מצעד הגאווה 2018 באשדוד
הפרויקט של
גאווה אשדודית
צועדים למען הקהילה הגאה באשדוד:בזכות תמיכתכם, ביום שישי 6.7.18 נפתח ביחד את אירוע הגאווה הכי גדול והכי מושקע שנראה באשדוד ובסביבה!!!
102%
5,066
מתוך 5,000
0
נותרו
63
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 04/07/2018

רק בזכות תמיכתכם, ביום שישי 6.7.18 נפתח ביחד את אירוע הגאווה הכי גדול והכי מושקע שנראה באשדוד ובסביבה ונצעד יחד עם חברותינו וחברינו מהקהילה המקומית! 

הגיוס החברתי יאפשר להעצים את הבמה המרכזית, להביא מוזיקה איכותית, להכין שלל הפתעות והכי חשוב לשים את מצעד הגאווה האשדודי על המפה!


למה צריך בכלל מצעד באשדוד?

כמה פעמים בשנה יוצא לתושבי העיר לחשוב על נושאים שקשורים לחוסר שיווין ולאפליה שחוות הקהילות הלה"טביות בעיר? 

בכל שנה מתקיים מצעד עצום בהיקפו בתל אביב וסביבו חלים אירועי גאווה בתרבות, בספורט לעיתים בחינוך, אבל הכי חשוב בבית הנבחרים.  המצעד התל אביבי, יש שיחבבו אותו ויש שיחלקו עליו, אבל אין ספק שהוא מהווה נקודת ציון מרכזית בלוח השנה של מי שחווה אפליה יומיומית על בסיס זהות, נטייה והגדרה מינית או/ו מגדרית.

מצעדי הגאווה בערים מחוץ לתל אביב הם בגדר הפתעה כל שנה מחדש. ולא סתם. תכנון והפקת מצעד, מצריכה הרבה מתנדבים, משאבים כספיים וגם לא מעט אנרגיות- אלו חלק מהסיבות שלתדהמתנו לא התקיים מצעד באשדוד שנה שעברה.

השנה אנחנו מביאים את המצעד הרביעי ובגדול!


עלינו חלה החובה לשלוט בגורלנו

הצעדה השנתית מרחבת העירייה ועד חוף הים, זו ההזדמנות שלנו להראות שאנחנו כאן, שזוהי זכותנו להיות מי שאנחנו במרחב ציבורי שאנחנו נבחר ולא רק בתל אביב, שגם העירייה הזאת וגם הרחובות האלה הם שלנו ושלא יאסרו אותנו יותר בארונות, בחדרים או בבית הסוהר של הבושה.


השנה צועדים בסימן "בונים קהילה"

על ארגון והפקת המצעד אמונים חברי "גאווה אשדודית", ארגון מקומי שניהל את שלושת המצעדים הקודמים בעיר.

השנה שמנו לעצמנו ליעד לגבש את הקהילה בעיר על ידי חיזוק הפעילות של ארגונים להטב"ים שונים והקמת מרכז גאה בעיר שיהיה בית למפגשים וקבלת שירותים שונים לחברי הקהילה.


מוזמנים לבחור באחת מהתשורות המהממות :)

תודה לכל התומכים והמתנדבים

ותודה מיוחדת לעומר נצר על השיר


*קצת עלי: שמי מיכל מרי בטאט, אני חיה בזוגיות ואהבה עם איריס אישתי. במהלך תהליך הרחבת משפחתנו, הבנתי כי הדרך עוד ארוכה עד שנהיה שוות בפני החוק. הבנה זו עודדה אותי להצטרף לצוות "גאווה אשדודית" ולעזור לקדם את הוצאת המצעד לפועל ובהמשך לפעול למען לגיבוש ולפיתוח קהילתי.