כל הפרויקטים
ארץ יין
הפרויקט של
אילן נחום
ספר בן 288 עמודי כרומו בכריכה קשה, מעל 600 צילומי נופים, אנשים ויקבים, ספר המתאר את יפי הארץ ומציג את עולם היין , מתנה מושלמת לראש השנה
111%
83,570
מתוך 75,000
0
נותרו
184
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 10/08/2018
לפני ארבע שנים הוצאתי לאור את ספרי הראשון, תל אביב. הספר הגיע לידי מימוש בזכות כל אותם תומכים, אשר האמינו בספר הזה. בעקבות הצלחתו בארץ ובחו"ל, הרגשתי שיש מקום לספר גדול יותר, מקיף יותר, המספר את סיפורה של ארץ ישראל.

חיפשתי נושא שדרכו אוכל להראות את יופיים של נופי הארץ ואנשיה. החלטתי לעשות ספר על יין.

היין שלנו.
זה אינו מדריך לבחירת ודירוג יינות.  זהו ספר המנסה לספר בתמונות את סיפורו של היין, משתילת הגפן ועד לפתיחת הבקבוק. זה ספר המתאר את נופי הארץ מרמת הגולן ועד מצפה רמון, מהגליל ועד הרי יהודה, בין זריחות לשקיעות, בכל עונות השנה, מנקודת מבטם של העושים במלאכת היין.
במשך שנתיים נסעתי למעלה מ 13,000 ק"מ, צילמתי למעלה מ 30,000 תמונות, מהקרקע ומהאויר, פגשתי בוצרים וכורמים, ייננים ומומחים, חקלאים ואנשי ספר. אנשים טובים, אנשי עמל ויצירה. מכולם למדתי, החכמתי והעשרתי את עולמי. בספר הזה עשיתי כמיטב יכולתי להעביר את הטעמים והריחות, את יפי הטבע, הנוף והחקלאות, מתוך מטרה שגם עולמכם יועשר בכל אלה.


הספר הזה, שכולו שיר הלל לכל הטוב שיש בארץ שלנו, יצא לאור בזכותכם. בזכות התגייסותכם ותמיכתכם בהוצאתו. 

זהו ספר גדול ועשיר, 288 עמודי כרומו בכריכה קשה, 24x32 ס"מ גודלו, קרוב ל 600 תמונות נמצאות בו. זה ספר שיהיה מתנה מכובדת ומשמחת לחג, לאירוע או סתם לעצמכם. מחירו הקטלוגי יעמוד על 260 ש"ח. הספר יגיע אליכם לקראת ראש השנה.

בואו והיו שותפים למסע הזה. הספר יצא לאור רק אם נגיע למלוא סכום היעד, תמכו כמיטב יכולתכם ואני מבטיח לכם שתבואו על שכרכם. תודתי נתונה לכם מקרב לב!

אתר האמנות שלי        http://ilannachum.photography/...

האתר המקצועי שלי     http://ilannachum.com/heb/

פייסבוק                        https://www.facebook.com/ilan....
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.