כל הפרויקטים
״כיצד רושמים חלל ומרחב״
הפרויקט של
פיודור נתנאל בזובוב
ספר לימוד רישום אדריכלי, עבור אדריכלים, מעצבי פנים, מאיירים, וכל מי שרוצה לדעת לרשום חלל ומרחב. מוזמנים לבחור בתשורות ולתמוך בפרוייקט.
140%
29,305
מתוך 21,000
0
נותרו
147
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/11/2018


אני מזמין אותכם לקחת חלק בהוצאת הספר שלי לאור!
מדובר בספר "כיצד רושמים חלל ומרחב", אשר עוסק בהוראת רישום אדריכלי, שלב אחרי שלב.  

הספר מיועד לאדריכלים, מעצבי פנים, מאיירים וכל מיש שרוצה לדעת איך רושמים חלל ומרחב.ספר זה נשען על ניסיון חיובי שחוויתי עם הספר הראשון, "כיצד רושמים נפח", המאוד מבוקש, שפורסם לפני כ3 שנים בהוצאה עצמית(על חשבוני), וכל המהדורה המודפסת שלו נמכרה. הספר הראשון הזה, עסק ביסודות הרישום על פי תורת הפרספקטיבה וברישום נפחים מורכבים. למעשה הספר מרכז את התכנים של קורס רישום למעצבים, אותו אני מעביר במיטב מוסדות האקדמיים בארץ - אקדמיה בצלאל, מכללות שנקר, סמינר הקיבוצים וHIT, על פי שיטות לימוד שפיתחתי במשך 20 שנות הוראה. אנוכי, מרצה, מעצב ואמן, בהזדמנות תוכלו לעיין בערך שלי בויקיפדיה. אציין, שגם כיוצר, אני משתמש כל הזמן בכלים אותם אני מלמד. כמו כן, בסוף הטקסט הזה, תוכלו לראות את אחד הציורים שלי.

ומה החידוש?
החידוש בשני הספרים, הינו הגשת חומר לימוד בשלבים מאוד מפורטים, צעד אחרי צעד. כל שלב מלווה בהערות מילוליות שמסבירות מה עושים בדיוק(ראו מטה דוגמאות מהספר הראשון).
שיטת הוראה זו, פותחה על ידי במיוחד עבור אנשים בוגרים, ללא רקע בדרך כלל.
כך, גם התלמיד המתקשה ביותר, יוכל להצטייד בכלי הרישום, אם אכן ישנן את החומר מספיק פעמים 
בדיוק לפי השלבים המפורטים בספר.

מה הוא הרציונל?
ההבנה, שלא קיימים ספרים אחרים כאלה בתחום, והביטחון ברעיון, גרמו לי להוציא לאור את הספר "כיצד רושמים נפח", דבר שבדיעבד, הצדיק את עצמו מכל הבחינות. הספר גם נרכש לספריות של רוב המוסודות המובילים ללימודי עיצוב.
עכשיו, אם תתמכו בספר "כיצד רושמים חלל ומרחב", שעיצובו יהיה דומה לספר הראשון, תוכלו להיות שותפים לדבר תקדימי שקהל יד שלו הרבה יותר רחב! חשוב לציין, שהפרויקט חייב לגייס את מלוא סכום היעד כדי להתגשם, ולכן כל תמיכה בו היא חיונית!

מה היא התכלית?
כל אדריכל או מעצב פנים, חולם לשבת מול הלקוח ובשניות להמחיש לו את הרעיון בסקיצה על מפית?
גם מאיירים ומעצבי מוצר צריכים לדעת לייצר את הקונטקסט עבור הדמויות והמוצרים?
אז למה לא להגשים את החלום? מעכשיו תוכלו לרשום כל חלל, גדול ורב מפלסי, בית פרטי ועיר שלמה, תוך פרק זמן קצר. כשהספר "כיצד רושמים חלל ומרחב" לפניכם, ניתן יהיה גם בהמשך לשכלל את יכולתכם הרישומית כל הזמן.

נכון להיום, הספר נמצא בשלב העימוד, ידרשו כשלושה חודשים כדי להכינו לדפוס. אחרי שיתפרסם, הספר יימכר תמורת 100 ש"ח, כך שהתמיכה בשלב זה בהחלט כדאית.
ועכשיו כדי לתמוך בפרוייקט, תבחרו מששת התשורות המשתלמות.


מספר דפים מהספר הראשון המודפס
כריכה ושלבי בניה מודרכים מהספר הראשון
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.