כל הפרויקטים
אשקלון - זאת העיר שלנו!
הפרויקט של
משה אטיאס
אני לא אהיה תלוי בטייקונים ולא אהיה חייב להם טובות. אני רוצה להיות חייב לתושבים במעשים. ביחד נממן קמפיין בחירות מנצח לראשות עיריית אשקלון.
101%
127,400
מתוך 126,000
0
נותרו
113
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 25/07/2018

אני אוהב את אשקלון.

אשקלון היא הבית שלי, כאן נולדתי וכאן אני אמות.

כואב לי הלב לראות מה עושים לה, כואב לי הלב לשמוע איך אנשים מבחוץ תופסים אותה, כואב לי הלב לראות אנשים בגילי עוזבים אותה.

כל מי שביקר בעיר הזאת, אפילו פעם אחת, יודע איזה פוטנציאל מטורף יש לה.

השקעתי המון מחשבה לפי שקיבלתי את ההחלטה להתמודד לראשות העירייה ולא הייתי עושה את זה אם הייתי מרגיש שיש מישהו אחר שמסוגל לעשות טוב יותר ממני עבור העיר.

אני מכיר את המערכת מבפנים, אני מנוסה, אני נקי, אני נלחם, אני מזיז. אני יכול, ואני אצליח. לא יעצרו אותי.

אני אוהב את העיר הזאת ואני רוצה להקדיש את החיים שלי כדי להפוך אותה לטובה יותר, אבל כדי להרים קמפיין שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו, אני צריך כסף.

אני לא אקח את הכסף הזה מטייקונים שאחר כך יבקשו ממני טובות בחזרה.

אם ביקשתם פעם כסף, אתם יודעים שזו לא סיטואציה נעימה. אבל עבור אשקלון – אני אעשה הכל. אני צריך אתכם איתי. תנו לי להיות חייב לכם.

אני משה, בן 34, אשקלוני מלידה. אני פעיל חברתי כבר מגיל צעיר, ובחמש השנים האחרונות אני חבר מועצה באשקלון. בתקופה הזו הייתי ממונה על תיק הצעירים, תיק האירועים, יו"ר מנהלת הסכם הגג ומשנה לראש העיר.

בכל תפקיד ראיתי תמיד איך אפשר באמת להפוך את העירייה לגוף שנותן ותומך בתושבים. בין הישגיי: פתיחת האירועים באשקלון בחינם לכולם ושדרוגם, עלייה בתקציב המלגות לסטודנטים, הקמת מרכז הצעירים, העברת החלטה במועצת העיר על הקמת כפר סטודנטים ועוד.


אם כבר הגעתם עד לכאן, בטח מעניין אתכם לדעת מה בכלל אני מתכנן עבור אשקלון. 

העיר שלנו עברה יותר מדי תהפוכות וסחרורים בשנים האחרונות. היא צריכה תכנית ארוכת טווח שתייצב אותה ובסופו של דבר, נהפוך אותה לעיר הכי טובה בארץ.

קצת מהתכניות שלי, שמושתתות על מחקר והתייעצות עם מומחים בכל תחום:

בחינוך - השקעה במורים ובמנהלים ובפיתוח חינוכי נכון. בשנים האחרונות רק בנו ובנו אבל התוכן נשאר מאחור. צריך לצמצם את הפער הזה, ומהר.

אני מתכוון ליזום סבסוד חוגים לילדים - מעבר לתכנית הלימודים, חוגים הם אלה שמעשירים את הידע וחוש היצירה והסקרנות של הילדים, ואני מייחס להם חשיבות אדירה. אם תרצו, "חוג לכל ילד".

נפתח מועדוני נוער, כדי שגם בשעות אחר הצהריים תהיה לצעירים תעסוקה וכזו שבאמת תעניין אותם.

בתחבורה - רכבת קלה. כן, באמת. יש הגירה חיובית אדירה אל העיר ולא רחוק היום שיהיה פה מאוד מאוד צפוף (תושבי ברנע כבר יכולים לספר איך זה מרגיש). עכשיו הזמן הנכון ללחוץ על משרד התחבורה להוציא פרויקט כזה לדרך.

הגדלת תקני החניה עבור דירה בכל בניין חדש שנבנה, כי גם את המחסור בחניה בקרבת הבניין אנחנו מתחילים להרגיש. אם לא נחשוב קדימה, נהיה תל-אביב (ולא הצד החיובי של תל-אביב).

עיר בטוחה: בקרוב נציג תכנית שלמה שיזמנו יחד עם מומחה הטכניון לנושא התחבורה, שמטרתה להפוך את אשקלון לעיר הבטוחה בישראל.

בנושא זיהום האוויר - לא מייחסים לנושא הזה חשיבות מספקת, אם בכלל. הלו, הורגים אותנו כאן. צריך להפסיק לקבל את זה בשקט ולא לעשות הנחות לקצא"א, לחברת החשמל ולדומיהם - צווי סילוק, העלאת ארנונה; או שיפסיקו לזהם - או שיעופו לנו מהעיר.

בתעסוקה - אפשר לגרום למצב להתהפך. עשו את זה לפנינו בערים אחרות, ואני אעשה את זה כאן. נמשוך לכאן חברות, עסקים ומפעלים באמצעות הטבות ונעצור את האבסורד הזה שתושבים של עיר כזו גדולה צריכים לנסוע למרכז כדי לעבוד.

בנוסף, אשקלון חייבת להיות מוכרת כאזור עדיפות לאומית. העיר נפגעה קשה מאוד בצוק איתן ואיתה בעלי העסקים, שחלקם לא חזרו מהפגיעה הזו. אני אלחם כדי שזה לא יקרה יותר.

ברווחה - גידול משמעותי בתקציב ויחד עם זאת פירוק של עמותות שרוב הכספים שמוזרמים אליהן הולכים למשכורות מנכ"לים וסמנכ"לים.

אני מאמין שמטרת פעילות הרווחה היא לתת חכות, לא דגים. צריך להוציא את המשפחות ממעגל העוני והמצוקה, לא לסתום חורים וצרכים מידיים. המדיניות צריכה להשתנות ואנחנו צריכים לתת למשפחות כלים כדי להתעלות ולהפוך לעצמאיות.


יש לי עוד הרבה תכניות ואמונות בקנה. בחלק מהנושאים עוד לא נגעתי כאן. אני מבטיח לפרסם הכל מהר ככל האפשר, ואני זמין תמיד בעמוד הפייסבוק שלי, שם אענה על כל שאלה בכל תחום.

אני מזמין אתכם לתמוך בי באמצעות בחירה באחת ממדרגות התמיכה ולקחת חלק במהלך שכולו לטובת אשקלון ולטובתכם, התושבים. כך נוכל לממן קמפיין בחירות, שמרכיביו עולים הרבה מאוד כסף ואני לא מתכוון לקבל אותו מאף בעל אינטרס אישי שירצה שאחזיר לו טובות כשאהיה ראש העירייה.

המטרה היא להגיע לכל משפחה בעיר ולשכנע שכדי להפוך את אשקלון לעיר טובה הרבה יותר, שתושביה שמחים וגאים להיות אשקלונים, גם הם צריכים לתמוך בנו.

כי זאת העיר שלנו.

משה.רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.