כל הפרויקטים
סדנת צילום עם ויניט וורה
הפרויקט של
ויניט וורה ישראל
ויניט וורה, צלם הרחוב מניו דלהי ושגריר לייקה מגיע לישראל בספטמבר לסדנא אינטנסיבית בת שלושה ימים
160%
28,000
מתוך 17,500
0
נותרו
12
תומכים
הכל או כלום.הפרויקט ימומן רק אם יגיע ליעד הגיוס עד ל- 24/08/2018

סדנת צילום רחוב עם ויניט וורה

אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בסדנת צילום רחוב עם ויניט וורה, צלם הרחוב המפורסם מניו דלהי ושגריר לייקה המגיע בסוף ספטמבר לסדנא הראשונה שלו בישראל. ויניט, אחד מצלמי הרחוב המשפיעים ביותר כיום, הוא מורה מנוסה שממלא סדנאות בכל העולם. זו הזדמנות נדירה להצטרף למאסטרו אמיתי בסדנא אינטנסיבית בת שלושה ימים שתאמן אתכם איך למצוא סדר ברחוב הקאוטי. הסדנא תקל על החשש שמרגישים לפני היציאה לצילומים ותעזור להבין איך מצלמים תמונות מושכות בשבריר שנייה. והכי חשוב, הסדנא תעזור לכם לראות.


קצת עלינו

אנחנו, גבי מרקוס ו- אלכסנדר ליבק. שנינו צלמים חובבים שנפגשו בסדנת צילום רחוב בארץ. אני, גבי, השתתפתי בסדנא של ויניט ברומא וביחד עם אלכסנדר החלטנו להזמין אותו לארץ להעביר סדנת צילום רחוב ברמה שעוד לא נראתה כאן. ויניט מאד שמח ומתרגש להגיע לישראל ולצלם איתכם ברחובות תל אביב וירושלים.


תנאים לקיום הסדנא

אנחנו מארגנים את הסדנא ללא מטרות רווח. מחיר הסדנא הוא 1750 ש״ח שמיועדים אך ורק לכיסוי ההוצאות. פתיחת הסדנא מותנית בהצלחת גיוס כל הסכום. התשלום לא ייגבה במידה והסדנא לא תיפתח אך במידה וכן, לא נוכל לבטל את התשלום משום שאנחנו מתחייבים לכל ההוצאות ואנחנו אנשים פרטיים. הסדנא מוגבלת ל- 15 משתתפים כדי לשמור עליה קטנה ואיכותית.


על הסדנא

הסדנא תתקיים בתאריכים 27 - 29 בספטמבר בתל אביב ובירושלים. בכל יום נצא לצלם ברחובות ונלמד חומר תיאורטי בכיתה שיכסה את כל מה שצריך לדעת על צילום רחוב. ה- ״עשה ועל תעשה״, אספקטים שונים של קומפוזיציה וטעויות נפוצות בבניית הפריים. נושאים נוספים: שכבות בצילום, כיוונון הראייה, גישה גשטאלטית לצילום, פיתוח סגנון אישי, ראייה היקפית והתייחסות ושימוש באור. כמו כן ויניט יקרין סרטון המציג כיצד הוא תופס את הרגע הנכון לצילום בשבריר שנייה וזאת מנקודת המבט של המצלמה.

ויניט יצלם ביחד איתנו ברחובות תל אביב וירושלים ויעזור לכם להפוך את הידע התיאורטי החדש שתרכשו למעשה. הוא יתבונן בכם תוך כדי עבודה וייתן פידבק מיידי, הצעות לשיפור ורעיונות לצילום. תוכלו להתבונן בו מצלם בעצמו וכך תלמדו את הטכניקות שלו וכמה טריקים. ויניט יעזור לכם לבחור את התמונות הטובות שצילמתם, ויעביר עליהן ביקורת.

הפורטפוליו של ויניט: https://500px.com/vineetvohra
עבודה חדשה יותר באינסטגרם: https://www.instagram.com/vineet_vohra


שתפו

פתיחת הסדנא מותנית בהצלחת גיוס כל הסכום (10 משתתפים). אנא שתפו עם חבריכם כדי שיצטרפו או כדי שיפיצו הלאה. תודה! 

רק רצינו לעדכן אתכם
שבשביל חוויה באמת מושלמת, עדיף לגלוש דרך דפדפן כרום, בואו לראות בעצמכם.