כל הפרויקטים
משנים את המשוואה
הפרויקט של
מקומי - מנהיגות מקומית
מקומי היא תנועה ארצית המבוססת על מנהיגות מקומית. עזרו לנו להקים רשת ארצית של נבחרים שיפעלו להשפיע ולשנות את המשוואה הפוליטית מלמטה למעלה!
100%
200,937
מתוך 200,000
0
נותרו
207
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 02/10/2018

מקומי - שינוי שמתחיל מלמטה

בואו לקחת חלק בהקמת תנועה ארצית של מנהיגות מקומית! מקומי פועלת למען חברה הוגנת ושוויונית ומקדמת מציאות מקומית משותפת, בסולידריות ובמקצועיות.


החינוך של הילדים שלנו, חיי הקהילה, התרבות, התחבורה, הרפואה, הביטחון האישי – כל הדברים האלו שמשפיעים על החיים שלנו נקבעים מדי יום בשלטון המקומי.

למעשה, הנציגות והנציגים שאנחנו שולחים לראשות העיר ולמועצה שלה משפיעים על היום יום שלנו הרבה יותר משרי הממשלה וחברי הכנסת.


אבל האם אנחנו יודעים באמת במי אנחנו בוחרים? האם אנחנו בטוחות ששלחנו לשם את הנציגות והנציגים שמבינים באמת את הבעיות שלנו, את אלה שמחזיקים בסט הערכים הנכון? שעברו את ההכשרות המתאימות כדי למלא את תפקידם באופן מקצועי? שיודעים לעבוד מול הגורמים הרלוונטיים בממשלה כדי לקדם את היישוב שלנו? אם להיות כנים, התשובה ברוב המקרים היא לא. ובגלל זה בדיוק הקמנו את מפלגת מקומי.

אז מי אנחנו ואיך אנחנו מתכוונים לשנות את המצב הזה? מקומי היא תנועת שטח ארצית המבוססת על מנהיגות מקומיתבעקבות ההבנה שהפוליטיקה המקומית היא הזירה האסטרטגית, הנכונה והאפקטיבית ביותר להשפיע ולעצב את פני החברה הישראלית, חברנו, קבוצה של פעילים חברתיים שקמים בכל בוקר וחושבים איך להפוך את המקום הזה לטוב יותר, לתנועת מנהיגות מקומית בפרישה ארצית שתעבוד קשה כדי להגשים את היעדים האלה.

יחד הגענו להבנה כי אין תחליף להנהגה ציבורית שצומחת מהמרחב המקומי, מהשטח, מכירה את הקשיים שלנו ויודעת לתת מענה לרצונות של כולנו, כלל האזרחיות והאזרחים שחיים כאן ומרכיבים את החברה הישראלית על שלל גווניה.

אז איך נעשה את השינוי? באמצעות התמיכה שלכם, ודרך יצירת בסיס ערכי ופוליטי משותף בין נבחרים ברשויות מקומיות נקדם סוגיות משותפת בין ערים ושיתופי פעולה מוניציפליים, ובעזרת סולידריות בין עירונית - נקדם סוגיות שחשובות לכולנו ברמה הארצית. את כל זה נעשה בשיתוף מלא ובמעורבות של אזרחיות ואזרחים, כל אחד במועצה וביישוב שלו. רק כך, בשיתוף פעולה בין תושבים לנבחרים, בשקיפות מלאה, בדיאלוג מתמיד - אפשר לשנות. 

הפרויקט חייב לגייס את מלוא סכום היעד כדי להתגשם, ולכן כל תמיכה שלכם בו, בכל סכום שהוא, היא חיונית!

יצאנו למסע הזה עם אמונה חזקה שהדרך הנכונה לייצר חברה שוויונית ברוח מגילת העצמאות, היא על-ידי חזרה לבסיס. חייבים להתחיל את השינוי מלמטה, מהבית, מהמקומי.

לחצו כאן למעבר לאתר מקומי

כלל התרומות ידווחו למבקר המדינה כנדרש בחוק 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.