אריק אבר - אלבום בכורה ★
הפרויקט של
אריק אבר
מזמינים אתכם לתמוך באלבום הבכורה של אריק אבר, מוותיקי אמני הספוקן-וורד בארץ, ממייסדי פואטרי סלאם ישראל ומנהלו האמנותי. בהפקתו של נעם הלפר.
106%
42,380
מתוך 40,000
0
נותרו
436
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 19/07/2018

★ אריק אבר - אלבום בכורה ★

בואו להיות שותפים!

לאחר עשור של עשייה בתחום הספוקן-וורד בארץ, שכללה את ייסודו וניהולו האמנותי של פואטרי-סלאם-ישראל  (יחד עם שותפים נאמנים לדרך), כתיבתם וביצועם של עשרות שירים, מאות הופעות של שירה מדוברת ברחבי ישראל, שיתופי פעולה עם מגוון אמנים מתחומי אמנות שונים ועשרות פרוייקטים מיוחדים, כגון תוכנית הטלוויזיה "הקרם דה-לה סלאם", "הסלאמסטיבל" פסטיבל הספוקן-וורד הישראלי, סדרת סרטי שירה מונפשים (בתהליך) ועוד ועוד. הגיע הזמן להוציא לאור שילוב של שתי אהבות גדולות בחיי - שירה מדוברת ומוסיקה. 

הנה קצת לינקים לסקירה ההסטורית: האתר של פואטרי-סלאם-ישראלקצת מרפרטואר הספוקן-וורד שליפאקינג אוהב אותה - מתוך מופע היחיד שליסדרת תוכניות הטלוויזיה "הקרם דה-לה סלאם" 

על אלבום ראשון זה, אני עובד מזה שנתיים וחצי יחד עם המפיק המוסיקלי נעם הלפר ולקחו בו חלק המון אמנים שאני אוהב ומעריך: רונה קינן, אביב גדג', קמילה, דן מאיו, גלעד בלום, רועי אביטל, תומר בר, ניצן אייזנברג, דותן מושנוב, איילון טושינר ואיציק פצצתי.

האלבום כולל עשרה שירים שארבעה מתוכם כבר ראו אור:

כמה איזכורים בתקשורת:

כתבה בגלריה של הארץ

אם אתם מעריכים את מה שאני עושה או שנתקלתם בעשייה זאת לראשונה והיא מוצאת את החן שלה בעיניכם, אני יותר מאשמח אם תחליטו לתמוך בפרוייקט ולעזור לו לצאת לעולם ללא פשרות.

נתראה בהופעות ונשתמע ברמקולים!

עוד מידע אפשר למצוא כאן:

ערוץ היוטיוב של אריק

עמוד הפייסבוק

ספוטיפיי

אפל-מיוזיק

אינסטגרם