כל הפרויקטים
טבע החיים
הפרויקט של
מיכאל וצליל
אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק במהפיכה תודעתית! בעולם סביבנו יש בעיות רבות, עוני.. שחיתות.. האם יש משהו שאפשר לעשות? כן! הקליקו,היכנסו ותראו.
36%
1,820
מתוך 5,000
69
ימים נותרו
21
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 29/06/2019

שלום, וברוכים הבאים לפרוייקט שלנו!

אנחנו מתרגשים להזמין אתכם/ן לקחת חלק בהוצאה לאור של הספר  טבע החיים.

טבע החיים הינו ספר מיוחד במינו שנכתב במטרה לפתוח אותנו לעולם חדש של אפשרויות וחשיבה יצירתית. 


על מה הספר?

הספר טבע החיים מורכב משישה פרקים: התנהלות, סביבה, חקלאות, רפואה, ארגון וחינוך. בכל פרק, אנו נכנסים לעומק הנושא, סוקרים את ההיסטוריה, בוחנים מחקרים מיוחדים ומסתכלים אל העתיד והאפשרויות הפתוחות בפנינו על מנת ליצור עולם טוב יותר. יערות מאכל, רפואה הוליסטית, פרמקאלצ'ר, בתים אקולוגיים, מערכות מים אפורים וסביבה טבעית, הם רק חלק מהנושאים שהספר נוגע בהם. הספר מיועד לכולם, אלו בעלי ידע מקדים, ואלו שפוגשים בנושאים בפעם הראשונה.
אם אלה דברים שמדברים אליכם/ן, הספר הזה הוא בשבילכם/ן!

הספר נכתב במהלך המסע שלנו בהודו, במשך שלושה חודשים בבקתה על צלע הר, שם הבנו הרבה על עצמנו, על חיינו עד כה ועל החיים שאנו רוצים לחיות. היינו מתוסכלים מאוד מהבעיות הרבות שראינו סביבינו,  כמו עוני, שחיתות, בעיות במערכת החינוך, זיהום סביבתי ועוד. חשבנו על מה בני אדם עושים לכדור הארץ, לא רק המפעלים והתאגידים, אלא כל אחד ואחת מאיתנו. האם יש משהו שאני יכול/ה לעשות? האם יש דרך אחרת?

                               כן! ביחד אנחנו יכולים/ות ליצור מציאות טובה יותר לנו ולילדנו.

טבע החיים נוגע בבעיות החברה המודרנית בסקירה רחבה, ומביא פתרונות ורעיונות חדשים ויצירתיים של מיטב המוחות בעידן שלנו. החל מאדריכלים ואגרונומים מתחום האקולוגיה, דרך חוקרים סוציולוגים על מצב החברה כיום, ועד תאוריות חינוכיות של יאנוש קורצ'אק וג'ידו קרישנמורטי.

הספר עצמו כבר נכתב, נערך, קיבל איורים, ואפילו הכריכה נראית נפלא! אנחנו עכשיו בעיצומו של הפקת ספר האודיו, שיהיה מוכן לאחר הגיוס והעזרה שלכם. ההדפסה הראשונה של הספר נעשתה לפני שנה בהוצאה עצמית, ולכן הופצה רק בקרב חברינו ובני משפחה. עכשיו הגיע הזמן להוצאה שנייה עם תיקונים ושיפורים. הספר יהיה זמין רק במהלך הקמפיין, ולאחר מכן לא יהיה ניתן לקנות אותו בחנויות. אנחנו מאמינים בהוצאה עצמית, בעריכה עצמית ללא תיווך של ההוצאות גדולות. 

עם התמיכה שלכם, נפיץ דרך חיים חדשה שיכולה לשנות את העולם!!


קצת עלינו..

אנחנו, צליל (בת 28) ומיכאל (בן 31), נשואים ומתגוררים כיום בירושלים. לפני ארבע שנים יצאנו למסע מחקר על צורות חיים אלטרנטיביות בהודו. למדנו שם המון על חיים מקיימים וירוקים, על מערכת יחסים בריאה בין אדם וטבע והבנו עד כמה הנוכחות של הטבע חשובה בחיינו ומעשירה אותנו. כחלק מהטיול עשינו השתלמות פרמקלצ'ר של שלושה חודשים. 

אני (צליל) בוגרת תואר בספרות עברית באוניברסיטה העברית בירושלים. מאז שנות ילדותי קריאה היא אחד התחביבים העיקריים שלי, ומתוך הקריאה הגיעה גם הכתיבה. אני כותבת סיפורים ומשוררת, ייצגתי את האוניברסיטה העברית בתחרות ארצית והסיפור הקצר שכתבתי זכה במקום ראשון. כיום אני עובדת עם ילדים בירושלים ולומדת להיות מורה ליוגה. 

אני (מיכאל) עבדתי בשלל תחומים בחיי. לימדתי מגוון גילאים, מגן טרום חובה ועד כיתה יא'. עבדתי בעבודות גינון ושיפוץ ברחבי הארץ, ובעיקר למדתי. גיליתי בגיל צעיר שאני לומד הכי טוב לבד, ומכאן התחלתי מסע לאורך חיי של חיפוש אחר ידע. קראתי שלל ספרים ושמעתי אין ספור הרצאות בנושאים רבים. כיום אני עובד בגן ילדים, ועוסק בעוד הרבה פרוייקטים מעבר.  


הכתיבה של טבע החיים שינתה אותנו ואת חיינו ואנו גאים בכתיבה זו. אנחנו רוצים שהספר הזה ייגע בכם, יעורר בכם שאלות ומחשבות ויעודד אתכם לחיות את חייכם במלאות ובשמחה. 

אז קדימה, בחרו תשורה, ויחד נוציא את הספר לאור!

בואו לקחת חלק בשינוי!

כי העתיד שלנו, תלוי רק בנו.

"כותרת החיבור "טבע החיים" עלולה להוליך שולל אחר רעיונות פנטסטיים של פתרונות אבסולוטיים לחידות החיים. אין זו כוונתנו כלל. [...] מטרת הספר היא החיבור בין אסכולות ומתודות מגוונות, שעל פניו יכולות להיראות מנותקות ואף סותרות, אך במבט מרחוק ניתן להבחין בחוט מקשר, הטבע." מתוך הספר "טבע החיים"

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.