כל הפרויקטים
תערוכה "קריות-שדרות"
הפרויקט של
אירית לוין, אריה ברקוביץ
מוזמנים לתמוך בהפקת קטלוג וסרט מלווה לתערוכה צלילי מקום: על המוזיקה בפריפריה בין שנות ה-70 עד שנות ה-90
100%
35,050
מתוך 35,000
0
נותרו
57
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 16/07/2018
תערוכה / קריות - שדרות

צלילי מקום שנות ה-70 - שנות ה-90

מוזמנים להצטרף ולתמוך בפרויקט ההדסטארט, שמטרתו הפקת קטלוג וסרט מלווה לתערוכה "קריות-שדרות". 

התערוכה "קריות-שדרות צלילי מקום" באוצרות אירית לוין ואריה ברקוביץ, יועץ אמנות פרופ' נסים קלדרון, תוצג בבית האמנים תל אביב בחודש אוגוסט 2018. (2 חללי תצוגה)

הקטלוג ילווה בשלושה מאמרים, וצילומי צבע של עטיפות תקליטים וסינגלים, כרזות, וידאו-ארט, תצלומי יוצרים והופעות, וחומרים דוקומנטריים.


בתערוכה יוצגו מספר אספקטים חזותיים של מוזיקה ישראלית בפריפריה בין שנות ה-70 -שנות ה-90. מוזיקה בארץ כמו בעולם צומחת לא רק במרכזים, האנרגיה המופיעה במרכז זורמת אליו מהפריפריה והפריפריה זקוקה למרכז. נציין כדוגמא: ערן צור ויהודה פוליקר מהקריות, חיים אוליאל וכנסיית השכל משדרות, גבריאל בלחסן ואביב ג'דג מתלמי אליהו. יוצרים להם יש תרומה ייחודית ביותר למוזיקה הישראלית עם חותם של הפריפריה.

התערוכה תנסה לשקף את סולם הצלילים המגוון, כמו גם תנועה דינאמית בין מוסיקה גבוהה לנמוכה. תשומת לב תינתן להיבט החזותי של ההופעה עצמה, קטעי וידיאו, קליפים, כרזות וצילומים. היבטים אלו ישקפו את טשטוש הגבולות בין מרכז לשוליים, כמו גם את ההתמרות החלומות והנרטיב האישי של היוצרים עצמם.

נודה לכם על תמיכתכם בפרויקט זה, עבור הפקת קטלוג התערוכה, סרט וקטעי מוסיקה שילוו אותה! עבור תמיכתכם תקבלו תשורות ייחודיות מתערוכה זו.
בית האמנים תל אביב הנו מרכז תרבותי ואמנותי שמתפקד כעמותה ציבורית מאז 1948. שמונה חללי תצוגה וסדנאות יצירה ותערוכות מתחלפות מדי חודש יוצרים פעילות תרבותית מגוונת ועשירה לסוגי קהלים שונים. 

אוצרות: אירית לוין, אריה ברקוביץ

יועץ אמנות: פרופ' נסים קלדרון

תצלום: שוש קורמוש, להקת טיפקס, עיתון העיר, 1992-1988 (פרט)


רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.