צעד אחד רחוק מידי
הפרויקט של
איי. וי אולוקיטה
מתגייסים להוציא לאור את הספר "צעד אחד יותר מידי". הרומן החמישי של הסופר איי.וי אולוקיטה.
34%
10,455
מתוך 30,000
11
ימים נותרו
69
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 01/08/2018

ברוכים הבאים לפרויקט גיוס ההמונים של הסופר איי.וי אולוקיטה - הוצאתו לאור של הספר "צעד אחד רחוק מידי".

כן. אני שוב חוזר לכאן, אל המקום הבטוח בו הבקשות שלכם והחלומות שלי נפגשים ומתמזגים לאחד מושלם. עסקה שאין בה מפסידים.

רק באמצעות גיוס זה, נוכל ביחד להוציא לאור את הספר "צעד אחד רחוק מידי".  

ארבע ספרים הוצאתי עד כה במימון עצמי, בעזרתכם. ספריי הצליחו וכבשו לבבות רבים הגם שכמעט ולא זכו לחשיפה בחנויות הספרים ונמכרו באמצעי שיווק עצמיים, מפה לאוזן. והעובדה הזאת בלבד, משמחת ככל שתהיה, לא השביעה את דעתי להפסיק לכתוב. ואילולא נותרו לי עוד מילים רבות שאני מעוניין לחלוק עמכם כלל לא היינו נפגשים כאן. אך יש בי עוד סיפורי רבים. כאלו שיש בהם להרכיב ספרים שטרם קראתם כמותם, ממש כמו הספר "צעד אחד רחוק מידי", סיפורה שובה הלב של הגברת אלזבת' ויליס.

ואם תרצו גם אתם לקרוא את הספר ערוך ונעים לעיניים ובשלמותו, תמכו בפרוייקט החדש שלי, רכשו תשורה נהדרת ושוות ערך להשקעתכם וביחד נוציא לאור את הספר ונכניס אותו אל ראש רשימת רבי המכר בחנויות הספרים.

____________________________________________________

מעט על הסופר

איי. וי אולוקיטה (שם עט) סופר ועורך ספרות. בן 41, נשוי ואב לשניים. מתגורר בבאר יעקב ישראל. בוגר תואר ראשון בלוגיסטיקה ותואר שני בניהול מצבי חירום ואסון.  

____________________________________________________

מעט על ספריי הקודמים 

בשנת 2014 הוצאתי לאור את ספר הביכורים "עשרה חוקים פשוטים". הספר זכה להצלחה גדולה והיה לאחד הספרים הנמכרים ביותר באתרי המכירות באינטרנט. בשנת 2015 יצא לאור גם ספרי השני "להרוג את אלוהים" ומיד הצטרף גם כן אל רשימת הנמכרים ביותר. בחודש מאי 2016 יצא לאור ספרי השלישי, "רעה". ובתחילת שנת 2017 יצא לאור בגרסה האלקטרונית קובץ הסיפורים הקצרים "רק אלוהים יודע".

ספריי מתאפיינים בכתיבה ישירה, הופכת קרביים ושנונה הדורשת מן הקורא להתעמק ולשמור על דריכות מתחילתו של הספר ועד לסופו המפתיע.


לחצו למעבר לאתר נוריתה לביקורות על ספריי. 

ספרים של איי. וי אולוקיטה

____________________________________________________

אז מה הוא בעצם "צעד אחד רחוק מידי"

מי שכבר למד להכיר את ספריי, ודאי יודע שכל מילה שאספר כאן תקלקל מההפתעה שמצפה לקורא בעמוד הבא. ובכל זאת, אם עלי לספר לכם במעט על אותה גברת ויליס וחייה נוטפי הסודות, אסכם את דברי באופן הבא:

אם יצא לך פעם לחוות אהבה שתמנע ממך כל כאב, גם של מוות. אם זו תעביר אותך על דעתך ותהפוך אותך לדבר שלא היית מעולם. אם תבגדי בבעלך, ואתה באשתך למען אחרים שתאהבו יותר. אילו תהיה בכם הזכות לכתוב מילים בשמו של אדם אחר. אם תעזו לסיים חייו של אדם אחר למען האהבה הזאת. או אז תהפכו גם אתם לחלק בסיפור יוצא הדופן. צעד אחד רחוק מידי.

תקציר -

את ספרה האחרון אלזבת' ויליס כבר לא תזכה להוציא אל האור. לשווא, כבר חודשים שהיא שוכבת ללא תנועה על מיטה לבנה בהוספיס הנורא ההוא, ממתינה בייסורים שיגאל אותה האל ומתחרטת על דברים שעשתה בזמן חייה. ובין לבין הזמנים ההם, היא מכתיבה לאחות לבנת מדים את סיפור ימיה על פני הארץ הזאת, מבקשת ממנה בקולה השקט שלא תשפוט אותה לחומרה על שמות אחרים שהיו לה ומעשים רעים שעשתה לבעלה ולאהובה האחר. על בגידות ושקרים שתמיד תכננה להצליח בהם. 

צעד אחד יותר מידי הינו ספרו החמישי של איי. וי אולוקיטה. זהו סיפור על אהבות נפלאות ואהבות חדשות הצומחת תחתן בחטא. זהו סיפור על אנשים, ממש כמונו.

דן התהלך על קצות אצבעותיו. שש שעות חלפו מבלי שסיפר לה דבר מקורות היום שחלף עליו. כל כך התרגל כבר אל שיחות הטלפון התכופות שלהם, אל קולה המלטף באוזנו. הוא הניח שזו איננה יודעת כי הצמיח כלפיה רגשות אלו ואחרים. 'יתכן והיא חושבת שיש בקשר הזה רק אהבת גוף אל גוף' חשב לעצמו ונעצר במקומו. רעש קל מחדר השינה שכנע אותו להאמין שהנה עם קרני שמש ראשונות תתעורר אהבתו הראשונה. 'אהובה' חלפה מחשבה מסובכת בראשו. הוא הביט במראה שניצבה מולו בפרוזדור וליטף את פניו, איזו מין אהובה היא זו אם מצא לעצמו אחת אחרת שתחליף אותה. 

"אם תמותי מחר כיצד אבכה עליך?" פתח דן במילים מבעד אפרכסת וסנדרה צחקה אליו כהרגלה.

"מדוע שאמות?" ענתה לו.

"מדוע שתחיי? הרי כבר הכרתי בעבר אהבות שמתו לי" המשיך דן בדבריו.

"ואם אמות, מדוע לא תבכה?"

"ומה אשיב לאשתי כשתשאל? שהמאהבת שלי איננה, שנפטרה בשנתה?".

ואם בא לכם לקרוא את הספר, כל שעליכם לעשות הוא לבחור תשורה ולעזור לי להוציא אותו לאור.