כל הפרויקטים
קרידה
הפרויקט של
רונית סלניקיו גפן
קשר בין שתי נשים, רגעי או נצחי, רומנטי או חברי, יכול להיות קשר משנה חיים. על המרקם המיוחד הזה כתבתי את הספר. אשמח אם תתמכ.י בפרסומו
203%
20,315
מתוך 10,000
0
נותרו
143
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 27/02/2019

אם את אשה את בטח מכירה את זה מקרוב, לפעמים זה לרגע אחד, לפעמים זה נמשך עשרות שנים, כך או כך, קשר בין שתי נשים יכול להיות משמעותי ומשנה חיים. 

אני מזמינה אתכן  וגם אתכם הגברים שמתעניינים בעולמן של הנשים, לקחת חלק  בהוצאת הספר קרידה- קובץ סיפורים קצרים שהמכנה המשותף שלהם הוא נשים והקשרים ביניהן.


על הספר

סיפורים קצרים על קשרים בין נשים- בין חברות ילדות, בין שכנות, בין לסביות שמנהלות רומןסטרייטית ולסבית בקשר מורכב, בין נשים שמתאבלות על אותו הבעל, בין נשים שנפגשות לרגע בטיפולי הפריה ואפילו בין גנבת לבעלת הבית.  הקשרים נעים על רצף - בין קשרים רומנטיים לקשרים סטרייטים מתוך מחשבה שהעולם לא מחולק למגירות כמו שלכולנו נוח אולי לחשוב, הרגשות שלנו דיפוסיים.

את הספר כתבתי בראשי כבר שנים רבות יש בו הרבה מחיי ומחייהן של נשים שנפגשתי איתן ויש בו גם הרבה דימיון. היה לי חשוב לאגד את כל הסיפורים יחד ולא לפרסמם בנפרד, כי מגוון הדמויות ומגוון הקשרים הוא האמירה שלי בספר הזה.

הספר בשלבים אחרונים של עריכה ספרותית, עורכת אותו, דפנה שחורי, עורכת מקצועית ומוערכת (עורכת בידיעות ספרים ובמטר). הוא ייצא לאור בהוצאת פרדס שבחרתי אותה כי משרדיה יושבים ליד הים בחיפה היפה(:  וגם כי היא איכותית מאוד לטעמי ולא גדולה מידי.

קצת עלי-  

עסקתי ברוב שנותי המקצועיות בתקשורת בטלוויזיה ( ברשות השנייה, כעורכת חדשות אזוריות בכבלים, כמנכ"לית משותפת בערוץ 98) ובלימודי תקשורת. תמיד נמשכתי לשוליים לייצוג הפריפריה החברתית והגאוגרפית. אולי זה גם בזכות העובדה שנולדתי וגדלתי בעיר לוד שרק מי שהתגורר בה יכול להבין עד כמה היא מיוחדת. כיום אני מלמדת תקשורת (גם בפריפריה) יועצת תוכן, וגם מגשרת בתחילת הדרך.

  אני  בת זוג של טלי ואמא גאה של ניב ואסף.

ואת.ה?

אתם מוזמנים לקחת חלק בפרויקט הוצאת הספר הזה לאור. ספר שיש בו אמירה שאולי תרצו להיות שותפים לה.  יש לכם  כמה דרכים לעשות זאת, הן מפורטות כאן משמאל  כולן מבורכות(: תודה מראש ובעיקר מלב

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.