כל הפרויקטים
ירושלים תשע שבע עשרה
הפרויקט של
אופק קהילה
המסלול מוכן. הרוח בצמחים. הילדים של העכביש מציעים לו קורבנות. בואו לשוטט בלילה של "ירושלים תשע שבע עשרה", הספר הזה יכול לצאת לאור בזכותכם!
109%
4,370
מתוך 4,000
0
נותרו
67
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 19/07/2018

שלום וברוכים הבאים! שמי אופק קהילה ואני כותב ומפרסם ספרים בצורה עצמאית. בלי הוצאות לאור, בלי מתווכים למיניהם ועם 100% של חופש יצירתי - הספר שלי בדיוק כפי שדמיינתי אותו יגיע ישירות אליכם. 

זאת הפעם הרביעית שאני מוציא לאור ספר בעזרת פרויקט בהדסטרט. לאחר שלושה פרויקטים שהסתיימו בהצלחה והובילו להוצאה לאור של שלושה ספרים בחמש השנים האחרונות, אני שמח וגאה להציג את ספרי החדש, ירושלים תשע שבע עשרה.

ירושלים תשע שבע עשרה הוא פסגת המאמצים שלי בנסיון ליצור מציאות ירושלמית קצת אחרת, על קו התפר בין החלום להזיה, בין היום ללילה, בין השפיות לשיגעון ובין המדהים לנורא. אתם מוזמנים להצטרף לשיטוט אינסופי בירושלים ולשמוע סיפורים של אנשים אבודים: ג'ובניק שכל מה שהוא אי פעם רצה זה להפסיק עם השמירות, סטודנטית לתולדות האמנות שיום אחד מוצאת יד של בובה ומאמצת אותה, בחורה יפנית שהגזימה עם העבודה שלה ועוד.

הספר כבר מוכן! הוא כתוב, ערוך, מנוקד ומעומד. יש לו עטיפה ואפילו איור. הדבר היחיד שנשאר לעשות הוא להדפיס ולשלוח לקוראים.

הספר הזה יכול לצאת לאור בזכותכם!

כל תמיכה שלכם בפרויקט ע"י קניה מוקדמת של עותק מהספר תקרב אותו עוד צעד לקראת הוצאה לאור. לאחר שהפרויקט יגיע לסכום הדרוש להדפסת הספר תקבלו אותו ישירות לדואר.

חשוב לזכור: הפרויקט חייב לגייס את מלוא הסכום שנקבע כדי להצליח. כל תמיכה היא חיונית וקובעת!

אני מזמין אתכם בחום להציץ בסרטון, להתרשם מהספר ולבחור אחת מהתשורות של הפרויקט. יחד נמשיך בדרך העצמאית והמיוחדת שלנו וגם הפרויקט הזה יסתיים בהצלחה!

הנה טעימה מתוך הספר:

הָחָוָוה שֶל הָשָרָתִים הִיא נִשְֹרֶפֶת בָּלֶהָבוֹת. הָעָשָן הוּא מָסְרִיח זֶה הָרֶיח הָחָרוּך שֶל הָפְּלָסְטִיק. כָּמָה אָנָשִים בָּאִים עִם דְלָיים וֶמָטָפִים אָבָל הָסָמָל מָרְחִיק אוֹתָם וֶאוֹמֶר זֶה לֹא מָטָפִים שֶמָתְאִימִים לֶחָשְמָל. חָיָיל אֶחָד בּוֹכֶה שֶיֶרָתְקוּ אוֹתוֹ לֶכֹּל הָחָיים. הָחָיָילִים הָאָחֶרִים סְתָם מִסְתָכְּלִים עָל הָאֶש וֶמֶחָכִּים שֶמִישֶהוּ אָמִיתִי יָבוֹא לֶהָצִיל אֶת הָמָצָב, לֹא כְּמוֹ הָשְקָרִים הָמֶהָלְכִים שֶזֶה מָה שֶהֶם, לֹא כְּמוֹ הָיֶלָדִים הָחָסְרֶי מָשְמָעוּת. כָּכָה אָנָחְנוּ עוֹמְדִים מוּל בִּנְיָין בּוֹעֶר כְּמוֹ מוּל מֶדוּרָה שֶל לָג בָּעוֹמֶר אוֹ מָנְגָל. הָדָקוֹת עוֹבְרוֹת אָבָל הָכֹּל כְּבָר רָגוּעָ. אֶין סִיכּוּי לֶהָצִיל שוּם דָבָר.


תודה רבה לשרון כהן על הצילום, העזרה והתמיכה האינסופית; לגל ברזילי שוורצנברג המוכשר על איור העכביש שמלווה את הספר; לקרן בבת גני על העטיפה היפיפיה; לחן מלול על התמיכה והמילה הטובה; למשפחתי האהובה ולחברי הטובים שתומכים לאורך כל הדרך; לעודד כרמלי, רונה ברנס, קורא בספרים ורועי צ'יקי ארד שמעזים לפרסם את הטקסטים שלי; לחברים ממנדל; לצוות של הדסטרט; לכל אלה שתומכים באמנות שלי ושקוראים אותי כבר מספר שנים; ועוד רבים וטובים שבזכותם אני מצליח להמשיך בדרך שלי. רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.