רון מוריה
בואו והיו שותפים להפקת ספרי המספר על הוויה של פוליטיקה , תככים ומאבקי כוח. הצצה מרתקת אל אחורי הקלעים של העולם הפוליטי.
100%
24,610
מתוך 24,500
0
נותרו
105
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 17/09/2018

שלום לכולם! שמי, סופי רון מוריה, עיתונאית ופובליציסטית, בספרי "להרוג את בת שבע",
אני מזמינה אתכם  לטעום את כוחם של תקשורת ושלטון מנקודת מבטה של מתמודדת צעירה. אתם מוזמנים לבחור מתנה משמאל ולתמוך בהוצאתו לאור.מהו כוחו של החיידק הפוליטי? מה צפוי למתמודדת  ענייה, שהוריה אינם טייקונים, בפריימריז? האם מתמודדת דתייה לוחצת ידיים לחברי מרכז?  על פי אילו קריטריונים מכריע עורך עיתון, שמסקר את ההתמודדות, מי לשבט ומי לחסד? וכיצד מורכבות הרשימות הלכה למעשה?
בשעת בין הערביים יעל, עורכת דין ורווקה דתיה ירושלמית, חוזרת מעוד דייט לא מוצלח ונקלעת להפגנה מול בית ראש הממשלה. יעל מתערבת בוויכוח. מאותו היום, משתנים חייה מקצה לקצה.


שלוש שנים לאחר מכן היא מתעוררת בחדר התאוששות בשערי צדק לאחר לידה ונאלצת לקבל החלטה גורלית: האם תשקר כדי להגן על כבודה של משפחתה ותספר שנעזרה בתרומת זרע כדי להרות, או שמא  תודה שנכנסה להיריון מחוץ לנישואים, תחשוף את זהותו של אבי התינוק ותסגור איתו חשבון?על הרומן "להרוג את בת שבע"


הרומן שלפניכם מתמקד בשלושה ימים שבהם מתאוששת יעל בבית החולים ובה בעת מספרת את סיפורה – סיפור לעיתים עצוב, לעיתים מצחיק ובעיקר מחזיק את הקורא במתח עד לסוף המפתיע. סיפורה של מתמודדת צעירה, תמימה ושאפתנית כאחד, על מאבק אידאולוגי, ידידות, אהבה ובגידה.


"הוא לא היסס לשלוח אותי אל מותי. לא את הגבר שאיתי – ממש אותי, את בת שבע. את האישה שנשאה ברחמה את ילדו. וייתן אותי במקום שידע כי האש שם, אל מול מלחמה חזקה, ויאמר לאנשיו וישובו מאחוריי. ומתתי".


סופי רון מוריה, עיתונאית ופובליציסטית, שימשה כתבת פוליטית במשך עשרים שנה. בבחירות האחרונות התמודדה לרשימת הבית היהודי. רומן הביכורים שלה, "החתן העשירי", יצא לאור ב-2009.


בחרו בתשורה המתאימה לכם (משמאל) והיו שותפים בהוצאתו לאור.

תודה רבה על תמיכתכם,


סופי רון מוריה

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.