כל הפרויקטים
במקום להתאשפז: הקומיקס
הפרויקט של
נינה מפרומסקי ובל מפרומאל
תודה רבה לכל התומכות.ים! 3>
118%
23,680
מתוך 20,000
0
נותרו
179
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 19/09/2018

היי חברות!

כאן נינה ובל, בנות 19 מכוכב הבורדרליין ובאנו ל  ב  א  סעמוד המימז שכולנו אוהבים לשנוא סוף סוף יוצא מהמחשב ומחפש מקום בחיים האמיתיים - כספר קומיקס עלילתי באורך מלא עם המון פרטים, שחזורים, השלכות, טעויות, טריגרים, בנים ובעיקר שיעורים חשובים עבור כל מי שקוראת את זה ומנסה לשרוד את הקיום ולכל מי שקורא את זה ומנסה לא להיתקל יותר ב ח ו ל ו ת  נ פ ש.

"תודה אבא" הוא מסען של שתי ילדות טובות עם מחלה אחת רעה – הפרעת אישיות גבולית. בעולם שנשלט בידי הפטריארכיה, בידי אבא, בידי... ב נ י ם: מי את? מה את עושה כאן? כמה אפשר לחפור על אונס? מה יגידו כולם כשהם יגלו כמה את פח? מתי תמצאי עבודה? את הולכת להמשיך ככה? איך מצילים את הנפש האומללה הזאת שבאמת כל מה שהיא רצתה מהרגע הראשון זה לישון? או בקיצור - מה את עושה במקום להתאשפז? כל התשובות בספר.

למי שכבר מכיר אותנו, זה לא חדש שקשה לנו לקום בבוקר ולעשות דברים, ולמי שלא מכיר אותנו: במקום להתאשפז . עכשיו אתם יודעים שקשה לנו לקום בבוקר ולעשות דברים, אבל איזה יפה יוצא כשכן???

הספר ייצא לאור רק במידה ונצליח לגייס את מלוא הסכום ולכן אנחנו זקוקות לתמיכתן... אנחנו מבטיחות להתאמץ ולא לשחזר עליכם אכזבה מהילדות ובתמורה אתם יכולים לקבל תשורות יפות ואישיות וכמובן – את הספר עצמו! בחרו במדרגה המתאימה לכן.ם ותבורכו.

תודה רבה מכל הלב,
נינה מפרומסקי ובל מפרומאל
אתה כלום בלעדי

במקום להתאשפז 2018
רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.